Kredīts ar ikmēneša maksājumu

By | 25 novembris, 2012

Ātrais kredīts ir ērts veids situācijās, kad vajadzīgi pāris simti lati, jo aizņemties iespējams pat 10 minūtēs, taču tas nepalīdz, ja ir vajadzīgi vairāki tūkstoši latu vai kredīts ar ilgu atmaksas termiņu.  Šajā brīdi palīgā nāk kredīts ar ikmēneša maksājumu. Uzzini, kurš ir izdevīgākais ilgtermiņa kredīts tūlīt!

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu internetā

Kļūstot 18 gadus vecs, ikviens var iegūt dažādus kredītus savu sapņu vai ieceru realizācijai. Kredīts ar ikmēneša maksājumu parasti tiek izvēlēts situācijās, kad kredītņēmējs ir ar pastāvīgiem ienākumiem un ir spējīgs katru mēnesi maksāt noteiktu summu. No vienas puses tas ir labi, jo liecina par ienākumu stabilitāti, no otras puses jārēķinās, ka aizņemoties uz ilgu termiņu var būtiski pieaugt kopējā summa, kas laika gaitā tiks samaksāta kreditoram. Ātrie kredīti šajā aspektā var šķist pat izdevīgāki, jo ir pieejami bez procentiem līdz pat 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām. Ja nauda tiek atmaksāta noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Savukārt aizdevums ar ikmēneša maksājumu vienmēr būs saistīts ar papildus izmaksām, t.sk. komisijas maksu, kas var pārsniegt pat 10% mēnesī.

Kurš ir izdevīgākais kredīts ar ikmēneša maksājumu?

Viennozīmīgi var apgalvot, ka izdevīgākais kredīts ir tas, kurš ir lētākais. Šobrīd izdevīgākie kredītu piedāvājumi ļauj aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem, ar procentu likmi no 1,6% mēnesī. Aizdevums pieejams bez ķīlas no 20 gadiem un tā saņemšanai vajadzīga tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Praksē tas nozīmē, ka ienākumiem jābūt vismaz 150 Ls apmērā, taču precīza procentu likme un pieejamās summas lielums būs atkarīgs no vairākiem faktoriem, t.sk. kredītvēstures, kredītsaistībām, ienākumiem un līdzšinējās sadarbības ar aizdevēju.

Patēriņa kredīts ar ikmēneša maksājumu mūsdienās kļūst aizvien populārāks, taču situācijās, kad tas nav pieejams, bieži vien, tiek izvēlēts kredīts pret automašīnu jeb aizdevums pret auto ķīlu. Nekustamie īpašumi – dzīvoklis, māja vai zeme pieder vien retajam, savukārt auto ir katram trešajam Latvijas iedzīvotājam. Tas nozīmē, ka aizņemties pret auto ķīlu var krietni lielāks iedzīvotāju skaits. Procentu likmes šī tipa aizdevumam sākas no 32% gadā un to iespējams saņemt uz laiku līdz 3 gadiem. Aizņemoties pret auto, iespējams turpināt braukt ar mašīnu visu naudas atmaksas periodu. Maksimālā summa, ko šādā veidā var iegūt ir 15 tūkstoši latu, jeb 90% no auto vērtības.

Kādas ir kredīta alternatīvas?

Vislabākā alternatīva ir neaizņemties vispār. Kredīts ar ikmēneša maksājumu var palīdzēt iegūt jaunu sadzīves tehniku vai izremontēt dzīvokli, taču jārēķinās ar sekām. Esot parādā, cilvēki vairāk pieturās pie darbavietām, kas nepatīk, dara darbus, ko paši ienīst un baidās zaudēt ienākumu avotu. Bez saistībām iespējams daudz brīvāk mainīt darbus, skatīties uz dzīvi pozitīvi un cerēt, ka rītdiena būs labāka kā šodiena. No otras puses, ilgtermiņa kredīts ar ikmēneša maksājumiem ļauj dzīvot labāk jau šodien.

Visi piedāvājumi apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.