Kredīts invalīdiem

By | 4 februāris, 2013

Kad steidzami vajag papildus naudu, daudzi ķeras pie ātrajiem kredītiem. Tas var būt izdevīgi, ja ir 100% zināms,  ka naudu spēsiet atmaksāt savlaicīgi, taču tas var būt ļoti dārgi, ja parāds netiek atmaksāts savlaicīgi. Kredīts invalīdiem tiek izsniegts tieši tāpat kā jebkuram citam Latvijas iedzīvotājam. Netiek dotas nekādas atlaides un neviens arī netiek apbižots. Ja jūsu rīcībā ir (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) bankas konts un (5) internetbankas pieslēgums (būs jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu), tad saņemt aizdevumu variet 10 – 20 minūtēs, turklāt bez ķīlas. Visi kredītu piedāvājumi ir salīdzināti vietnes atrsaizdevums.lv pirmajā lapā.

Kredīts invalīdiem bez maksas un darba vietas

Ātrais kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Ja spējat atmaksāt naudu savlaicīgi, tad jāatdod tikai tik, cik paņemts. Piemērs, aizņemieties 150 Ls uz 1 mēnesi, atmaksājiet noteiktajā termiņā tos pašus 150 Ls. Apstākļos, kad kredīts nevar tikt atdots savlaicīgi, būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu ir augsta un var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas par aizdevuma pagarināšanu uz 1 mēnesi.

Ja kādreiz vēlēsieties aizņemties atkārtoti, tad ņemiet vērā – kredīts invalīdiem un jebkuram citam sabiedrības loceklim, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem ir pieejams bez procentiem tikai pirmajā reizē. Šādu piedāvājumu kreditori neizsaka aiz labas sirds, gluži pretēji. Ar šo metodi tiek piesaistīti jauni klienti, no kuriem daļa neatdod naudu laikā (kreditors nopelna), bet vēl daļa atgriežas atkārtoti un aizņemoties maksā komisijas maksu.

Teoerētiski visiem aizdevējiem būtu jāpārliecinās par aizņēmēja maksātspēju, taču praksē tas tā nenotiek. Tādējādi kredīts invalīdiem ir pieejams daudz vieglāk, taču ir svarīgi objektīvi izvērtēt savas spējas un iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Interesanti, ka Latvijā joprojām ir vairāki naudas aizdevēji, kuri izsniedz kredītus bez ienākumu pārbaudes vai arī pieprasa norādīt darba vietu, taču reāli to nepārbauda. Kā atšķirt kreditorus, kas pārbauda ienākumus no tiem, kas to nedara? Gadījumā, ja reģistrācijas procesa laikā jums tiek prasīta atļauja iegūt informāciju no VSAA, tad ienākumu pārbaude tiks veikta. Ja atļauja netiek prasīta, pārbaude būs formāla vai nebūs vispār. Nepatiesas informācijas norādīšana līgumā var būt krimināli sodāma, tādēļ melot par saviem ienākumiem vai darba vietu nav vēlams. Ja jums ir vajadzīgs aizdevums, taču nav darba vieta, izlasiet rakstu krediti bez darba vietas un gūsiet daudz detalizētāku priekšstatu.

Kādas ir kredītu alternatīvas?

Kredīti invalīdiem internetā ir pieejami 10 -20 minūtēs, taču risks, izvēloties šo piedāvājumu ir liels. Daudz zemākas procentu likmes ir ilgtermiņa kredītiem, bet vēl zemākas banku aizdevumiem. Ielūkojieties atrsaizdevums.lv lapas augšpusē sadaļā “ilgtermiņa aizdevumi”, lai atrastu patēriņa kredītu salīdzinājumu. Maksimālā summa, ko piedāvā šie kreditori ir 7000 Ls, turklāt uz laiku līdz 5 gadiem.

Paralēli vienmēr vērts atcerēties, ka tuvinieki piedāvā daudz izdevīgākus aizdevumu nosacījumus un, ja iespējams, labāk ir aizņemties no tuviniekiem vai draugiem, kas nenosodīs un jūs nevajās, ja gadīsies kavēties ar naudas atmaksu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.