Kredīts bez maksas. Ātrais kredīts.

By | 1 augusts, 2012

Nepieciešams kredīts bez maksas ? 0% kredītu šobrīd piedāvā 5 uzņēmumi. Aizņemies bez maksas kaut vai piecas dienas pēc kārtas, bet dari to apdomīgi.  Nauda kontā tiek ieskaitīta 15 minūšu laikā. Bezmaksas kredīts ir pieejams līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām un to var izmantot jebkurš no 18 gadiem.

Kredīta izsniegšanas noteikumi paredz, ka klientam ir jāspēj izpildīt divus galvenos kritērijus – (1) tīra kredītvēsture un (2) regulāri ienākumi. Tīra kredītvēsture nozīmē, ka jums nedrīkst būt bijuši kavēti kredītmaksājumi vai parādsaistības, savukārt ienākumiem (min. 200 Ls/mēn.) ir jābūt pārskaitītiem uz bankas kontu vairāku mēnešu garumā. Atsevišķos gadījumos kredīts bez maksas tiek izsniegts arī tiem, kas iepriekš ir kavējuši aizdevuma atmaksu un ir slikta kredītvēsture taču pārkāpums nav bijis smags un viņi šobrīd visus parādus ir nokārtojuši. Svarīgi, visi aizdevumi internetā nav vienādi, tādēļ pirms aizņemšanās vienmēr ir vērts salīdzināt visus kredītus un uzzināt, kurš ir izdevīgākais.

Kā saņemt bezmaksas kredītu?

Lai saņemtu 0% kredītu, klientam ir jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā, norādot kontaktinformāciju un informāciju par sevi, jāpārskaita 1 santīms uz kreditora bankas kontu (reģistrācijas procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta personību, kredītsaistības un maksātspēju). Pieteikums tiek izskatīts pāris minūšu laikā un pozitīva lēmuma gadījumā tiek ieskaitīts kontā 10 – 20 minūšu laikā. Daži uzņēmumi, kas izsniedz kredītu bez maksas papildus vēl nosūta īsziņu uz mobilo telefonu, norādot tajā īpašu kodu, kas ir jāizmanto turpmākā reģistrācijas procedūrā. Skan sarežģīti, taču patiesībā ir ļoti vienkārši, turklāt tas ir pa spēkam jebkuram, kas kaut 1 reizi dzīvē ir apmaksājis rēķinu internetbankā.

Naudas saņemšanai jums būs nepieciešami divi, trīs palīglīdzekļi – (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) internetbanka un 1 santīms kontā un iespējams arī (3) mobilais telefons (dažiem kreditoriem).

Kredītam iespējams pieteikties gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Vairums aizdevēju strādā no 9.00 rītā līdz 22.00 vakarā, taču vienlaikus ir arī kreditori, kas strādā līdz pusnaktij. Ja ziniet, ka nauda būs nepieciešama otrā dienā, variet aizpildīt kredīta pieteikumu jau iepriekšējā vakarā un no rīta, paēdot brokastis jau varēsiet saņemt apstiprinājuma īsziņu par kredīta saņemšanu.  Ātrie kredīti ļauj saņemt naudu ātri un vienkārši, taču ir gadījumi, kad rodas dažādas neparedzētas problēmas – sakaru traucējumi, starpbanku maksājumu aizkavēšanās, serveru pārslodze, kas var aizkavēt naudas saņemšanu pat uz vairākām dienām, tādēl neatlieciet uz rītu, to, ko var izdarīt šodien.

Kas izvēlas kredītu bez maksas?

Jaunākie pētījumi liecina, ka vairums cilvēku aizņemas aptuveni 50 Ls – 100 Ls un izmanto šo naudu iztikai līdz nākamajai algai, komunālo rēķinu apmaksai, kā arī lai atmaksātu iepriekšējos parādus. Pavisam neliela daļa kredītņēmēju izmanto aizdevumu, lai dotos ceļojumā vai iegādātos kārotās preces. Ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju izvietojumu, visvairāk kredīti tiek ņemti Rīgā, taču pakalpojumam ir daudzi klienti citos Latvijas reģionos. Visbiežāk aizņemsas jauni vīrieši un sievietes vecumā  no 30 – 45 gadiem, taču pēdējā laikā kredīts bez maksas piesaista arī pensionārus, kas mēģina savilkt galus kopā līdz nākamajai pensijai.

Visvairāk kredītu tiek izsniegti Rīgā, bet pārējā Latvijā arī ir pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem. Kredīti tiek izsniegti gan cilvēkiem citās Latvijas pilsētās, gan laukos.

Kredītu procenti

Bez maksas tiek izsniegts tikai pirmais kredīts, turklāt uz laiku līdz 30 dienām, taču šo iespēju var izmantot vairākkārt, ja aizņemsieties katru reizi citā uzņēmumā. Savukārt, ja gribēsiet naudu saņemt patiešām ātri, tad steidzamās situācijās variet izvēlēties to pašu aizdevēju, ko iepriekš. Protams, par to nāksies maksāt procentus, taču naudu 100% saņemsiet ātrāk. Nebūs jāveic atkārtota reģistrācijas procedūra un arī jūsu pieteikums tiks izskatīts zibenīgi. Procentu likmes atkārtotiem aizdevumiem variē robežās no 10% līdz aptuveni 25%, tādēļ vienmēr ir vērts salīdzināt (skat. portāla sākumlapu).

Papildus tam jāņem vērā, ka vienmēr var gadīties situācija, kas liedz veikt kredīta atmaksu savlaicīgi. Šādās situācijās kredīta termiņu iespējams pagarināt, taču arī tas būs maksas pakalpojums, kas svārstīsies robežās no 10% līdz 30% mēnesī. Tā kā procentu likmes ir ļoti augstas, ir pilnīgi skaidrs, ka ātrie aizdevumi ir izdevīgi tikai tad, ja tas tiek saņemts bez maksas vismaz uz 30 dienām. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts pacensties un atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā. Pretājā gadījumā var nākties maksāt par finanšu pakalpojuma izmantošanu, taču, kādēļ to darīt, ja no tā var izvairīties.

Kredītu alternatīvas

Ātrie kredīti nav vienīgi, kas ļauj saņemt kredītu bez maksas. Ja jums ir labas attiecības ar tuviniekiem vai paziņām, jūs variet aizņemties krietni vien izdevīgāk. Procentu likme būs nulle, bet atmaksas termiņš būs ļoti elastīgs, pie nosacījuma, ka to sarunāsiet jau pašā sākumā. Pretējā gadījumā naudas neatdošana var tikt traktēta kā ļaunprātīga rīcība un variet nopietni sabojāt attiecības ar sev tuvajiem cilvēkiem. Tāpat naudu iespējams aizņemties lombardā ieķīlājot kādu dārgāku mantu. Procentu likmes būs aptuveni tādas pašas vai augstākas kā ātrajiem kredītiem, taču bez maksas kredīts piedāvāts netiks nekādā gadījumā. Līdzīgi arī komercbankas izsniedz aizdevumus, taču prasa par to noteiktu komisijas maksu. Banku galvenais pluss ir liela apjoma kredīti, kas pieejami uz ilgāku termiņu. Tiesa kritēriji naudas izsniegšanai ir stingrāki nekā ātro kredītu gadījumā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.