Mazie aizdevēji

By | 11 februāris, 2013

Kad vajag aizņemties  nelielu naudas summu, mazie aizdevēji var palīdzēt iegūt līdz pat 1000 Ls bez ķīlas un izziņas no darba vietas dažās minūtēs. Daļa kreditoru pat nepārbauda ienākumus un izsniedz aizdevumus no 25 Ls līdz 200 Ls bez komisijas maksas uz 1 mēnesi. Protams, mazie naudas aizdevēji nav nekādas labdarības iestādes, taču, ja izdodas atlīdzināt kredītu noteiktajā termiņā, tad darījumu var uzskatīt par ļoti veiksmīgu. Lētākie kredīti apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kuri ir izdevīgākie mazie aizdevēji?

Visi šobrīd aktuālie aizdevumu piedāvājumi, kas ļauj aizņemties bez procentiem ir apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā, taču kopumā irmazie aizdevēji dažas pamatpatiesības, kas nemainās nekad. Pirmkārt, mazie aizdevēji piedāvā visizdevīgākos noteikumus katram klientam tikai 1 reizi dzīvē, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Otrkārt, pirms aizņemties internetā ir rūpīgi jāsalīdzina vairāki piedāvājumi, jo tikai tādā veidā ir iespējams ietaupīt savu naudu. Treškārt, mazie aizdevēji piedāvā izdevīgus noteikumus (bez procentiem) tikai aizņemoties uz laiku līdz 1 mēnesim. Ja naudu neizdodas atmaksāt noteiktajā termiņā ir jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu, savukārt, ja tas netiek izdarīts, tad jārēķinās, ka vajadzēs maksāt soda sankcijas, kuru apmērs var viegli pārsniegt 1% dienā no neatmaksātās naudas summas.

Kā notiek aizņemšanās?

Atšķirībā no komercbankām mazie aizdevēji piedāvā daudz lielāku rīcības brīvību un prasa izpildīt minimālus kritērijus, kā rezultātā ātrais kredīts ir pieejams praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Lai saņemtu kredītu internetā ir nepieciešams tikai (1) mobilais telefons, (2) bankas konts, (3) 1 santīms reģistrācijas maksai. Mazie aizdevēji ir daudzi un, lai iegūtu kredītu ir jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina visi piedāvājumi (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa uz kreditora bankas kontu;
  • jānorāda nepieciešamā aizdevuma summa (profilā vai ar sms);
  • jāsaņem naudu savā bankas kontā.

Prakse liecina, ka visātrāk naudu saņem tie cilvēki, kuriem ir bankas konts tajā pašā komercbankā, kur savu naudu tur mazie aizdevēji. Ideālā gadījumā nauda bankas kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs, taču reizēm gadās aizkavēšasnās līdz 1 stundai vai sliktākajā gadījumā pat trīs dienām. Kavēšanās var būt saistīta ar sakaru traucējumiem vai maksājuma aizkavēšanos starp dažādām bankām.

Pirms piešķirt kredītu, mazie aizdevēji internetā izvērtē klientu kredītvēsturi (pārbauda informāciju parādnieku reģistros) un reizēm arī ienākumus. Ja jums šobrīd nav pastāvīgi ienākumi vai darba vieta, tad var noderēt ātrie kredīti bez darba vietas. Ja abi faktori ir pietiekami naudas aizdošanai, kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem. Ja vēlaties aizņemties lielāku naudas summu, piemēram, 1000 Ls, tad ziniet, mazie aizdevēji piedāvā arī šādu iespēju, taču procentu likmes šiem kredītiem ir augstākas nekā bankās. Kredīts kontā tiek ieskaitīts dažu minūšu laikā, turklāt bez ķīlas un izziņas no darba vietas. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams aizņemties ir 7000 Ls uz 5 gadiem. Ja jūs ieinteresēja šis piedāvājums, ielūkojieties portāla sākumlapā un atrodiet sev piemērotu risinājumu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Mazie aizdevēji ir daudzi, bet jums ir jācenšas, lai darījums būtu izdevīgs tieši jums.