Pirmais aizdevums internetā bez maksas

By | 8 augusts, 2012

Vajadzīgs aizdevums? Pirmais aizdevums bez maksas ir piedāvājums Nr. 1, ja nepieciešami papildus līdzekī. Bez komisijas maksas (0%), bez galvotāja, bez izziņām. Saņem aizdevumu internetā 15 minūšu laikā, neizejot no mājām. Maksimālā summa 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām. Salīdzināt bezmaksas aizdevumus.

Kā saņemt aizdevumu?

Bezmaksas aizdevums ir pieejams internetā, reģistrējoties izvēlētā kreditora mājas lapā. Pētījumi liecina, ka kredītu bez maksas līdz 100 LVL izvēlas vairāk kā 70% iedzīvotāju, kam nedaudz pietrūkst līdz algai vai rodas kāda steidzama vajadzība pēc papildus finansējuma. Lai saņemtu aizdevumu Tev ir:

  • jāsalīdzina visi kredīti (vēlams, ja vēlaties ietaupīt);
  • jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita 1 santīms uz kreditora bankas kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta vecumu un kredītvēsturi);
  • jāgaida nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiks ieskaitīta 20 minūšu laikā);

Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā komercbankā, pretējā gadījumā būs jāuzgaida nedaudz vairāk.

Priekšnoteikumi bez maksas aizdevuma saņemšanai

Aizdevums bez maksas netiek izsniegts visiem. Uz to var pretendēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem, taču tas, vai aizdevums internetā tiks piešķirts ir atkarīgs no diviem būtiskiem faktoriem. Pirmais – Tev ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei, tas nozīmē, ka nedrīkst būt kavētas kredītsaistības vai parādsaistības. Otrais faktors – jābūt regulāriem ienākumiem, vismaz minimālās mēnešalgas apmērā. Atsevišķos gadījumos iespējams saņemt arī kredītu bez darba vietas. Šādu iespēju piedāvā trīs uzņēmumi – SMSCredit, Ferratum un ViaSMS. Ja vēlaties uzzināt, kurš aizdevums no šiem trim ir izdevīgāks, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju portāla sākumlapā, tādējādi ietaupot vairākus desmitus vai pat simtus latu. Savukārt divi uzņēmumi – SohoCredit un OpenCredit pirms bezmaksas aizdevuma izsniegšanas pieprasa darba vietu un/vai regulārus ienākumus,

Kopumā var droši teikt, ka pirmo aizdevumu bez maksas varēs saņemt tie, kas sasnieguši 18 gadu vecumu un nav sabojājuši savu kredītvēsturi. Ja esi vecumā no 18 līdz 20 gadiem, tad iespējams, ka nevarēsi saņemt bezprocentu kredītu lielāku par 100 LVL. Šo apstākli nav iespējams izmainīt, jo jaunieši tiek uzskatīti par paaugstināta riska vecuma grupu un uz viņiem attiecas īpaši noteikumi.

Kā atmaksāt pirmo aizdevumu?

Pirmais aizdevums bez maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, taču nevajag skumt. Tā kā šādu iespēju piedāvā vairāki kreditori, tad varat aizņemties bez maksas gandrīz katru dienu, veselu nedēļu no vietas. Lai atmaksātu pirmo aizdevumu jums ir jāpārskaita nauda uz kreditora norādīto bankas kontu. Neaizmirstiet norādīt savu vārdu, uzvārdu, klienta un līguma numuru, kā arī visas citas detaļas, ko no jums prasa aizdevējs.

Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, tad aizdevuma termiņu iespējams pagarināt uz 7, 14, 21 vai 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums un maksas lielumu nosaka katrs kreditors atsevišķi, tādēļ kā jau iepriekš minējām ir vērts pirms aizņemšanās norādīt visu informāciju.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.