Kredīts bez izziņas par ienākumiem

By | 9 jūlijs, 2013

Sen ir pagājis tas laiks, kad, lai saņemtu aizdevumu bija vajadzīgi neskaitāmi papīri. Šobrīd ikvienam Latvijas iedzīvotājam ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi var būt pieejams naudas kredīts bez izziņas par ienākumiem. Ja Tev ir 20 gadi, tad pilnīgi iespējams, ka vari aizņemties internetā līdz pat 3000 EUR. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Piesakies kredītam bez izziņas internetā


Ātrais kredīts vai patēriņa aizdevums bez izziņas no darba devēja vai VID par ienākumiem ir pieejams jebkuram, kam ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Reti, kurš kreditors mūsdienās pārbauda aizņēmēju ienākumus, bet, ja tas tiek darīts tas notiek ļoti pavirši. Jāatzīst, ka vismazāk tiek pārbaudīti tie klienti, kas piesakas kredītam līdz 100 eiro, bet kopumā, jo lielākai summai piesakies, jo vairāk jautājumi var tikt uzdoti. Kredīti internetā bez izziņām tiek izsniegti bez fiziska kontakta.

Naudas saņemšanai ir vajadzīgs – (1) mobilais telefons, (2) epasts, (3) bankas konts un aktīvs internetbankas pieslēgums. Ja vēlies ietaupīt, ielūkojies portāla sākumlapā un salīdzini, kurš ātrais kredīts šobrīd ir pats lētākais. Izmantojot šo bezmaksas kredītu kalkulatoru jau daudzi ir ietuapījuši kaudzi naudas. Tajā pašā laikā, tas vai patēriņa kredīts tik tiešām Tev ir vajadzīgs un vai vari to atļauties ir atkarīgs tikai no tevis paša.

Vai kredīts bez izziņas ir pieejams arī brīvdienās un svētu dienās?

Jā! Tu vari pieteikties aizdevumam 24 stundas dienā, 365 dienas gadā. Visa pieteikumu saņemšanas procedūra ir automātiska un notiek bez cilvēku iesaistes. Vienlaikus jāatzīsts, ka kredīs bez izziņām internetā tiek pārskaitīts uz klientu bankas kontu tikai aizdevēju darba laikā (parasti ir no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00.) Ja vēlies būt pārliecināts, ka naudu saņemsi, tad, kad Tev tā nepieciešama visvairāk, piesakies kredītam savlaicīgi. Interneta norēķinu ātrums, protams, ir liels, taču tehniskas nepilnības vienmēr ir iespējamas un arī starpbanku maksājumi reizēm var aizkavēties. Aizņemies atbildīgi.