Kur dabūt naudu?

By | 21 septembris, 2012

Nezini, kur dabūt naudu? Aizdevums internetā ļauj 15 minūtēs iegūt līdz pat 200 Ls bez maksas (0%), bez ķīlas. Dabūt naudu var jebkuš no 18 gadiem, t.sk. bez darba vietas un be pastāvīgiem ienākumiem. Atdod tikai tik, cik aizņēmies.

Kur dabūt naudu izdevīgi ?

Aizdevumi internetā bez komisijas maksas pieejami jebkuram, taču tie visi nav vienādi. Daļa uzņēmumu jau pirmajā reizē prasa maksāt papildus komisijas maksu vai procentus, kas var sasniegt 30% no summas. Piemēram, par 100 Ls kredīta iegūšanu būtu jāmaksā 30 lati, taču pieaugošās konkurences apstākļos aizvien biežāk ir pieejami aizdevumi par brīvu, kas ļauj atmaksāt tikai pašu aizņēmuma summu. Piemērs, 150 Ls kredīts uz 30 dienām. Noteiktajā termiņā jāatmaksā tikai tie paši 150 Ls un viss.

 

Ja rodas problēmas ar naudas atmaksu, aizdevuma termiņu iespējams pagarināt uz 1, 2, 3, vai 4 nedēļām, taču tas ir maksas pakalpojums. Lai arī dabūt naudu ir vienkārši, maksa par kredīta pagarināšanu ir samērā augsta, tā svārstās no 12,5% līdz 26% mēnesī, tādēļ ir vērts pacensties un atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Domājot par to, kur dabūt naudu izdevīgi un apsverot ātros kredītus ir svarīgi pievērst uzmanību šādām niansēm:

  • vai pirmais kredīts tiek piedāvāts bez komisijas maksas (uzzini, kuri ir lētākie bezprocentu kredīti portāla sākumlapā);
  • cik liela ir piedāvātā naudas aizdevuma summa;
  • kāda ir maksa par naudas kredīta pagarināšanu;
  • no, cik gadiem iespējams aizņemties.

Pieredze liecina, ka salīdzinot vairākus piedāvājumus ir iespējams ietaupīt 10 Ls – 350 Ls. Precīzs ietaupījums būs atkarīgs no izvēlētās summas lieluma un atmaksas termiņa, taču arī lieki 10 Ls nevienam nekad par skādi nav nākuši. Lai dabūtu naudu būs nepieciešami šādi palīglīdzekļi – (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons (obligāta prasība), (3) bankas konts, internetbanka un vismaz 0,01 Ls kontā.

Aizņemšanās procedūra

Lai saņemtu kredītu internetā nepieciešams veikt trīs vienkāršas procedūras, kas aizņems aptuveni 5 minūtes – (1) jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā, (2) jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu (šī ir verifikācijas procedūra, kas ļauj pārbaudīt pieteikuma iesniedzēja vecumu, apstiprina konta īpašumtiesības), (3) jāsaņem nauda kontā.

Ņemiet vērā, ka reģistrācijas procesa laikā kreditors prasīs atļauju veikt jūsu kredītvēstures pārbaudi. Kredītvēsture ir pats galvenais faktors, kas tiek vērtēts, lemjot par aizdevuma piešķiršanu. Ātrais aizdevums ir pieejams daudz grūtāk situācijās, kad klientam ir negatīva kredītvēsture, t.i. kavēti parādsaistību vai kredītsaistību maksājumi ilgāk par 60 dienām. Dabūt naudu iespējams vieglāk gadījumos, kad pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un ir ticis salīdzinoši ātri novērsts.  Tāpat jāņem vērā, ka daži uzņēmumi, pimēram, OpenCredit izvirza prasību pēc regulāriem ienākumiem, taču  kredīts bez darba vietas ir pieejams arī tiem cilvēkiem, kas šobrīd nav darba tiesiskajās attiecībās. Pēc visu procedūru pabeigšanas nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā. Visātrāk dabūt naudu būs pieejams, tad, ja jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Prakse liecina, ka visātrāk naudas aizdevums tiek pārskaitīts no šādām bankām – SEB, Swedbank, DnB, Nordea, Citadele, GE Money.

Šī, protams, nav vienīgā iespēja, kur dabūt naudu. Aizņēmumi bankās vai no tuviniekiem daudzos gadījumos var būt krietni vien izdevīgāki. Tomēr, ja nauda nepieciešama steidzami, tad iepriekš minētais risinājums viennozīmīgi ir ātrākais un, aizņemoties saprātīgi, arī izdevīgākais.

Kā atmaksāt naudu pareizi?

Pēc tam, kad ir atbildēts uz jautājumu, kur dabūt naudu un tā jau ir arī reāli saņemta nākas atbildēt uz jautājumu, kā atmaksāt naudu. Veicot naudas pārskaitījumu ir svarīgi pievērst uzmanību precizitātei. Tādas detaļas kā uzņēmuma konta numurs, reģistrācijas un klienta numurs ir jāievada pareizi. Papildus tam, ja vēlaties, lai naudas maksājums sasniegtu uzņēmumu savlaicīgi, veiciet to ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms termiņa beigām. Maksājot pēdējā brīdī var gadīties visādas problēmas, būtu muļķīgi, ja par to nāktos piemaksāt.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi. Zinot, kur dabūt naudu jūs variet justies daudz drošāki, jo steidzamās situācijās ātrie aizdevumi internetā palīdzēs, tomēr ņemiet vērā, ka šī tipa finanšu pakalpojums ir paredzēts tikai, lai risinātu īstermiņa vajadzības.