Auto remonts uz kredīta

By | 6 februāris, 2013

Auto nav tikai pārvietošanās līdzeklis, daudziem no mums automašīna ir pirmāsauto remonts uz kredīta nepieciešamības prece bez, kuras nav iespējams nokļūt darbā vai aizvest bērnus uz skolu. Brīdī, kad salūzt auto nav daudz laika domāt un ir jādodas uz tuvāko auto servisu. Ja vaina ir pietiekoši nopietna un nav lieki uzkrājumi var noderēt auto remonts uz kredīta. Salabot automašīnu tagad un maksāt tagad liekas vilinoši, tādēļ turpinājumā aplūkosim, cik tas patiesībā maksā.

Auto remonts uz kredīta – izmaksas un ieguvumi

Pirms sākt aplūkot kredīta plusus un mīnusus, paturiet prātā,  ka aizņemoties bez reālām iespējām atlīdzināt kredītu noteiktajā termiņā, jūs pilnīgi noteikti būsiet zaudētāji, savukārt, ja darbosieties apdomīgi, ieguvums var būt ļoti liels. Auto remontēšanas kredītā izmaksas kopumā ir atkarīgas no diviem faktoriem: (1) vajadzīgās kredīta summas un (2) kredīta atmaksas termiņa.

Šobrīd vairākiem kreditoriem piedāvājumā ir pirmais kredīts bez maksas, kas ļauj saņemt līdz pat 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Ja naudu spējat atmaksāt noteiktajā termiņā, tad šis darījums ir patiešām izdevīgs, jo jāatmaksā tikai tik, cik paņemts. Turpretim, ja rodas problēmas un naudu nevariet atlīdzināt kā solīts, tad ir jāmaksā komisija par līguma termiņa pagarināšanu. Komisijas maksas apmērs var sasniegt pat 25% mēnesī un tas pilnīgi noteikti ir dārgi. Salīdzinoši banku aizdevumiem šāda procentu likme vai pat zemāka ir gadā, taču, protams, banku kredīti mūsdienās ir kļuvuši daudz grūtāk pieejami.

Maksimālā summa, ko var saņemt dažu minūšu laikā ir 1000 Ls. Minimālā procentu likme ir 10% mēnesī, bet maksimālais termiņš šim kredītam ir 2 gadi. Pēc pieteikuma aizpildīšanas nauda bankas kontā tiek ieskaitīta aptuveni 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā laikā. Ja esiet gatavi nedaudz uzgaidīt, tad ir vērts pieteikties arī kādam no ilgtermiņa kredītiem, (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu). Ilgtermiņa kredītu galvenā priekšrocība ir zemākas procentu likmes (no 22%, retāk no 16% gadā), taču to saņemšana var aizņemt pat 4 dienas. Kredīts netiek izsniegts jebkuram, taču jūs variet aizpildīt pieteikumu (bez maksas) un pāris stundu laikā saņemsiet individuālu piedāvājumu, kurā būs norādītas visas potenciālās izmaksas un jums pieejamā aizdevuma summa. Ja piedāvājums apmierina, dodieties uz kreditora filiāli un parakstiet līgumu. Nauda kontā tiks ieskaitīta pāris dienu laikā.

Auto remonts ir svarīgs un arī dārgs, taču autoserviss nav nekādi mežoņi un izprot klientu finansiālās grūtības. Pasakot, ka nauda būs pēc pāris dienām, viņi jums neko nenodarīs, taču savu auto bez maksāšanas jūs ārā, protams, nedabūsiet. Kopumā mēs esam aplūkojuši galvenos priekšnoteikumus, riskus un apsvērumus, kas jāņem verā situācijās, kad vajadzīgs auto remonts uz kredīta. Izvēle tagad ir jūsu rokās. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.