Kredīts – paņem 100 ls, atdod tikai 95 ls

By | 10 jūnijs, 2013

Vairāki ātrie kredīti mūsdienās ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem uz 1 mēnesi (skat. portāla sākumlapu), taču daži no aizdevējiem iet pat soli tālāk un ļauj atmaksāt mazāk nekā paņēmi. Kredīts – paņem 100 Ls, atdod tikai 95 Ls ir pieejams ikvienam LR iedzīvotājam, kas sasniedzis 20 gadu vecumu un ir gatavs uzņemties finansiālas saistības.

Paņem 100 Ls kredītu un atdot tikai 95 Ls bez ķīlas 

Piesakies aizdevumam tūlīt un saņemsi papildus naudu 1 stundas laikā. Visātrāk naudas kredītu saņemsi, ja Tev ir bankas konts – Swedbank (Hansabanka), Citadele, SEB vai DNB bankā. Pieteikties kredītam vari visu gadu, 24 h dienaktī, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti šādos laikos:

  • darba dienās (8.30 -21.00)
  • brīvdienās (10.00 – 20.00)

Kā jau no virsraksta noprotams, piedāvājums atdot par 5 Ls mazāk nekā paņemts kredītā paredz, ka nauda ir jāatmaksā ne vēlāk kā 20 dienas pēc līguma noslēgšanas. Ja tas izdodas, tad vari sevi apsveikt, jo būsi aizņēmies 100 Ls, bet atmaksājis tikai 95 Ls. (Piezīme – laika atskaite sākas nākamajā dienā pēc kredīta piešķiršanas).

Kas vajadzīgs kredīta saņemšanai ?

Akcija – aizņemies 100 Ls, atdod tikai 95 Ls ir pieejama ikvienam, kurš iepriekš  nav izmantojis konkrētā aizdevēja pakalpojumus. Lai aizņemtos internetā Tev būs vajadzīgs: (a) bankas konts, (b) epasts, (c) mobilais telefons un (d) internetbankas pieslēgums.

Aizdevuma iegūšana noris četros vienkāršos soļos – (a) piesakies aizdevumam un aizpildi anketu, (b) apstiprini savu profilu, pārskaitot maksu par reģistrēšanos 1 santīma apmērā, (c) norādi, cik tieši liels kredīts Tev vajadzīgs un (d) saņem naudu savā bankas kontā. Tas arī viss. Ja visas darbības esi veicis pareizi, tad 100 Ls kredīts vai mazāks tiks ieskaitīts tavā kontā jau tuvākajā laikā. Atceries – piedāvājums aizņemies 100 ls, atdod tikai 95 Ls ir spēkā pie nosacījuma, ka izvēlēts 100 ls kredīts uz 20 dienām.

Kā atmaksāt kredītu ?

Akcijas piedāvājums, kas ļauj aizņemties 100 Ls, bet atmaksāt 95 Ls savā būtībā ne ar ko neatšķiras ne no viena cita naudas aizdevuma. Lai atmaksātu aizdevumu, vienkārši ieej savā internetbankas kontā un pārskaiti attiecīgo naudas summu un uzņēmuma bankas kontu. Nauda visātrāk sasniegs savu adresātu, ja pārskaitījums tiks veikts vienas komercbankas ietvaros, bet, lai viss noritētu sekmīgi visai informācijai maksājuma uzdevumā  (bankas konts, uzņēmuma nosaukums, summa, maksātāja vārds, līguma numurs) ir jābūt norādītai precīzi. Aizņemies atbildīgi.