Kredīts bez maksas internetā

By | 7 augusts, 2012

Kredīts bez maksas ir pieejams internetā 10 – 20 minūšu laikā, turklāt neatejot no datora. Tev nevajag galvotāju, ķīlu vai jebkādas izziņas. 200 LVL 15 minūšu laikā skan ļoti vilinoši, iespējams tādēļ kredīts bez maksas ir kļuvis par vienu no populārākajiem finanšu pakalpojumiem Latvijā.

Kas ir kredīts bez maksas?

Ātrais kredīts ir pieejams bez maksas, ar to saprotot iespēju aizņemties naudu uz noteiktu laiku (līdz 30 dienām), nemaksājot par to nekādus procentus vai komisijas maksas, pie nosacījuma, ka nauda tiek atmaksāta savlaicīgi. Smscredit reklamē, ka tie ir izsnieguši vairāk kā 700 tūkstošus kredītu, ja parēķinām, ka Latvijas tirgū darbojas kādi 50 uzņēmumi, kas piedāvā kredītus, tad kopējais cilvēku skaits ir vēl lielāks. Tiesa, ne visi no iepriekšminētajiem uzņēmumiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Vairums ir līzinga sabiedrības vai lombardi un tikai pavisam neliela daļa piedāvā patiešām izdevīgus darījumus, bez liekas naudas tērēšanas.

Kredīts bez maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, tas ir aizņemoties pirmo reizi. Maksa par atkārtotu kredītu ir salīdzinoši augsta, tādēl vienmēr ir vērts salīdzināt visus aizdevumus, jo bezmaksas kredītus piedāvā vairāki uzņēmumi un ir vērts to izmantot.

Kā saņemtu kredītu bez maksas?

Ja vēlaties iegūt kredītu bez komisijas maksas, tad variet to izdarīt pavisam vienkārši. Kredīts ir pieejams jebkuram Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam no 18 līdz 75 gadiem, turklāt arī bez darba vietas)* un ar sliktu kredītvēsturi**. Protams, šajos īpašajos gadījumos iespēja saņemt kredītu internetā ir mazāka, jo aizdevēji rūpīgi izvērtē klienta maksātspēju un līdzšinējo darbību. Lai saņemtu kredītu Tev ir jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā, jāpārskaita viens santīms uz kreditora kontu (procedūra, kas ļauj pārbaudīt tavu personību un kredītvēsturi). Papildus tam vairāki aizdevēji lūdz atļauju pārbaudīt informāciju VSAA datu bāzē (nomaksātos nodokļus) un tādējādi izdarīt secinājumus par klienta maksātspēju. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda jau pavisam drīz tiek ieskaitīta klienta kontā.

Ja vēlaties, lai darījums būtu patiešām izdevīgs, ir vērts rūpīgi salīdzināt visus kredītus (skat. portāla sākumlapu), jo pat, ja vairāki uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez maksas visi nosacījumi nav vienādi. Galvenais uz ko iekrīt daudzi kredītņēmēji ir kredīta pagarināšanas likme, kurai netiek pievērsta nekāda uzmanība, taču tā var atšķirties pat trīs reizes.

*Slikta kredītvēsture nozīmē, ka iepriekš ir kavētas kredītsaistības vai parādsaistības vai arī tās joprojām nav nokārtotas. Šādā situācijā saņemt pirmo kredītu bez maksas būs praktiski neiespējami. Izņēmums – pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un pārkāpums ir novērsts. Kredītvēsture ļauj ļoti labi spriest par klienta gatavību turēt doto vārdu. Pagātnes grēki ātri nāk ārā un statistika liecina, ka grēkāži tādi paliek arī nākotnē, tādēļ kreditori ir ļoti piesardzīgi. Ja piederat pie tiem, kas ir pārkāpuši līgumu, tad variet saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. 

**Darba vietu mūsdienās burtiski neprasa neviens kreditors, taču tiek prasīti regulāri ienākumi. Tas nozīmē, ka absolūti lielākajai daļai cilvēku tas nozīmē nepieciešamību pēc darba vietas. Ja esiet viens no tiem, kas sevi nodarbina pats (pašnodarbinātais, uzņēmējs vai investors), tad darba vieta nav vajadzīga. Ienākumu regularitāte parasti tiek pārbaudīta izmantojot VSAA rīcībā esošo informāciju par nodokļu nomaksu, kas ļauj izdarīt vismaz daļējus secinājumus par potenciālā klienta maksātspēju. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts bez maksas šādā situācijā var tikt izsniegts gandrīz vienmēr arī pie nosacījuma, ka darbs ir zaudēts nesen, pēdējā mēneša vai divu laikā. 

Kredīta bez maksas priekšrocības

  • Nauda kontā 10 – 20 minūšu laikā;
  • kredīts internetā līdz 30 dienām bez maksas (0%);
  • iespēja atmaksāt naudu pirms termiņa bez soda sankcijām;
  • kredīts līdz 200 LVL (līdz algai);
  • bez ķīlas, bez galvotāja, bez papīra izziņām.
Galvenā ātro kredītu priekšrocību ir to plašā pieejamība. Atšķirībā no banku aizdevumiem, ātrie aizdevumi izvirza daudz viegākus kritērijus un līdz ar to, pirmo kredītu bez maksas var saņemt gandrīz jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Katram reiz pienāk situācija, kad vajadzīga nauda, taču nav, kam paprasīt. Pat, ja ātrie kredīti nepatīk, tie tomēr ir noderīgi tieši šādās situācijās, kad finansējums ir vajadzīgs steidzami.
Atbildīga aizņemšanās internetā
Kredīts bez maksas internetā var likties Dieva dāvana, taču tā tas nebūt nav. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, ir jāmaksā par kredīta pagarināšanu. Maksa variē no 12,5% līdz vairāk kā 30% mēnesī, taču ir iespējams pagarināt kredītu arī uz 7 vai 14 dienām. Savukārt soda sankcijas par kredīta nemaksāšanu var pārsniegt pat vienu procentu dienā. Katrs pats ir atbildīgs par savu dzīvi un par savu finansiālo labklājību. Aizņemieties tikai tik, cik nepieciešams un, cik varēsiet atmaksāt, bet, ja aizņemieties tad, tikai bez maksas.