Aizdevumi 10 minūtēs internetā

By | 6 jūlijs, 2013

Ātrie īstermiņa aizdevumi šobrīd ir pieejami ikvienam no 18 gadu vecuma, ja vien ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Aizdevumi 10 minūtēs internetā ļauj saņemt naudu tieši tad, kad tā ir vajadzīga visvairāk, t.i. tagad. Pirms pieņem lēmumu izvērtē savu maksātspēju un aizņemies atbildīgi. 

Kā aizņemties ?

Ja nezini, kur dabūt aizdevumu, kā aizņemties un kurš naudas kredīts ir izdevīgākais, ielūkojies atrsaizdevums.lv sākumlapā un atradīsi sev piemērotu ātru aizdevumu dažu minūšu laikā. Lai aizņemtos nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai jebkādas papīra izziņas. Tu vari aizņemties pat neatejot no datora vai neizejot no mājas. Kredīta līgums tiek apstiprināts attālināti, izmantojot internetbankas pieejas kodus.

Kopumā viss process notiek šādi – (a) salīdzini visus kredītus, (b) piesakies aizdevumam, (c) aizpildi anketu, (d) norādi, cik vēlies aizņemties, (e) pārskaiti reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā. Kreditors izvērtēs tavu pieteikumu un atbildi sniegs aptuveni 15 minūtēs un tikpat ilgs laiks būs vajadzīgs, lai saņemtu naudu savā kontā.

Cik tas maksās ?

Pirmais kredīts bez komisijas maksas nozīmē, ka Tu vari aizņemties līdz 100 ls bez komisijas maksas un procentiem. Šis piedāvājums attiecas uz jaunajiem klientiem, bet, ja vēlies piedāvājumu izmantot atkārtoti, izvēlies citu kredīta piedāvājumu.

Jebkurā citā gadījumā naudas aizdevumi internetā maksā vidēji 10% līdz 30% no aizdevuma summas mēnesī. Krietni dārgāka var būt kredīta pagarināšana, bet tas jau ir cits stāsts. Ja naudas kredīts tiek atteikts dēļ sliktas kredītvēstures vai nepietiekamiem ienākumiem, tad pilnīgi iespējams, ka jums var noderēt aizdevums pret automašīnas garantiju. Tu vari aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienā, vienlaikus turpinot lietot savu automašīnu. Praksē tas nozīmē, ka katram auto īpašniekam vienmēr līdzi ir sava auto banka, kas ļauj papildināt kontu situācijās, kad steidzami vajadzīga papildus nauda. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.

Aizņemieties atbildīgi.