Pirmais kredīts bez maksas

By | 4 augusts, 2012

Kredīts bez maksas internetā

Ja tev ir vajadzīga finansiālā palīdzība, tad pirmais kredīts bez maksas varētu būt laba izvēle. Kredīts pieejams internetā bez galvotāja, bez ķīlas un bez komisijas maksas (0%). Laiks līdz naudas reālai saņemšanai kontā, lielākoties, nepārsniedz 10 – 20 minūtes pēc reģistrēšanās izvēlētā aizdevēja mājas lapā un iespējams aizņemties līdz 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām. Ja vēlaties ietaupīt līdz 200 LVL, tad pirms aizņemšanās vienmēr vajag salīdzināt kredītus

Gandrīz katru mēnesī Latvijas kredītu tirgū parādās aizvien jauni uzņēmumi, kas vēlas iesaistīties mikrokreditēšanas jomā un izmanto pirmo bezmaksas kredītu kā spēcīgu marketinga instrumentu, lai pievilinātu tos klientus, kam steidzami nepieciešama nauda. Vecie uzņēmumi cenšas neatpalikt un arī piedāvā līdzīgus piedāvājumus, galarezultātā ieguvējs ir klients, kurš var vairākkārt saņemt kredītu uz 0%.

Kas ir kredīts bez maksas?

Lai izvairītos no pārpratumiem uzreiz nepieciešams precizēt, ka bezmaksas kredīts patiesībā nav bezmaksas, jo nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, taču klientiem tiek dota iespējam aizņemties naudu bez procentiem. Piemēram, aizņemoties 100 LVL uz 30 dienām, šo 30 dienu laikā būs jāatmaksā šie paši 200 LVL un nekas vairāk.

Kredīts ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 līdz 75 gadu vecumam, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Nebanku kreditētāji interpretē tīru kredītvēsturi kā klienta līdzšinējo darbību bez kredītsaistību un parādsaistību nopietnas kavēšanas. Tas nozīmē, ka situācijās, kad pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un ir pilnībā nokārtots, kredīts iespējams varētu tikt piešķirts, taču tas nebūtu bez maksas, bet gan ar noteiktu procentu likmi. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts nodrošināt, lai visas saistības tiek nokārtotas savlaicīgi. Atsevišķos gadījumos kredītu iespējams saņemt arī bez darba vietas, taču var prognozēt, ka arī šajā gadījumā procentu likmes varētu būt augstākas.

Kā saņemt kredītu?

Kredīta internetā saņemšana bez maksas ir salīdzinoši vienkāršs process. Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, internetbanka, mobilais telefons un kontā jābūt ieskaitītam vismaz vienam santīmam. Pēc tam, kad ir salīdzināti visi piedāvājumi un izvēlēts labākais kredīts bez maksas, būs nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pārskaitīt 1 santīmu uz kreditora norādīto kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta vecumu un kredītvēsturi). Pavisam drīz uz epastu un mobilo telefonu saņemsiet īsziņu ar lēmumu par kredīta piešķiršanu vai atteikšanu. Lai pabeigtu pieteikšanās procedūru jums būs jāuzspiež uz norādītās saistes vai jānosūta sms ar savu unikālo reģistrācijas kodu. Kopumā katram kreditoram ir sava, mazliet atšķirīga procedūru kārtība, taču visiem tā ir ļoti vienkārša un klientiem ļoti draudzīga. Pat, ja iepriekš nekad neesiet aizņēmušies, variet būt droši, ka viss izdosies arī pirmajā reizē.

Kā atmaksāt bezmaksas kredītu?

Kredīta atmaksa tiek veikta internetā (internetbankā) vai dodoties uz bankas filiāli. Veicot pārskaitījumu, ir svarīgi norādīt precīzu informāciju, t.sk. klienta numuru un līguma numuru, savu vārdu, uzvārdu un kredīta summu. Ja skaitat naudu uz citu banku jārēķinās, ka pārskaitījums var ilgt līdz trīs dienām, ja pārskaitat naudu vienas bankas ietvaros, tad naudai vajadzētu sasniegt adresātu 20 minūšu laikā. Lai pirmais kredīts būtu tiešām ar 0%, jums ir jāatmaksā aizdevums savlaicīgi. Pretējā gadījumā būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu, kas nav lēts pasākums. Tradicionāli aizdevēji prasa vismaz 12,5% – 30% no neatmaksātās summas par kredīta pagarināšanu uz vienu mēnesi, taču ir iespējams pagarināt līgumu arī uz septiņām vai četrpadsmit dienām.

Kā ietaupīt daudz naudu?

Pirmais kredīts bez maksas katrā uzņēmumā tiek piedāvāts tikai vienu reizi, taču, neskatoties uz to, Tu vari saņemt bezmaksas aizdevumu vairākkārt. Viss, kas nepieciešams ir katru reizi, kad vajadzīga nauda, jāreģistrējas citā uzņēmumā. Tā kā jūs būsiet jaunais klients, tad būsiet tiesīgi pilnā mērā izmantot uzņēmuma piedāvāto iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas. Šai pieejai gan ir viens trūkums un tas ir nepieciešamība atkārtoti reģistrēties katru reizi, kad vajadzīga nauda. Ja paliksiet uzticīgi tam pašam kreditoram, tad variet būt pilnīgi droši, ka nauda tiks izsniegta ātrāk, taču par kredīts vairs nebūs bez maksas. Jums pašiem ir jāizvēlas, kas ir svarīgāk – finansiāls ietaupījums vai ērtība. Uzņēmumi, kas šobrīd piedāvā saņemt kredītu ar 0% ir šādi: SohoCredit, ViaSMS, SMSCredit, MiniCredit un GreenCredit. Izdevīgākie piedāvājumi ir apkopoti un salīdzināti portāla sākumlapā, tādēļ, ja nopietni plānojat aizņemties, ir vērts tos apskatīt, jo ir vairākas iezīmes, kas katram kreditoram ir būtiski atšķirīgas, t.sk. kredīta pagarināšanas likme, komisijas maksa par atkārtotu kredītu u.t.t.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Pirmais kredīts bez maksas ir vienīgais risinājums, kas padara ātros kredītus izdevīgus. Ja esiet izlietojuši visas iespējas saņemt bezmaksas kredītu, tad aplūkojiet citas alternatīvas, t.sk. banku aizdevumus, jo to procentu likmes būs krietni zemākas nekā ātrajiem kredītiem internetā.