Kredīts internetā bez darba vietas

By | 6 augusts, 2012

Kredīts internetā ir pieejams arī tiem, kas ir bez darba. Interneta kredītiem nav nepieciešamas izziņas no darba vietas vai jebkāds cits dokuments, kas apliecinātu, ka esi darba tiesiskajās attiecībās, līdz ar to ir pavisam reāli saņemt aizdevumu līdz 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām bez maksas (0%). Tas nozīmē, ka jāatdod būs tieši tik, cik aizņēmāties un ne santīms vairāk. Uzreiz jāatzīst, ka lielāka iespēja saņemt kredītu ir tiem cilvēkiem, kas darbu zaudējuši pavisam nesen, t.i. pēdējo divu mēnešu laikā, jo viena no galvenajām kreditoru prasībām ir regulāri ienākumi, par kuriem ir maksāti nodokļi, jo šo informāciju aizdevējam ir iespējams iegūt vairākās datu bāzēs. Tādējādi pastāv iespēja, ka kredīts internetā bez darba vietas netiek piešķirts pirmajā uzņēmumā, taču tiek izsniegts pie kāda cita no kreditoriem. Vēlaties zināt, kurš ātrais kredīts jums ir piemērotāks, tad aplūkojiet kredītu salīdzinātāju.

Kā saņemt kredītu internetā?

Lai saņemtu ātro kredītu jums ir jāsalīdzina visi kreditori, jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā, norādot visu nepieciešamo kontaktinformāciju, jāpārskaita viens santīms uz aizdevēja kontu (standarta procedūra, kas ļauj identificēt lietotāju un pārbaudīt viņa kredītsaistības) un jāgaida naudu kontā. Standarta procedūra paredz, ka nauda tiek izsniegta aptuveni 10 – 15 minūšu laikā pēc reģistrācijas pieteikuma aizpildīšanas, taču visātrāk naudu saņemsiet, ja jums un aizdevējam būs konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā teorētiski iespējams, ka līdz naudas saņemšanai varētu paiet pat 1 – 3 dienas, taču tas ir ļoti reti.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par pašu procedūru ir vērts izlasīt rakstu “Ātrie kredīti bez darba vietas”, kurā detalizēti tiek aplūkota visa procedūra. Savukārt, ja darbu esiet zaudējuši pavisam nesen un vēl tikai plānojat reģistrēties NVA, tad ziniet, ka jums pienākas bezdarbnieka pabalsts, kuru varēsiet saņemt aptuveni divus mēnešus pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas.

Pirmais kredīts internetā bez maksas

Pašā sākumā jau ieskicējām, ka bez darba ir iespējams saņemt 200 LVL bez maksas, taču ir vērts atzīmēt, ka tas tā nav vienmēr. Katrs uzņēmums piedāvā izsniegt bez maksas tikai pirmo kredītu, taču labā ziņa ir tā, ka šādu iespēju piedāvā pieci uzņēmumi Latvijā, tadējādi pirmo kredītu bez maksas iespējams saņemt pat vairākkārt. Lai to izdarītu, jums katru reizi, kad būs nepieciešams ātrais kredīts, ir jāreģistrējas pie cita uzņēmuma. Tas aizņems nedaudz vairāku laiku (+/- 20 minūtes). Standarta procentu likme kredītam internetā ir 10% – 30%, tādēļ, ja izvēlēsieties kredītu bez maksas, varēsiet ietaupīt no 20LVL – 60 LVL, ja plānojat aizņemties 200 LVL.

Izšķiroši svarīgi ir saprast, ka visi kredīti internetā, kur nu vēl kredīti internetā bez darba vietas nav vienādi. Atšķirīgas ir procentu likmes, naudas izsniegšanas termiņš, laiks līdz naudas saņemšanai, tādēļ izšķiroši svarīgi ir salīdzināt visus kredītus. Visērtāk to ir izdarīt portāla sākumlapā, jo tur ir apkopota visa informācija pēc svarīgākajiem kritērijiem.

Ja kredīta atmaksas periodā rodas problēmas ar naudas atmaksu, jūs gandrīz vienmēr varat izmantot iespēju pagarināt kredītu internetā. Tas ir maksas pakalpojums un maksa par to variē no 12,5% – 30% par aizdevuma pagarināšanu uz vienu mēnesi, taču ir iespējams pagarināt arī uz mazāku termiņu – 7, 14 vai 21 diena.

Zaudējot darbu, ienākumi krasi samazinās un laiks ir svarīgs faktors, jo jāveic dažādi ikdienas maksājumi, jānomaksā rēķini. Šādā situācija kredīts internetā bez darba vietas liekas vilinoša iespēja, tomēr ņemiet vērā, ka naudas atmaksa bez regulāriem ienākumiem ir vēl daudzkārt grūtāka, taču, ja neizdarīsiet to savlaicīgi būs jāmaksā komisijas maksa vai soda sankcijas par saistību nepildīšanu. Šī iemesla dēļ ir ļoti rūpīgi jāizvērtē vai kredīts internetā bez darba vietas ir jums piemērots. Iespējams, ka aizņēmums no privātpērsonām varētu būt daudz labāka izvēle. Tiesa, ja jūs nevarēsiet kredītu atlīdzināt savlaicīgi, pastāv iespēja, ka pasliktināsiet attiecības ar sev tuviem cilvēkiem un tas var būt vēl dārkāk.

Kas vēl jāņem vērā?

Izsniedzot kredītu internetā uzņēmumi vērtē ne tikai potenciālo klientu maksātspēju, bet arī klienta kredītvēsturi. Ja iepriekšējos gados kredītvēsture nebija īpaši būtiska, tad pamazām mēs pietuvojamies rietumvalstu standartam, kas padara to par vienu no svarīgākajiem kritērijiem. Ja pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un kredītsaistības ir nokārtotas, tad ātro kredītu internetā iespējams saņemsiet arī bez darba vietas, taču, ja pārkāpums ir bijis liels, noticis nesen un/vai kredītsaistības vai parādsaistības joprojām nav nokārtotas, tad kredītu saņemt ir nereāli. Kreditori vienmēr vēlas savu naudu saņemt atpakaļ un, ja esiet parādījuši, ka neesiet gatavi turēt doto vārdu, tad sadarbības iespējas un iespējas saņemt kredītu internetā krasi samazinās.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.