Kredīti bezdarbniekiem bez ķīlas no 18 gadiem

By | 5 februāris, 2013

Pašreizējā ekonomiskā situācija daudzus atstājs bez pastāvīgas darba vietas, taču kaut kā ir jādzīvo. Ja naudas grūtības ir īslaicīgas un ir pilnīgi droši zināms, ka tuvākajā laikā radīsies atbilstoši ienākumi, var noderēt kredīti bezdarbniekiem bez ķīlas no 18 gadiem. Aizdevumu jau 10 minūšu laikā var saņemt ikviens pilngadību sasniedzis Latvijas iedzīvotājs, kam ir pieejams mobilais telefons, epasts, bankas konts un internetbanka. Populārākie ātro aizdevumu piedāvājumi apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Ātrie kredīti bezdarbniekiem bez ķīlas no 18 gadiem bez maksas

Šobrīd vairāki kreditori piedāvā ātros aizdevumus uz laiku līdz 30 dienām bez maksas (0%). Tas nozīmē, ka ikviens, tai skaitā bezdarbnieki no 18 gadiem var saņemt kredītu bez ķīlas internetā. Maksimālā kredīta summa, ko šādā veidā var iegūt ir 200 Ls, taču daļa aizdevēju bez procentiem pirmajā reizē aizdod vien 50 Ls, 100 Ls vai 150 Ls. Interesanti, ka gandrīz katrs aizdevējs savos noteikumos iekļauj prasību pēc regulāriem ienākumiem vai darba vietas, taču pilnībā paļaujas uz kredītņēmēju godaprātu. Šāda pieeja ir izdevīga daļai bezdarbnieku, kas var saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka nav darba vieta.

Kredīti bez ķīlas no 18 gadiem bez darba palikušajiem ir pieejami ārkārtīgi vienkārši. Atliek vien izvēlēties lētāko piedāvājumu (skat. atrsaizdevums.lv pirmo lapu), aizpildīt anketu, pārskaitīt reģistrēšanās maksu (0,01 Ls) uz kredīta devēja bankas kontu un nauda būs rokā jau pēc pāris minūtēm. Būtiski atcerēties, ka pirmais kredīts bez maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka situācijās, kad vajadzīgs atkārtots aizdevums ir vērts aplūkot, kurš no pašreizējiem piedāvājumiem ir izdevīgākais. Kreditori maina daudzus savus noteikumus bieži, taču paši pamati paliek nemainīgi.

Piesardzīga aizņemšanās bezdarbniekie no 18 gadiem ir likums Nr. 1

Detalizēti par to, kā ir pieejams naudas kredīts bez darba vietas esam runājuši jau iepriekš, taču ir svarīgi atcerēties, ka kredīti bezdarbniekiem bez ķīlas no 18 gadiem nav nekāda dāvana, bet gan reāls finanšu darījums. Nauda būs jāatmaksā, tādēļ pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē savas vajadzības un iespējas atmaksāt kredītu no 18 gadiem savlaicīgi.

Daudzi jautā, kas notiek, ja nauda netiek atlīdzināta noteiktajā termiņā? Pirmkārt, kreditors automātiski prasa maksu par aizdevuma termiņa pagarināšanu (līdz 25% mēnesī no neatmaksātās summas). Otrkārt, ja saistības netiek pildītas, kreditors ir pilnā mērā tiesīgs pieprasīt bezdarbniekam vai jebkuram citam aizņēmējam maksāt soda naudu, kuras apmērs var pavisam viegli pārsniegt 1% dienā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par valsts sniegtajiem atbalsta pasākumiem cilvēkiem bez darba, ielūkojieties Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.