Par GoldCredit-LV|Kā ietaupīt 200 LVL

By | 4 augusts, 2012

Šobrīd Latvijā vairāki kreditori piedāvā akciju – pirmais kredīts bez maksas. Tādējādi katram ir iespēja saņemt kredītu līdz 200 Ls, bez ķīlas  uz laiku līdz 30 dienām bez komisijas maksas (0%).( Salīdzināt bezmaksas kredītus) Viens no retajiem izņēmumiem, kas joprojām pieprasa komisiju jau pirmajā reizē ir GoldCredit-lv, kas ir salīdzinoši vecs uzņēmums, taču kredītu tirgū visai maz pamanīts.

GoldCredit-lv procentu likmes

Pirmajā reizē uzņēmums ļauj aizņemties līdz  70 Ls, otrajā līdz 150 Ls, bet trešajā reizē 300 Ls. Procentu likme par kredīta izsniegšanu ir 10% mēnesī, kas ir ļoti labs rādītājs, taču nespēj kompensēt bezmaksas kredīta neesamību jaunajiem klientiem. Ja rodas problēams ar kredīta atmaksu, GoldCredit-lv ļauj pagarināt kredītu uz laiku līdz vienam mēnesim. un tāpat kā vienmēr šādos gadījumos, tas ir maksas pakalpojums. Cena par kredīta pagarināšanu ir 20% mēnesī, taču iespējams paildzināt līguma darbību arī uz 7 vai 14 dienām, maksājot par to mazāk.

Cik ātri tiek izsniegts kredīts?

Pieteikumi aizdevumam internetā uzņēmumā GoldCredit-lv tiek izskatīti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 15  minūšu laikā, taču laiks līdz naudas reālai saņemšanai kontā tiek norādīts kā 1 – 3 dienas. Tas viennozīmīgi ir krietni sliktāks rādītājs nekā absolūti lielākajai daļai konkurentu, kas izsniedz ātros kredītus, taču iespējams, ka GoldCredit.lv ir citi bonusi, ko tas nenorāda savā mājas lapā.

Kurš var pretendēt uz kredīta saņemšanu?

GoldCredit-lv izsniedz aizdevumus jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem, taču atsevišķos gadījumos ir iespējams saņemt arī kredītu bez darba vietas. Atšķirībā no populārākajiem kreditoriem, kas salīdzināti portāla sākumlapā un, kas reģistrācijas procesā lūdz pārskaitīt 1 santīmu, GoldCredit-lv pieprasa 50 santīmus, kas ļauj secināt, ka verifikācijas procedūra vienlaikus tiek izmantota, lai iegūtu naudu kredīta pārskaitīšanai uz klienta kontu (standarta maksa 20 santīmu). Finansiāli izdevīgs gājiens uzņēmējam, bet rada jautājumu, vai tas neatbaida klientus un tādējādi uzņēmums iespējams zaudē nevis 30 santīmus, bet 50 latus, ko varētu iegūt, ja klients patiešām aizņemtos. Interesanti, ka gadījumā, ja kredīts tiek atteikts uzņēmums patur reģistrācijas maksu, taču tas nav nekas īpašs. Šajā gadījumā peļņa gan ir lielāka – 50 santīmi.

Kā atmaksāt goldcredit.lv aizdevumu?

Kredīta atmaksa ir jāveic internetā, no savas internetbankas pārskaitot naudu uz norādīto uzņēmuma kontu. Svarīgi – norādiet visu nepieciešamo informāciju – līguma numurs, klienta numurs, summa, bankas konta numurs un reģistrācijas numurs. Ja vēlaties būt droši, ka nauda sasniegs uzņēmumu savlaicīgi, pārskaitiet naudu ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms termiņa beigām. GoldCredit.lv ir tikai viens bankas konts – Swedbank, līdz ar to Swedbank klienti var pārskaitīt naudu arī nedaudz vēlāk. Standartā maksājums vienas bankas ietvaros notiek 20 minūšu laikā, bet, ja vēlaties būt 100% droši, vienalga pārskaitiet naudu trīs dienas pirms termiņa beigām.

Ja vēlies uzzināt vairāk par citiem kreditoriem, aplūko kredītu salīdzinātāju.