Viasmscredit.lv

By | 21 novembris, 2012

Kad vajag papildus naudu, aizņemšanās internetā var būt pats labākais risinājums. Sms kredīts Latvijā jeb viasmscredit.lv ļauj ikvienam no 18 gadiem iegūt bezprocentu kredītu 10 Ls līdz 200 Ls apmērā 15 minūtēs. Šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi, taču pirms pieteikties aizdevumam ir vērts tos visus salīdzināt (uzzini, kuri ir lētākie kredīti šeit) un tādējādi ietaupīt 10 Ls – 250 Ls. Viasmscredit.lv aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs tikai (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons un (3) internetbanka.

Viasmscredit.lv bez maksas internetā

Kredīts bez papildus maksas  šobrīd ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts viasmscredit aizdevums ir 30 dienas. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāamskā. Piemēram, aizņemoties 100 Ls uz 30 dienām, noteiktajā laikā ir jāatmaksā tie paši 100 Ls un nekas vairāk, bet ir kāda nianse, kam nepievērš uzmanību vairums kredītņēmēju. Ja nauda netiek atlīdzināta noteiktajā termiņā, papildus ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu var sasniegt pat 27% no aizdevuma summas. Tas var šķist maz, ja paņemts 50 Ls kredīts, bet ir ļoti daudz, ja paņemt 300 Ls aizdevums. Cilvēki kuriem nepieciešams viasmscredit.lv bezmaksas kredīts parasti rūpīgi seko savai naudai un, lai ietaupītu ir gatavi pieciest īslaicīgas finansiālas grūtības. Atmaksāt naudu noteiktajā termiņā viasmscredit lv gadījumā ir daudzkārt izdevīgāk nekā slinkot. Ietaupījums būs acīmredzams.

Kā saņemt aizdevumu?

Lai saņemtu viasmscredit.lv aizdevumu Tev ir jāveic četras vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti;
  • jāaizpilda vienkārša anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls reģistrācijas maksa (ja tāda tiek prasīta) uz kreditora norādīto bankas kontu;
  • jānorāda nepieciešamā kredīta lielums (ar sms, piezvanot vai veicot attiecīgas darbības savā jaunizveidotajā klienta profilā).

Kad viss izdarīts pareizi,  naudu  kontā saņemsi aptuveni 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka Tev un viasmscredit.lv aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai. Ievērojamā atšķirība naudas saņemšanas termiņā ir saistīta ar starpbanku maksājumu īpatnībām (maksājumi starp bankām tiek veikti 2 – 3 reizes dienā).

Galvenais priekšnoteikums, lai saņemtu kredītu ir tīra pagātne jeb tīra kredītvēsture. Tas nozīmē, ka nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi un parādsaistības ilgāk par 2 mēnešiem. Viamscredit lv atsevišķos gadījumos var netikt izsniegts klientiem bez darba vietas jeb bez pastāvīgiem ienākumiem. Kopumā samērā droši var apgalvot, ka lēmumu par aizdevuma piešķiršanu katram klientam, kreditors pieņem, izvērtējot visus faktorus, tādējādi praksē naudu var saņemt pat cilvēki, kas pagātnē ir grēkojuši. Ja esiet viens no viņiem, esiet dubultprātīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi ļoti rūpīgi.