Kredīts caur sms

By | 11 novembris, 2012

Šodien ikvienam 15 minūtēs ir pieejams kredīts caur sms. Tu vari saņemt līdz pat 1000 Ls, turklāt kredīts līdz 200 Ls pieejams bez procentiem. Aizņemies bez ķīlas tūlīt, uzzini, kurš ir lētākais aizdevums internetā.

Kā pieejams kredīts caur sms ?

Mūsdienās kredīts caur sms ir kļuvis par vispopulārāko finanšu pakalpojumu Latvijā. Lai izmantotu šo pakalpojumu Tev ir jāveic četras vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (iespēja ietaupīt, skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu (apliecināsi, ka esi konta īpašnieks);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums caur sms;
  • jāsaņem nauda kontā.

Kredīta iegūšanai ir nepieciešami vairāki palīglīdzekļi, t.sk. (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) internbanka, lai pārskaitītu 0,01 Ls reģistrācijas maksu, (3) mobilais telefons, lai nosūtītu sms. Prakse liecina, ka visātrāk nauda tiek ieskaitīta tajos gadījumos, kad aizņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Visiem lielākajiem aizdevējiem ir konti vairumā Latvijas komercbanku, tādēļ par šo aspektu nebūtu jāuztraucas.

Kurš var pretendēt uz kredītu?

Mūsdienās ātrais kredīts caur sms ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma, pie noteikuma, ka viņš spēj izpildīt divus priekšnoteikumus:

  • tīra kredītvēsture – iepriekš nav kavēta oficiālu parādsaistību vai kredītsaistību apmaksa ilgāk par 60 dienām. Šī nianse ir svarīga, jo, kavējot parāda atmaksu, informācija par saistību izpildes pārkāpumu automātiski tiek iekļauta parādnieku reģistrā un glabājas tajā vismaz 10 gadus. Ja jums pagātnē ir bijušas problēmas ar maksājumu disciplīnu, izlasiet kā iegūstams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Paralēli, aizdevumu var iegūt arī cilvēki bez kredītvēstures, t.i. visi tie, kas iepriekš nav ņēmuši pilnīgi nekādu aizņēmumu.
  • regulāri ienākumi – reālu, pastāvīgu ienākumu esamība ir otrs no faktoriem, kas ļauj aizdevējs izdarīt secinājumus par to, vai kredīts caur sms tiks nomaksāts savlaicīgi. Cilvēks bez ienākumiem nav spējīgs pildīt saistības, jo viņam gluži vienkārši nav no kā maksāt. Ienākumu pārbaude tiek veikta, aplūkojot VSAA rīcībā esošos datus par oficiāli nomaksātajiem nodokļiem. No otras puses, aizdevēji nav muļķi un saprot, ka ļoti liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir reāli, pastāvīgi ienākumi, taču tie ir neoficiāli, ko nav iespējams pārbaudīt. Šī iemesla dēļ tirgū joprojām ir atrodami uzņēmi, kas aizdod arī bez algas pārbaudes. Ja jums ir aktuāls viens no šiem aspektiem, aplūkojiet rakstu kredīti bez darba vietas.

Izvērtējot abu šo faktoru nozīmi, var pilnīgi droši apgalvot, ka tīra kredītvēsture ir krietni vien nozīmīgāks faktors nekā ienākumu regularitāte, jo ļauj izdarīt secinājumus ne tikai par aizņēmēja maksātspēju, bet arī par viņa gatavību pildīt uzņemtās saistības.

Kredīts caur sms bez maksas

Šobrīd vairāki uzņēmumi piedāvā izsniegt kredītus līdz 200 Ls izsniegt bez procentiem un bez komisijas maksas. Pat, ja jūs iepriekš jau esiet izmantojuši kāda kreditora pakalpojumus, jūs joprojām variet aizņemties bez maksas citā uzņēmumā. Visi izdevīgākie piedāvājumi ir apkopoti šī portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā un sadaļā pirmais bez maksas (skat. lapas augšpusi). Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegts kredīts ar sms bez komisijas maksas ir 30 dienas. Piemēram, paņemot 115 Ls kredītu uz 30 dienām, jums līgumā noteiktajā laikā būtu jāatmaksā tie paši 115 Ls un nekas vairāk.

Ko darīt, ja naudu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams? Variet veikt kredīta pagarināšanu, kas ir maksas pakalpojums, taču ļauj izvairīties no soda sankcijām. Maksa par līguma pagarināšanu svārstās robežās no 12,5% līdz aptuveni 25% mēnesī. Tas ir daudz, taču jārēķinās, ka kredīti caur sms ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums, situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami un nav neviens kam paprasīt.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.