Naudas aizņemšanās internetā

By | 20 decembris, 2012

Naudas aizņemšanās internetā ir samērā jauna parādība, taču to izmanto aizvien vairāk cilvēki. Galvenās priekšrocības – naudu var saņemt dažās minūtēs bez ķīļas un bez izziņas no darba devēja. Kreditori ļauj aizņemties cilvēkiem vecumā no 18 līdz 73 gadiem. Dažās minūtēs iespējams aizņemties līdz 1000 Ls, turklāt līdz 200 Ls pat bez procentiem! Izdevīgākie piedāvājumi apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kā praksē notiek aizņemšanās internetā?

Mūsdienās naudas aizņemšanās internetā notiek bezpersoniski, ātri un vienkārši. Piesakoties kredītam aizdevēja mājas lapā ir jāaizpilda vienkārša reģistrācijas anketa. Papildus tam liela daļa naudas aizdevēju prasa pārskaitīt uz savu bankas kontu 0,01 Ls līdz 0,10 Ls, lai pārliecinātos, ka aizņēmējs ir tas par, ko uzdodas. Pēc tam, kad ir pārskaitīta reģistrācijas maksa, atliek norādīt vēlamo naudas kredīta summu un aizņēmums būs rokās. Saņemt naudu 20 minūtēs ir ļoti vilinoši, turklāt naudas aizņemšanās ir ļoti droša, jo klientu verifikācijai tiek izmantota internetbankas paroļu sistēma, kas neļauj nelabvēļiem aizņemties uz sveša vārda. Piemērs – Jānis B. 46 gadus vecs uzdodas par Katrīnu C. 19 gadus vecu studenti un mēģina aizņemties uz nelegāli iegūtu dokumentu (pases) pamata. Tā kā Jānim B. nav pieejami Katrīnas C. internetbankas pieejas dati, viņš nevar saņemt aizdevumu.

Kam ir pieejami naudas aizdevumi internetā?

Iepriekš jau norādījām, ka naudas aizņemšanās internetā ir iespējama ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 līdz 73 gadu vecumam, taču tikai pie nosacījuma, ka kredītņēmējam ir tīra kredītvēsture (nav iepriekš kavētas parādsaistības un kredītsaistības) un ir regulāri ienākumi. Cilvēki, kuriem ir slikta kredītvēstures visbiežāk ir pieejami naudas kredīti pret ķīlu, taču dažreiz arī ātrie patēriņa kredīti. Ja jums šis jautājums ir aktuāls, izlasiet rakstu – ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi. Regulāri ienākumi, savukārt ir būtisks priekšnoteikums, lai naudas aizņēmumu vispār būtu iespējams atmaksāt. Daļa aizdevēju pārbauda klientu ienākumus, izmantojot VSAA rīcībā esošo informāciju par oficiāli nomaksātajiem nodokļiem par pēdējiem sešiem mēnešiem. Otra kreditoru kategoriju ir krietni vairāk orientēta uz risku un ienākumus nepārbauda vispār. Pamatojums? Ir daudzi cilvēki, kas strādā, saņemot algu aploksnē. Viņu ienākumi ir augsti un līdz ar to arī iespējas atdot parādu ir lielas, taču oficiālie ienākumi skaitās nulle. Kreditori šajā apstāklī saskata lielas peļņas iespējas, tādējādi naudas aizņemšanās internetā kļūst pieejama krietni lielākam personu lokam nekā būtu pretējā gadījumā.