Smscredit.lv atsauksmes

By | 22 novembris, 2012

Prātīgi cilvēki pirms izvēlēties smscredit pakalpojumus, izlasa smscredit.lv atsauksmes. Tieši reāli cilvēki un personīgā pieredze ir tas, kas palīdz uzzināt patiesību par konkrēto produktu, nevis tukši reklāmas saukļi. Turpinājumā aplūkosim atsauksmes detalizētāk, bet, ja plāno aizņemties vispirms salīdzini vai smscredit.lv ir lētākais .

Kādas ir smscredit.lv atsauksmes?

2011. gadā ātro kredītu uzņēmumi internetā apgrozīja 31 miljonu latu un tirgū darbojās 17 uzņēmumi. Tirgus līdera – smscredit.lv apgrozījums veidoja vairāk kā pusi no kopējās summas. Izanalizējot iemeslus smscredit pārākumam, daži konkurenti sāka piedāvāt līdzvērtīgus vai pat labākus nosacījumus ātŗa kredīta saņemšanai (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu), t.sk. pirmo kredītu bez maksas (no 18 gadiem).

Reāla lietotāju pieredze

Mūsdienās vairāk kā 40% iedzīvotāju pirms lēmuma pieņemšanas par konkrētā pakalpojuma iegādi, meklē atsauksmes internetā. Ātrie kredīti šajā aspektā nav nekāds izņēmums un atsauksmes par aizņemšanos internetā meklē ļoti daudzi. Diemžēl jāapbēdina tie, kas vēlējās iegūt objektīvu informāciju virtuālā vidē. Smscredit.lv atsauksmes internetā raksta, galvenokārt, divu grupu pārstāvji – (1) smscredit darbinieki un/vai nolīgi uzņēmumi un (2) smscredit lv konkurenti. Pirmie raksta slavinošus rakstus un mudina izvēlēties konkrētu pakalpojumu, otra grupa mēģinā izcelt negatīvās īpašības vai gluži vienkārši raksta puspatiesības un melus. Trešā grupa ir reāli lietotāji, taču būsim godīgi, cik bieži atsauksmes raksta tie, kas saņēmuši labu pakalpojumu. Atbilde – neviens. Smscredit katru gadu izsniedz vairākus desmitus vai pat simtus tūkstošus aizdevumu, līdz ar to var droši uzskatīt, ka neapmierināto klientu skaits ir niecīgs.

Ņemot vērā iepriekš minēto, daudz noderīgāk ir salīdzināt visus piedāvājumus pēc svarīgākajiem kritērijiem – (1) naudas saņemšanas ātrums, (2) procentu likmes, (3) pieejamās summas lielums u.c. Šāda pieeja ļauj norobežoties no reklāmām un uzzināt, kurš sms kredīts ir reāli izdevīgākais, kā arī ietaupīt 10 Ls, bet atsevišķos gadījumos pat vairākus simtus latu.  Ja vēlaties iegūt visu maksimāli pieejamo informāciju, aplūkojiet Patērētāju tiesību un aizsardzības centra apkopoto informāciju par saņemtajām sūdzībām 2012. gadā (.pdf fails). Atsauksmes par smscredit lv tur nav, taču ir apkopots sūdzību skaits par katru ātro patēriņa kredītu uzņēmumu.

Otra alternatīva būtu jautāt par smscredit lv atsauksmes draugiem un radiem, taču ir maza iespēja, ka to izdosies uzzināt. Ātrie kredīti ir ļoti populārs finanšu pakalpojums, taču tam ir samērā slikta slava. Atzīstot smscredit izmantošanu, cilvēks atzītu savas finansiālās grūtības un to ir gatavs izdarīt vien retais Latvijas iedzīvotājs.

Ņemiet vērā – sms kredīti ir pieejami bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Ja nepieciešams termiņa pagarinājums, to iespējams iegūt, taču tas būs maksas pakalpojums. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Ceram, ka raksts par to kādas ir smscredit.lv atsauksmes jums noderēja.