Kredīts jauniešiem un studentiem no 18 gadu vecuma

By | 26 maijs, 2013

Tik maz naudas un vienlaikus arī tik daudz brīva laika kā jaunībā Tev vairs nebūs nekad. Atskatoties pagātnē, tas jebkurā gadījumā būs tavs dzīves visskaistākais laiks. Kredīts jauniešiem un studentiem no 18 gadu vecuma internetā ļauj papildināt savu kontu brīžos, kad steidzami vajag naudu. Piesakoties aizdevumam internetā, naudu vari saņemt jau pēc 10 – 15 minūtēm. Nevajadzēs ķīlu, galvotāju vai izziņu no darba devēja.


Saņemt kredītu jauniešiem un studentiem

Kredīta saņemšana ir ārkārtīgi vienkārša. Vienkārši piesakies aizdevumam, aizpildi anketu, pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls) un saņem naudu jau pavisam drīz. Lai aizņemtos Tev vajadzēs (a) bankas kontu, (2) epastu, (3) mobilo telefonu un (4) internetbankas pieslēgumu.

Gadījumā, ja viens aizdevējs kredītu atsaka, vari izmēģināt veiksmi pie cita aizdevēja. Katram no tiem ir savi noteikumi, turklāt mūsdienās tieši kredīts jauniešiem no 18 gadu vecuma tiek piešķirts aizvien mazāk. Plašsaziņas līdzekļu saceltās ažiotāžas dēļ daudzi uzņēmi, t.sk. smscredit ir pārtraukuši aizdevumu izsniegšanu jauniešiem un studentiem līdz 20 gadu vecumam. Neskatoties uz to, Tu joprojām vari aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim, bez ķīlas. Ja neesi pārliecināts, kurš aizdevums ir tev piemērotāks, ielūkojies portāla sākumlapā un atrodi sevi izdevīgāko aizdevumu veidu.

Kredīts jauniešiem no 18 gadu vecuma, kā arī studentiem tiek piedāvāts uz tieši tādiem pašiem nosacījumiem kā jebkuram citam aizņēmējam. Piesakoties kredītam tiek izvērtēta klienta kredītvēsture, kas jauniešiem parasti ir ideāla vai arī kredītvēstures nav vispār. Paralēli dalā aizdevēju lūdz norādīt aizņēmēja ienākumus, taču nevar tos pārbaudīt. Galarezultātā atliek vien paļauties uz klientu godaprātu un cerēt, ka tie nemelo, jo tā kā joprojām nav izveidota vienota datu bāzē, pārbaudīt ienākumus ir praktiski neiespējami. No otras puses, nepatiesas informācijas sniegšana teorētiski var draudēt ar kriminālatbildīgu, tādēļ melot nebūtu vēlams.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Izmantojot piedāvājumu – “pirmais kredīts bez komisijas maksas“, Tu vari aizņemties bez procentu maksājumiem uz laiku līdz 30 dienām. Saņem naudu tūlīt un noteiktajā termiņā atmaksā, cik paņēmi. Izklausās vienkārši, taču daļa aizņēmēju nav spējīgi izpildīt šos noteikumus un ir spiesti maksāt par kredīta aizdevuma termiņa pagarināšanu. Praksē tas nozīmē, ka par aizdevuma termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt pat gandrīz 30% no neatmaksātās aizdevuma summas. Ja kredītā paņemti 50 Ls, tad par aizdevuma pagarināšanu būs jāmaksā aptuveni 15 Ls, kas var likties maz. Turpetim, ja paņemti 350 Ls, tad par līdzīgu pakalpojumu būs jāšķiras jau no 105 Ls un šāds maksājums var nebūt pa spēkam daudziem Latvijas iedzīvotājiem, kuru vidējā alga ir zem 500 Ls mēnesī. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.