Kredīts uz 60 dienām

By | 25 novembris, 2012

Kad pietrūkst nauda līdz algai, kredīts uz 60 dienām var palīdzēt. Kredītu no 18 gadiem var iegūt ikviens, turklāt bez ķīlas. Salīdzini, kuri ir izdevīgākie ilgtermiņa kredīti un ietaupi vairākus desmitus vai pat simtu latu, vai lasi tālāk un uzzini taktiku, kā aizņemties pilnīgi bez maksas.

Kredīts uz 60 dienām bez procentiem

Nevienam nav noslēpums, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā summa, kas tiek aizdota bez komisijas maksas ir 200 Ls un tās iegūšanai nav vajadzīga izziņa no darba vietas vai nodrošinājums. Ko darīt situācijās, kad nepieciešams kredīts uz 60 dienām, bet nevēlaties maksāt par to procentus?  Turpinājumā apskatītā taktika ļauj aizņemties bez procentiem, taču ir vajadzīga nelokāma apņēmība, lai izpildītu visas saistības savlaicīgi. Šis risinājums var noderēt, ja vajadzīgi vien pāris simti latu. Ja vajadzīga lielāka summa, aizņemties bez komisijas maksas nebūs iespējams.

Lai iegūtu ātro kredītu uz 60 dienām bez maksas, Tev būs jāaizņemas divas reizes. Pirmajā reizē Tu aizņemsies bez procentiem uz 30 dienām un brīdī, kad pienāk naudas kredīta atmaksas brīdis, Tu aizņemsies atkārtoti un ar otro kredītu segsi pirmā saistības. Pēc tam, kad būs pagājušas 60 dienas, Tev ir jābūt spējīgam atmaksāt otro kredītu no savas algas vai citiem ienākumiem. Teorētiski šādi iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu pat piecas reizes, jo tik daudzi ir uzņēmumi, kas Latvijā aizdod naudu bez procentiem.  No otras puses ir skaidrs, ka agri vai vēlu kāds no kreditoriem varētu aizdevumu atteikt un šādā situācijā Tev ir jābūt spējīgam atmaksāt kredītu no saviem ietaupījumiem.

Otra, vienkāršākā alternatīva, kā iegūstams kredīts uz 60 dienām ir izvēlēties kādu no lielajiem patēriņa kredītiem. To atmaksas termiņš var sasniegt pat 5 gadus un tie ir pieejami bez ķīlas. Maksimālā summa, ko piedāvā ilgtermiņa kredīti ir 1000 Ls 15 minūtēs vai 2000 Ls, 5000 Ls  pat 7000 Ls bez ķīlas aptuveni divās dienās. Jārēķinās gan, ka par šo kredītu būs jāmaksā komisijas maksa jau no pirmās dienas. Procentu likmes mēdz būt ļoti atšķirīgas (no 1,6% līdz 15% mēnesī), tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts tās salīdzināt. (plašāk skat. portāla sākumlapā).

Kam visbiežāk atsaka kredītu?

Ir divas cilvēku kategorijas, kuriem kredīts uz 60 dienām var nebūt pieejams. Pirmā kategorija ir cilvēki bez darba vietas un bez pastāvīgiem ienākumiem, tomēr šo cilvēku iespēja aizņemties ir samērā liela. Daļa kreditoru izsniedz aizdevumu bez ienākumu pārbaudes, jo ir pārliecināti, ka ļoti liela daļa cilvēku Latvijā strādā nelegāli, algu saņem aploksnē, bet ir ļoti maksātspējīgi. Otrā kategorija ir cilvēki ar sabojātu kredītvēsturi. Slikta kredītvēsture var būt gadījumos, kad iepriekš nav savlaicīgi pildītas kredītsaistības vai parādsaistības. Informācija par pārkāpumiem tiek apkopota specifiskās datu bāzēs un noslēpt to nav iespējams. Ja piederi pie šīs grupas, izlasi rakstu – kredīts ar sabojātu kredītvēsturi un uzzināsi, kā iegūt maksimālo labumu šādā situācijā.

Kā atmaksāt ātro kredītu?

Ātrais naudas kredīts uz 60 dienām tāpat kā jebkurš aizdevums vai rēķins ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Ņem vērā, ka tas ir jādara precīzi un savlaicīgi, jo pretējā gadījumā aizdevējs saņems naudu vēlāk nekā līgumā noteikts un uzskatīts, ka līgums ir pārkāpts. Tā rezultātā pastāv samērā liela varbūtībā, ka var tikt aprēķinātas soda sankcijas vai prasīta maksa par līguma termiņa pagarināšanu. Esiet prātīgi, aizņemieties atbildīgi. Kredīti uz 60 dienām var  noderēt, bet nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.