Lēts ātrais kredīts

By | 15 aprīlis, 2013

Vajadzīgs lēts ātrais kredīts ? Tavi meklējumi ir beigušies. Šobrīd internetā tiek piedāvāti visdažādākie naudas aizdevumi, taču izdevīgākie no kredītiem apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā. Salīdzini, aplūko un uzzini, kurš ir lētākais ātrais kredīts un ietaupi krietnu naudas summu.

Vai lēts ātrais kredīts ir drošs ?

Atšķirībā no lētas maizes, lēta piena vai lētas sadzīves tehnikas ātrie kredīti internetā savā lēts ātrais kredītsstarpā atšķiras tikai pēc izmaksām un līguma nosacījumām. Tā kā starp uzņēmumiem ir būtiski palielinājusies konkurence, tad daļa izvēlas uz pārdrošu soli un piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Šis piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, taču, ja iepriekš neesiet aizņēmušies vai esiet to darījuši vien pāris reizes, tad jums nešaubīgi ir pieejams lēts ātrais kredīts. Aizņemties bez procentiem iespējams uz 1 mēnesi un, atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nebūs jāmaksā. Atdod tikai tik, cik aizņēmies. Maksimālā summa, ko ikviens īstermiņā var aizņemties bez komisijas maksas ir 200 Ls, taču, ja vajag iespējams aizņemties arī lielāku kredītu, taču ar procentiem.

Kas notiek, ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi ?

Situācijas, kas var aizkavēt kredīta atmaksu noteiktajā termiņā var būt dažādas, tomēr tām visām ir kopīgs tas, ka lēts ātrais kredīts var ātri vien kļūt krietni dārgāks. Aizņemoties 100 Ls bez % uz 1 mēnesi, teorētiski būtu jāatmaksā tikai tie paši 100 ls, bet, ja vajadzīgs līguma pagarinājums, tad papildus var nākties maksāt vēl vismaz 20 Ls. Šis maksājums ļauj pagarināt līguma darbības termiņu uz vēl 1 mēnesi. Nav grūti aprēķināt, ka velkot kredīta atmaksu garumā un pagarinot kredītu piecas reizes pēc kārtas par aizdevumu tiek pārmaksāts jau dubultā. Papildus tam jāņem vērā, ka ne visi kreditori ļauj pagarināt kredītu vairāk par trīs reizēm, bet citi vispār neļauj pagarināt kredīta atmaksu pirmajā reizē. Viss kopā ļauj secināt, ka, lai panāktu, ka lēts ātrais kredīts tik tiešām tāds arī paliktu, ir svarīgi, lai lēmums par tā ņemšanu būtu pārdomāts, izvērtējot savas finansiālās iespējas.

Kādas ir kredītu alternatīvas ?

Lēts ātrais kredīts nebūt nav vienīgā alternatīva, kur aizņemties naudu internetā. Daudz noderīgāki reizēm var būt patēriņa kredīti, kas ļauj iegūt līdz pat 7000 Ls bez ķīlas (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu), uz laiku līdz 5 gadiem. Procentu likmes šiem kredītiem mēdz būt pat piecas reizes zemākas un tas ir būtiski situācijās, kad vajadzīgs lielāks naudas aizdevums. Pieteikšanās ilgtermiņa kredītiem bieži vien ir bez komisijas maksas, taču vēlāk ir jāmaksā par līguma noformēšanu. Pēc tam, kad kredītņēmēja pieteikums ir izskatīts, kreditora pārstāvji klientam uz epastu atsūta individuālu kredīta piedāvājumu. Ja tas apmierina, variet doties uz filiāli parakstīt līgumu un naudu saņemsiet jau pavisam drīz. No otras puses, ja nauda ir vajadzīga steidzami, tad lēts ātrais kredīts varētu būt pašā laikā. Aizņemieties atbildīgi.