Ātrais kredīts bez darba vietas

By | 9 augusts, 2012

Ātrais kredīts bez darba vietas un ķīlas agrāk bija pieejams no 18 gadiem. Naudu kontā varēja saņemt jau 15 minūšu laikā, . Šobrīd līdz ar izmaiņām likumdošanā kreditori vērtē klienta maksātspēju. Tas ir kļuvis par obligātu priekšnoteikumu, lai izsniegtu aizdevumu. Tradicionāli maksimālais kredīta izsniegšanas termiņš ir 30 dienas, taču termiņu ir iespējams arī pagarināt (maksas pakalpojums). Ja Tev ir regulāri ienākumi, lasi tālāk, jo aizņemties bez ienākumiem nevarēsi. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Šobrīd Latvijā darbojas vairāki uzņēmumi, kas piedāvā saņemt ātro kredītu bez darba vietas izziņas. Aizdevēji paļaujas uz klienta godaprātu un tas ir labi. Tiem, kas plāno veikt kādas šaubīgas darbības vai melot, jāatceras, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu kredīta pieteikumā galējā variantā var draudēt arī kriminālatbildība.   Ja vēlies ietaupīt, salīdzini un piesaki izdevīgāko kredītu Katram no tiem ir atšķirīgas procentu likmes un komisijas maksas, kā arī termiņš uz kuru naudu tiek izsniegta. Maksimālais ietaupījums, ko var sniegt šis aizdevums ir vairāki simti latu.

 

Kā saņemt kredītu bez darba vietas izziņas papīra formā ?

Reģistrējoties pie izvēlētā aizdevēja, Tu saņemsi apstiprinājuma īsziņu un/vai epastu ar atbildi par kredīta piešķiršanu, tādēļ ir svarīgi reģistrācijas procesā norādīt precīzu informāciju, kā arī konkrēti to mobilā telefona numuru un epastu, kuru reāli izmantojiet, jo tieši uz turieni tiks nosūtīta visa informācija, t.sk. speciāls identifikācijas kods, kas būs vajadzīgs, lai pabeigtu kredīta saņemšanas procesu. Ņemot vērā, ka darījums noris interneta vidē (online), nekādas papīra izziņas netiek prasītas. Rēķinies, ka aizdevējs var pieprasīt tavu atļauju aplūkot datus par taviem nomaksātajiem nodokļiem (VSAA un/vai VID). Ja vēlies saglabāt iespējas saņemt kredītu, piekrīti šai prasībai.

Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūšu laikā. Ja nākotnē vēlēsies saņemt atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā, tad varēsi to izdarīt to trīs veidos – piezvanot uzņēmumam, ar sms vai veicot atiecīgo izvēlni savā jaunizveidotajā klienta profilā uzņēmuma mājas lapā.

Ātrais kredīts bez darba vietas palikušajiem iedzīvotājiem

Ātrie kredīti bez darba vietas un jebkādiem citiem ienākumiem vairs netiek piedāvāti. Ja kreditors nepārbauda tavus ienākumus, vari vēlāk atkāpties no līguma nosacījumiem un maksāt tikai likumiskos procentus (Civillikuma terminoloģija, domāti 6% gadā). Praksē kredītspeciālisti reti pieļauj šādas kļūdas un pārbauda klientu maksātspēju, bet izņēmumi, protams, teorētiski ir iespējami.

Kredītu procenti

Jaunie klienti vairākos uzņēmumos šobrīd var aizņemties bez komisijas maksas 0%, taču, ja sanāks aizkavēties, būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu (no 12,5% mēnesī līdz 30% mēnesī). Savukārt atkārtotiem kredītiem internetā procentu likme ir no 10% mēnesī, ja nepieciešams aizdevums pāris simtu eiro vērtībā. Vairumā gadījumu procentu likmes ir standartizētas, taču atsevišķām riska grupām var tikt piemērota augstāka likme, kas atspoguļo kreditora šaubas par klienta maksātspēju. Ātrais kredīts bez darba vietas izziņas papīra formātā varētu būt viens no tiem kredītiem, kam tiek piemērota šāda likme, taču tas nav pilnīgi droši zināms pirms reāli nepamēģināsiet.

Joprojām plāno aizņemties ? Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies pārdomāti. Lēmums ir nopietns tādēļ labāk ir septiņas reizes nomērīt un tad griezt.