Kredīts ceļojumam

By | 26 februāris, 2013

Atvaļinājums un ceļošana kopumā ir viena no patīkamākajām nodarbēm, taču ne vienmēr alga vai atvaļinājuma nauda tiek ieskaitīta pirms došanās ceļojumā. Viens no risinājumiem šādos gadījumos ir aizņemšanās jeb “kredīts ceļojumam”, kas ļauj piepildīt sapni un labi atpūsties neraizējoties par finansiālām grūtībām. Visu kredītu salīdzinājums aplūkojams atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kurš ir izdevīgākais kredīts ceļojumam?

Apstākļos, kad nepieciešama vien neliela summa uz neilgu termiņu visizdevīgākais un arī vislētākais ir ātrais kredīts. Daļa naudas aizdevumu internetā šobrīd ir pieejama bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Kredīts ceļojumam ir iegūstams bez ķīlas un izziņas no darba vietas jau 10 – 20 minūšu laikā. Šāds termiņš ir pilnīgi pietiekams, lai dotos ceļojumā un atmaksātu aizdevumu no nākamās algas. Izvēloties kredītu ir svarīgi pievērst uzmanību tam, cik ātri kredīts tiek ieskaitīts kontā, kā arī tam, cik liela ir komisijas maksa par kredīta termiņa pagarināšanu. Lai arī sākotnēji var likties, ka tas nav svarīgi, reizēm tomēr rodas nepieciešamība pēc lielāka atmaksas termiņa.

Bezprocentu kredīts ceļojumam līdz 200 Ls bez maksas tiek piedāvāts vairākos uzņēmumos, taču pie nosacījuma, ka tas ir aizņēmēja pirmais kredīts konkrētajā uzņēmumā. Ja jūs jau iepriekš esiet izmantojuši šī kreditora pakalpojumus, izvēlēties kādu citu aizdevēju. Sen ir pagājis tas laiks, kad veikalā tiek piedāvāts tikai viena veida produkts vai pakalpojums. Šobrīd katram ir izvēles iespējas un kredīts ceļojumam nav izņēmums. Apstākļos, kad darbs ir zaudēts aizņemties ceļojuma vajadzībām būtu neprāts, taču ir kāds izņēmums. Ja esiet droši, ka savlaicīgi saņemsiet bezdarbnieka pabalstu un tā apmērs ir pietiekams, varētu noderēt ātrie kredīti bez darba vietas. Būtībā tas ir tas pats ātrais kredīts, taču pakalpojuma specifika nosaka, ka to var saņemt arī bez darba vietas pārbaudes.

Gadījumā, ja vajadzīga lielāka naudas summa variet izmantot kādu no patēriņa kredītiem, kas ļauj saņemt līdz 1000 Ls dažu minūšu laikā. Tas, cik ilgā termiņā nauda tiek pārskaitīta var nebūt būtiski, ja ceļojums plānots pa Latviju, taču ir izšķiroši svarīgi, ja ceļojumā jādodas ārpus valsts robžām. Protams, kredīti ceļojumam ir liela atbildība, jo atmaksāt aizdevumu vienmēr ir grūtāk nekā to saņemt. Lai ceļošana būtu bez raizēm ir svārīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt naudas kredītu noteiktajā termiņā. Novilcinot kredīta atmaksu un nedarot to savlaicīgi var nākties maksāt par līguma darbības termiņa pagarināšanu. Var likties nieks, taču procentu likme par šo pakalpojumu var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī. Piemēram, 200 Ls kredītam par termiņa pagarināšanu var nākties maksāt līdz pat 50 Ls mēnesī. Detalizētāku informāciju par to, kurš kredīts izdevīgāks jūs variet saņemt atrsaizdevums.lv sākumlapā.