Aizdevums bez procentiem uz trīs mēnešiem

By | 18 decembris, 2012

Laiku pa laikam aizdevums bez procentiem uz trīs mēnešiem kļūst par realitāti. Lai saņemtu aizdevumu ir jāveic divas darbības – (1) jāaizpilda pieteikuma anketa aizdevēja mājas lapā (bez maksas), (2) jāgaida atbilde (līdz 3 stundām), (3) jāparaksta līgums (elektroniski vai klātienē) tikai tad, ja aizdevuma piedāvājums apmierina. Tradicionāli aizdevums bez maksas uz trīs mēnešiem tiek piedāvāts vienā no diviem uzņēmumiem – Vivus vai Bigbank. Ja plānojat aizņemties, salīdziniet, kuri ir izdevīgākie aizdevumi internetā šeit.

Kādas ir alternatīvas aizdevumam uz trīs mēnešiem bez procentiem ?

Iepriekš minētie vivus un bigbank aizdevumi bez procentiem nav vienīgā alternatīva kā iegūt kredītu uz trīs mēnešiem bez maksas. Komercbankas laiku pa laikam var piedāvāt līdzīgus noteikumus, tiesa prasības kredīta saņemšanai ir krietni stingrākas nekā izmantojot nebanku kreditēšanas uzņēmumus. Otra alternatīva ir tuvinieki un draugi. Ja savstarpējās attiecības ir labas, tad aizdevums bez procentiem uz trīs mēnešiem var pāraugt kredītā bez komisijas maksas uz gadu vai pat ilgāk. Jāņem gan vērā, ka nepildot saistības, attiecības ar aizdevēju var sabojāt ļoti ātri, jo nekas nemazina emocionālo saikni vairāk kā negodīga un melīga rīcība.

Cilvēki, kuriem vajadzīgs kredīts līdz 100 ls, 150 ls vai 200 ls var aizņemties bez procentiem vairākos uzņēmumos. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts naudas aizdevums bez procentiem internetā ir 30 dienas. Termiņu var pagarināt par maksu, vai arī aizņemties atkārtoti citā uzņēmumā, lai atmaksātu pirmo aizdevumu. Rīkojoties šādā veidā trīs reizes pēc kārtas var tikt iegūts ātrais aizdevums bez procentiem uz trīs mēnešiem. Protams, uzreiz jāpiebilst, ka šī ir ļoti augsta riska stratēģija un jāizmanto ārkārtīgi uzmanīgi. Darbojoties neprasmīgi var nokļūt pamatīgos parādos, tādēļ pirms aizņemšanās obligāti izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi un aizņemieties atbildīgi. Kreditoru mērķis ir nopelnīt, savukārt jūsu mērķis ir ietaupīt naudu. Iesakam darīt visu iespējamo, lai jūs būtu lielāks ieguvējs nekā zaudētājs.

Kā atmaksāt naudas aizdevumu internetā?

Pats vienkāršākais veids kā atmaksāt aizdevumu ir pārskaitīt kredītu uz naudas devēja bankas kontu. Katrs pats to var izdarīt no sava internetbankas konta. Ja internetbankas konts ir bloķēts, tad iespejams dodies uz savas bankas filiāli un likt darbiniekiem samaksāt no jūsu konta, taču tas būs maksas pakalpojums. Alternatīva būtu vienkārši atjaunot aizmirsto paroli un ietaupīt pāris latus. Atmaksājot parādu, ir svarīgi pievērst uzmanību detaļām, jo pretējā gadījumā kreditors naudu nesaņems savlaicīgi un pieprasīs maksu par līguma saistību nepildīšanu. Aizdevums bez procentiem uz trīs mēnešiem var noderēt, taču ja nepieciešams, iespējams iegūt kredītu uz laiku līdz 2 gadiem vai pat 5 gadiem uz saprātīgiem procentiem.