Naudas aizdevumi pensionāriem bez ķīlas

By | 12 februāris, 2013

Pensijas vecumā daudziem strauji samazinās ienākumi. Brīžos, kad steidzami vajag papildus līdzekļus, naudas aizdevumi pensionāriem bez ķīlas ļauj aizņemties uz 1 mēnesi bez komisijas maksas (0%). Maksimālais vecums, līdz, kuram ir pieejams ātrais aizdevums pensionāriem ir 75 gadi. Jūs variet salīdzināt visas kredītu alternatīvas atrsaizdevums.lv sākumlapā (spied šeit). Atceries – rūpīgi izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Naudas aizdevumi pensionāriem bez ķīlas un bez maksas internetā

Maldīgs ir priekšstats, ka pensionāri nevar dabūt kredītu. Gluži pretēji, daudzi ātro patēriņa kredītu uzņēmumi uzksata tieši pensionārus par pašiem uzticamākajiem klientiem.

naudas aizdevumi pensionāriem bez ķīlasPirmkārt, pensionāru maksājumu disciplīna ir krietni augstāka nekā vidēji pārējā sabiedrībā, otrkārt, pensionāriem ir regulāri un stabili ikmēneša ienākumi,  kurus garantē valsts. Lai darījums būtu veiksmīgs, ir svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt aizdevuma nepieciešamību un savas spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Ja esiet pārliecināti par sava soļa pareizību, tad variet aizņemties internetā.Šobrīd kredīts interntā līdz 200 eur ir pieejams bez ķīlas un bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt 25 eur līdz 200 eur dažu minūšu laikā. Atmaksājot kredītu noteiktajā termiņā nekas papildus nebūs jāmaksā. Naudas aizdevumi pensionāriem ir pieejami tāpat kā  jebkuram Latvijas iedzīvotājam un to saņemšanai ir jāizpilda 5 darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi pensionāriem (skat. kredīta salīdzinātāju portāla pirmajā lapā);
  • jāpiesakās aizdevumam un jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja tīmekļa vietnē;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 eur) uz naudas aizdevēja bankas kontu (šī procedūra nodrošina aizņēmēja un kredītdevēja drošību, jo ļauj pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par, ko uzdodas. Papildus tam tiek iesniegts precīzs bankas konts);
  • jānorāda vēlamā aizdevuma summa;
  • jāsaņem  nauda bankas kontā.

Prakse liecina, ka visātrāk naudas aizdevumi pensionāriem bez ķīlas tiek ieskaitīti kontā tajos gadījumos, kad pensionāram un kreditoram ir bankas konts vienā un tajā pašā Latvijā reģistrētā komercbankā. Ja konti ir atšķirīgi, tad līdz naudas saņemšanai būs jāuzgaida nedaudz ilgāk, līdz pat 1 darba dienai. Paralēli gan jārēķinās, ka gadījumā, ja radīsies interneta sakaru traucējumi vai arī aizkavēsies maksājums starp bankām, tad nauda kontā tiks ieskaitīta trīs darba dienu laikā. Tas negadās bieži, taču teorētiski tāda iespēja pastāv.

Pensijas vecuma cilvēkiem pieejami arī lielie patēriņa kredīti !

Situācijās, kad vēlaties aizņemties virs 200 eur, jums paveras iespēja aizņemties kādu no lielajiem patēriņa kredītiem. Līdzīgi kā atrie naudas aizdevumi arī ilgtermiņa patēriņa kredīti ir pieejami pensijas vecumā tieši tāpat kā jaunībā. Maksimālā summa, ko ļauj iegūt patēriņa kredīts pensionāriem ir 3000 eur (uz laiku līdz 2 gadiem). Ja vajadzība ir mazāka, tad variet saņemt pat jau pieminētos 3000 eur 15 minūšu laikā. Svarīgi gan atcerēties sakarību  – jo lielāka naudas summa un ilgāks kredīta atmaksas termiņš, jo zemāka būs piedāvātā procentu likme. Šī sakarība nav universāla, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts vienmēr pārbaudīt visu informāciju kreditora mājas lapā, taču kopējā tendence ir tieši tāda.

Kopumā naudas aizdevumi pensionāriem internetā ir pieejami ātri un vienkārši, taču ir ļoti rūpīgi jāizvērtē aizdevuma nepieciešamība, kā arī savas spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Aizņemieties atbildīgi.