Naudas kredīts bez ķīlas

By | 24 jūlijs, 2012

Katram reiz dzīvē pienāk situācija, kad ar paša līdzekļiem nepietiek un ir nepieciešama finansiāla palīdzība no malas. Šādā brīdī, naudas kredīts bez ķīlas var ievērojami atvieglot dzīvi. Naudu kontā iespējams saņemt 10 – 20 minūšu laikā pēc reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā, turklāt pirmais kredīts ir bez maksas (0%), tas nozīmē, ka jāatdot tikai tik, cik aizņēmāties un nekas vairāk. Maksimālais laiks uz kuru tiek izsniegts naudas kredīts bez procentiem ir 30 dienas un ir iespēja saņemt bezprocentu kredītu līdz pat 200 latiem.

Svarīgi – visi kredīti nav vienādi, atšķirīgi ir kredīta limiti, maksa par aizdevuma pagarināšanu un vēl daudzi citi faktori, tādēļ, lai izvēlētos izdevīgāko ir vērts kredītus salīdzināt. Iespējams, viena no pozitīvākajām kredītu internetā īpatnībām ir salīdzinoši vieglā to pieejamība. Aizdevumu var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 gadu vecuma, bez ķīlas, bez galvotāja, bez liekām izziņām. Ātrie kredīti ir vievērojami vieglāk pieejami nekā banku aizdevumi un tādējādi tie ļauj saņemt palīdzību arī tiem cilvēkiem, kurus bankas neuzskata par pietiekami maksātspējīgiem vai uzticamiem, turklāt izdara to krietni ātrāk nekā jebkura banka Latvijā.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai

Lai arī pastāv virkne kritēriju, kas tiek ņemti vērā, izvērtējot klienta maksātspēju, nozīmīgākie ir trīs:

  1. tīra kredītvēsture;
  2. ienākumu regularitāte;
  3. pašreizējo kredītsaistību apmērs.

Kredītvēsture šajā aspektā ir pats galvenais kritērijs, jo ļauj spriest par potenciālā klienta gatavību pildīt saistības. Ja iepriekš esiet kavējuši kredītmaksājumus, iekļuvuši parādnieku reģistrā vai arī joprojām neesiet nokārtojuši saistības, aizdevumu saņemt būs krietni grūtāk. Vienīgais izņēmumus, kas ļauj saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas ir tad, ja pārkāpums ir bijis salīdzinoši neliels, noticis sen un parādsaistības ir nokārtotas. Šādā situācijā aizdevējs izvērtē pārkāpuma smagumu un, iespējams, var izlemt par labu kredīta piešķiršanai, tomēr pastāv iespēja, ka tiks piedāvāts saņemt nevis bezmaksas aizdevumu 200 Ls apmērā, bet 100 Ls kredītu ar komisijas maksu.

Otrs faktors, kas tiek ņemts vērā ir ienākumu regularitāte (naudas plūsma bankas kontā). Ja algu saņemat uz rokas un kontā nekas neatspoguļojas, tad naudas aizdevumu saņemt būs krietni grūtāk. Attiecībā uz kredītsaistībām tiek vērtēts saistību apmērs un klienta spējas atlicināt daļu no naudas naudas kredīta segšanai.

Kā saņemt kredītu?

Procedūra, lai pieteiktos kredītam ir ļoti vienkārša un pa spēkam jebkuram, kas kaut reizi dzīvē ir veicis komunālā rēķina apmaksu internetbankā vai ierakstījis kādu komentāru internetā. Kopumā procedūra sastāv no četriem soļiem:

  1. jāsalīdzina visi kredīti [ieteikums];
  2. jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā, kur jānorāda vēlamā aizdevuma summa;
  3. jāpārskaita viens santīms uz kreditora kontu. Šī procedūra ir paredzēta, lai aizdevējs spētu pārbaudīt klienta personību (vecums) un saistības (kredītsaistības, ienākumi) un īpašumtiesības uz konkrēto bankas kontu;
  4. Pozitīva lēmuma gadījumā aptuveni pēc 10 – 20 minūtēm saņemsiet naudas kredītu. 

Ja nepieciešams lielāks aizdevums par 200 Ls vai kredīts uz ilgāku termiņu, variet apsvērt iespēju izmantot patēriņa kredītu. Pakalpojumu piedāvā vairums Latvijas komercbanku, t.sk. BigBank, kas ļauj aizņemties līdz pat 7000 latu bez ķīlas, pamatojoties uz klienta ienākumu apjomu. Savukārt vēl lielākas summas iespējams saņemt pret ķīlu, t.sk. iepriekš minētajā bankā. Šādā gadījumā gan ir jāņem vērā likumsakarība, kas nosaka, ka jo lielāka summa, jo lielāka izpēte ir jāveic. Veikalā mēs salīdzinām pārtikas produktu cenas un priecājamies par pāris vai dažu desmitu santīmu ietaupījumu. Pareizi izvēlēts naudas kredīts bez ķīlas vai ar nodrošinājumu var sniegt krietni vien lielāku  nozīmīgāku atbalstu mājsaimniecības budžtam. Esiet apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Kredītus salīdzināt iespējams portāla sākumlapā.