Kredits7|citi bezmaksas krediti

By | 8 augusts, 2012

Kredits7 ir uzņēmuma SIA “Delta Capital” zīmols un reizē arī mājas lapa, kas sniedz iespēju saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu bez iespējas pagarināt uz laiku līdz 30 dienām. Visi pārējie kreditori, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas ļauj pagarinat arī pirmo aizdevumu, tādēļ ir vērts salīdzināt labākos bezmaksas kredītus, kas piedāvā kredītu līdz pat 200 LVL bez komisijas maksas.

Kas ir Kredits7

SIA “Delta Capital” pārstāvētais Kredits7 ļauj aizņemties līdz 200 LVL bez maksas, bez iespējas pagarināt. Mēneša procentu likme atkārtotam kredītam ir 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām.

Kredits7 izsniedz kredītu uz laiku no 7 līdz 30 dienām visiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņām no darba vietas.


Kā saņemt  kredītu?

Lai saņemtu aizdevumu jums ir jāreģistrējas uzņēmuma  Kredits7 mājas lapā, norādot personīgo informāciju par sevi – vārdu, uzvārdu, personas kodu, epasta adresi, mobilā telefona numuru un bankas konta numuru. Svarīgi – norādiet tikai to telefona numuru un epasta adresi, ko reāli arī izmantosiet, jo uz to tiks nosūtīts jūsu unikālais lietotāja ID, kas būs vajadzīgs kredīta saņemšanai

Pēc reģistrācijas jums būs jāpārskaita 1 santīms uz kreditora kontu. Šī ir standarta procedūra un ļaus uzņēmumam pārliecināties par jūsu vecumu un kredītvēsturi.Kredīts7 ir pieejams bez regulāriem ienākumiem, taču jums nedrīkst būt negatīva kredītvēsture. Regulāru ienākumu neesamība arī nozīmē, ka kredīts ir pieejams arī bez darba vietas. Vienīgais izņēmuma gadījums, kas nepieļauj aizdevuma saņemšanu ir negatīva kredītvēsture, t.i. ja Tev ir pagātnē bijušas kavētas parādsaistības vai kredītsaistības. Ja netiek turēts dotais vārds, tad Kredits7 nav pretimnākošs un aizdevums tiek liegts.

Uzņēmums Kredits7 strādā katru darbadienu no plkst. 8.30 līdz plkst. 20.00  un brīvdienās n 8.30 līdz 16.00. Aizdevums tiek izsniegts 15 minūšu laikā pēc reģistrācijas pieteikuma saņemšanas. Ja naudu vēlaties saņemt agri no rīta, tad labāk aizpildīt pieteikumu vēl pirms gulētiešanas. Šādā scenārijā naudu varēsiet saņemt jau no paša rīta, tieši tad, kad jums tā būs  nepieciešama visvairāk.

Aizdevumu Kredits7 sola izsniegt 15 minūšu laikā pēc reģistrācijas pieteikuma saņemšanas

Kā atmaksāt Kredits7 aizdevumu?

Veicot naudas kredīta atmaksu, dariet to savlaicīgi, izvēlieties to pašu banku, kuras klients jūs esat. Tā naudas pārvedums sasniegs adresātu ātrāk, turklāt nebūs jāmaksā komisijas maksa par naudas pārskaitījumu. Vienlaikus ievēro preczitāti attiecībā uz personas kodu, vārdu, uzvārdu, uzņēmuma rekvizītiem (reģistrācijas numurs un konta numurs), kā arī precīzi norādi summu.

Kredits7 un atbildīga aizņemšanās

Uzņēmums Kredits7 piedāvā finanšu pakalpojumu, kas ļauj saņemt kredītu ātri, vienkārši un izdevīgi, taču tas nenozīmē, ka nauda nebūs jāatmaksā. Līdzīgi kā daudzi citi konkurenti arī šis uzņēmums izvērš samērā plašu reklāmas kampaņu internetā, taču tas nav atbildīgs par klientu lēmumu – aizņemties vai neaizņemties. Kredits7 tāpat kā citi aizdevēji cenšas nopelnīt, savukārt patērētāji cenšas iegūt maksimāli izdevīgu darījumu. Ja neesi pārliecināts, ka Kredits7 ir tev piemērotākais risinājums aplūko citus piedāvājumus šī portāla sākumlapā.

Vienīgā pozitīvā īpašība, kas piemīt ātrajiem kredītiem arī gadījumos, kad nākas maksāt soda sankcijas un maksu par kredīta pagarināšanu ir iespēja likt patērētājam aizdomāties un nākotnē rīkoties gudrāk. Pirmais kredīts bez maksas ir kā izmēģinājums pirms lielāku aizdevumu, piemēram, hipotekārā kredīta izvēles.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.