Kurš var aizdot naudu bez ķīlas

By | 17 aprīlis, 2013

Kad vajag papildus finansējumu, tiek izskatīti visdažādākie varianti – papildus darbs, kādas mantas pārdošana, aizņemšanās. Pirmais no variantiem nešaubīgi ir vislabākais, taču reizēm nav laiks gaidīt un arī iespējas ir stipri ierobežotas. Ja nezini, kurš var aizdot naudu bez ķīlas, lasi tālākun pavisam drīz zināsi vairāk kā 90% LR iedzīvotāju.

Atklājums, kurš var aizdot naudu bez ķīlas internetā

Aizņemšanās internetā, sevišķi patēriņa kredīti un ātrie kredīti ir kļuvuši par vispopulārāko iespēju, kā aizņemties bez ķīlas. Vairākos uzņēmumos ir pieejams pirmais kredīts bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām un šī iespēja ļauj iegūt līdz pat 200 Ls dažu minūšu laikā. Kredīta nosacījumi paredz, ka noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tikpat, cik paņemts. Ja laiks ir ierobežots, tad iesakam uzreiz doties uz portāla sākumlapu, lai aplūkotu, kurš naudas kredīts šobrīd ir lētākais. Savukārt, ja gribi iegūt detalizētāku informāciju par to,  kur aizņemties naudu, tad esi viens no tiem nedaudzajiem, kas rūpējas par savu finansiālo labklājību un aizņemas atbildīgi.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Pirmais kredīts bez maksas skan lieliski, taču aizņemšanās bez komisijas procentiem ir iespējama vien tajos gadījumos,  kad naudas kredīts tiek atmaksāts savlaicīgi. Apstākļos, kad atmaksāt kredītu savlaicīgi nav iespējams atliek divas iespējas – (1) pagarināt līguma darbības termiņu (maksas pakalpojums), (2) nelikties ne zinis un vēlāk cīnīties ar parādu piedzinējiem un maksāt tiesas piespriesto sodu. Izvēloties pirmo variantu, uz kreditora bankas kontu ir jāpārskaita aptuveni 12,5 % – 30% no neatmaksātās kredīta summas par līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi. Izvēloties otro variantu, ir jārēķinās, ka tas būs dārgi, jo soda sankcijas var pārsniegt pat 1% dienā, turklāt tiks sabojāta arī kredītvēsture. Praksē tas  nozīmē, ka turpmākos 10 gadus būs problēmatiski saņemt jebkuru citu naudas kredītu, t.sk. patēriņa kredītu, hipotekāro kredītu, auto līzingu un jebkuru citu aizdevumu.

Ja neesiet pārliecināti, ka spēsiet izpildīt saistības noteiktajā termiņā, tad ātrie kredīti un patēriņa kredīti, visticamāk, nav jums piemērots variants. Lai arī naudu iespējams aizņemties ātri un vienkārši, tomēr sekas, kas var rasties no saistību nepildīšanas ir pārlieku nopietnas, lai rīkotos vieglprātīgi. Kā uzzināt, kurš naudas aizdevums šobrīd ir izdevīgākais ? Vienkārši ielūkojieties atrsaizdevums.lv sākumlapā un salīdziniet pieejamos kredītu variantus.

Aizņemieties atbildīgi.