Sms kredīts reklāma

By | 18 aprīlis, 2013

Aizņemšanās internetā var būt izdevīga, ja to dara pareizi un dēļ pareiziem motīviem. Viens no biežāk izmantotajiem ātrajiem kredītiem šobrīd ir sms kredīts, kas dod iespēju aizņemties līdz 200 Ls bez komisijas procentiem un atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Sms kredīts reklāma pašlaik ir dzirdama gandrīz uz katra stūra, solot zelta pilis, taču kā ir patiesībā?

Kurš ir izdevīgākais sms kredīts Latvijā ?

Reklāmas izceļ katra konkrētā aizdevēja labās īpašības, taču tas nenozīmē, ka reklamētā precesms kredits būtu labāka par citiem. Šis nosacījums ir spēkā arī attiecībā uz sms kredītiem. Pašlaik vairāki ātro kredītu uzņēmumi ļauj jaunajiem klientiem aizņemties bez maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Savukārt maksa par līguma termiņa pagarināšanu ir atšķirīga un var atšķirties pat vairākas reizes. Lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu, ir vērts ielūkoties atrsaizdevums.lv sākumlapā un salīdzināt, kurš naudas aizņēmums ir reāli izdevīgākais. Ja plānojat aizņemties vairāk par 200 Ls vai arī kredīta atmaksai ir vajadzīgs vairāk par 30 dienām, tad labs variants varētu būt ilgtermiņa kredīti līdz 5 gadiem. Maksimālā aizdevuma summa, ko piedāvā ilgtermiņa aizdevumi bez ķīlas ir 7000 Ls, turklāt daži aizdevēji ļauj pieteikties kredītam pat bez reģistrācijas maksas. Vienkārši piesakies aizdevumam un uzzini savas iespējas. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu.

Kas notiek, ja nemaksā kredītus ?

Apstākļos, kad sms kredīts nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, gandrīz visi kreditori piedāvā iespēju pagarināt līguma darbības termiņu. Maksa par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi var sasniegt pat 1/4 no kredīta kopējās summas. Ja tas netiek darīts, aizdevēji aprēķina soda naudu par katru kavēto dienu, kas kopumā var rezultēties pat sodā virs 1% no neatmaksātās summas dienā. Kredītņēmējiem par laimi kopējais soda sankciju apmērs nevar pārsniegt 100% no kredīta summas. Agrāk likumdošanas nosacījumi nebija tik skaidri, kā rezultātā daudziem klientiem līgumsods un soda sankcijas varēja pat vairākas reizes pārsniegt sms kredīta sākotnējo apjomu.

Brīdī, kad soda apmērs pārsniedz 100 Ls vai ir pagājušas 60 dienas, parādnieks var tikt nodots parādu piedzinējiem, kas papildus aprēķina vēl savu pakalpojumu izmaksas. Lai arī likumdošana ierobežo parādu piedzinēju patvaļu, tomēr to cenrādis joprojām paredz ļoti dārgu parāda piedziņu, tādēļ ir vērts pacensties un nokārtot visas kredītsaistības līgumā noteiktajā termiņā. Protams, neviens sms kredīts reklāmā šos faktus nestāsta, tādēļ ir svarīgi, lai patērētāji paši izglītotos un neļautu sevi ievest kārdināšanā. Aizņemieties atbildīgi.