Sms kredits ar sliktu kreditvesturi

By | 7 februāris, 2013

Kredītvēsturi sabojāt nav grūti, atliek vien nesamaksāt naudu noteiktajā termiņā un tiek iegūta negatīva kredītvēsture. Šajos apstākļos saņemt kredītu bez ķīlas bankā kļūst praktiski neiespējami, taču palīdzēt var ātrie aizdevumi. Sms kredits ar sliktu kreditvesturi ir viens no tiem pakalpojumiem, kuru var saņemt pat tad, kad neviens cits neaizdod. Lētākie sms aizdevumi ir atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Sms kredits ar sliktu kreditvesturi internetā bez maksas


 

Pašreizējos apstākļos sms kredits ar sliktu kreditvesturi ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Viss, kassms kredits ar sliktu kreditvesturi bez kilas vajadzīgs, lai aizņemtos internetā ir epasts, mobilais telefons un bankas konts. Daudzi jautā, ar ko atšķiras patēriņa kredīts ar negatīvu kredītvēsturi no sms kredīta ar sliktu kredītvēsturi? Atbilde ir pavisam vienkārša, ātrais sms kredīts ar sliktu kredīta vēsturi ir pieejams, nosūtot īsziņu ar speciālu kodu uz kreditoru norādīto numuru. Apstiprinājums par finanšu pieejamību tiek nosūtīts turpat atpakaļ uz jūsu telefonu, bet nauda tiek ieskaitīta norādītajā bankas kontā. Pirmais sms kredits vairākos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka jūs varat paņemt, piemēram, 100 Ls vai 150 Ls un mēnesi lietot tos bez maksas. Atmaksājot naudas aizdevumu, noteiktajā termiņā nekas papildus nebūs jāmaksā. Atrsaizdevums.lv sākumlapā ir apkopoti šobrīd aktuālie sms kredīti. Ja jums tas ir aktuāli un vēlaties ietaupīt 10 Ls – 250 Ls, ieskatieties. Kredītu salīdzinātāja izmantošana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības.

Cik maksā sms kredits ar sliktu kreditvesturi?

Praksē nav būtiskas atšķirības vai jums jums ir pozitīva kreditēšanas vēsture vai negatīva, naudas aizdevums maksās tieši tikpat. Tomēr ir kāda nianse, kuru svarīgi ņemt vērā. Ne visi aizdevēji ir gatavi izsniegt aizdevumu cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, tādēļ nevajadzētu būt pārsteigtiem, ja kāds no kreditoriem aizdevumu atsaka. Ja tas notiek, nevajag bēdāties. Pašlaik Latvijā ir pieejami vairāki sms krediti, no kuriem izdevīgākie ļauj saņemt naudu bez procentiem un komisijas maksas. Daļa pat neprasa apliecināt darba vietu un aizdod naudu nepārbaudot klientu ienākumus. Paralēli, lielākā daļa kredītu devēju nav spējīgi pārbaudīt jūsu kredītvēsturi gadījumos, kad parādsaistības nav nokārtotas pret komercbankām. Informācija par šiem pārkāpumiem ir pieejama tikai kredītiestādēm un to īpašumā esošiem meitas uzņēmumiem. Tādējādi iespējas aizņemties ar sliktu kredītvēsturi strauji pieaug.

Tas, cik maksās sms kredits ar sliktu kredītvēsturi būs atkarīga no izvēlētā aizdevuma apjoma. Standarta komisija par ātro kredītu parasti ir 10% līdz 25% mēnesī, taču ir aizdevēji, kas izsniedz kredītu uz krietni vien izdevīgākiem noteikumiem, pat 16% gadā. Ja vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par to, kā iegūstami ātrie sms kredīti ar negatīvu kredītvēsturi, ielūkojieties lapas labajā malā augšpusē, tur jūs atradīsiet daudz noderīgas informācijas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.