Naudas aizdevums

By | 12 marts, 2012

Naudas aizdevums internetā

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” color=”green” newwindow=”yes”] salīdzināt aizdevumus[/button]

Tev ir iespēja saņemt naudu internetā (dažus simtus latu) pāris stundu laikā bez ķīlas un galvotāja. Lai to izdarītu ir nepieciešams reģistrēties un jāatbilst pavisam vienkāršiem kritērijiem, kuriem būtībā atbilst gandrīz jebkurš darbaspējīgs Latvijas iedzīvotājs.

Kā saņemt naudas aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu Tev ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un mobilā telefona numurs, kā arī kontā jābūt 1 santīmam. Ja visu iepriekšminēto vari izpildīt, apsveicam esi naudai jau pavisam tuvu, vēl tikai atliek izpildīt četras darbības:  

1) Jāizvēlas kāds no aizdevējiem, kas piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas;

2) Jāreģistrējas kreditora mājas lapā (aizņems pāris minūtes). Lai apstiprinātu reģistrāciju, būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja konta (tas ļaus pārbaudīt tavu personību un reģistrācijas datu atbilstību). Pēc reģistrēšanās saņemsi e-pastā vēstuli un īsziņu ar visu nepieciešamo informāciju.

3) Jāizvēlas aizdevuma summa un kredīta atmaksas termiņš. Ja gribi, lai pirmais aizdevums ir bez komisijas maksas, aizņemies ne vairāk kā pāris simtus uz 30 dienām (rūpīgi izlasi līgumu).

4) Pozitīva lēmuma gadījumā aizdevējs naudu tavā kontā ieskaitīs jau pavisam drīz. Precīzs termiņš ir atkarīgs no tā vai tev un aizdevējam konts ir tajā pašā bankā.

Ņem vērā aizdevums nav dāvana un tas būs jāatdod jebkurā gadījumā, tādēļ pirms aizņemies izvērtē savas iespējas atmaksāt.
[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” color=”green” newwindow=”yes”] salīdzināt aizdevumus[/button]