Pirmais aizdevums bez maksas, bez ķīlas, bez darba vietas 0% 0%

By | 10 augusts, 2012

Pirmais aizdevums bez maksas līdz 200 LVL

Šis piedāvājums ļauj Tev saņemt pirmo aizdevumu bez maksas, bez ķīlas un arī bez darba vietas. Atmaksā tikai tik, cik aizņēmies, t.i. 0% kredīts internetā, kas pieejams no 18 gadiem. Pirmo aizdevumu bez komisijas maksas piedāvā pieci aizdevēji Latvijā, tādēļ ir vērts salīdzināt visus bezmaksas aizdevumus.

Piemēram, aizņemoties 100 LVL uz 30 dienām, Tev 30 dienu laikā būs jāatmaksā tie paši 100 LVL un nekas vairāk. Ja nevarēsi atmaksāt savlaicīgi, varēsi izmantot iespēju par maksu pagarināt kredīta termiņu. Šīs maksas ir ļoti dažādas un var atšķirties pat trīs reizes, tādēļ ir vērts aplūkot aizdevumu pārskatu šī portāla sākumlapā. 

Kas piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas

Aizdevumu bez ķīlas un bez maksas piedāvā vairāki uzņēmumi, t.sk. SohoCredit, ViaSMS, MiniCredit, SMSCredit un Ferratum, turklāt daļa izsniedz kredītus bez darba vietas vai daudzām izziņām. Pie tiem auzņēmumiem, kas aizdod bez darba vietas pieder arī Ferratum, SMSCredit un ViaSMS, taču tiem piemīt vairākas būtiskas atšķirības, t.sk. atšķiras naudas izsniegšanas ātrums, summas. aizdevuma pagarināšanas likme un komisijas maksa par kredīta lietošanu. Abi pārējie uzņēmumi, kas iedāvā bezmaksas aizdevumu – MiniCredit un SohoCredit pieprasa darba vietu vai regulārus ienākumus.

Pirmais aizdevums bez procentiem

Lielākā summa, ko iespējams saņemt no ātrajiem aizdevumiem internetā ir 200 LVL, taču jaunākajiem klientiem, vecuma grupā no 18 līdz 21 gadam var būt noteikti pirmā aizdevuma summas ierobežojums. Tāpat ierobežojums var tikt attiecināts uz klientiem, kuri rada šaubas par savu maksātspēju, tomēr kopumā pirmais aizdevums ir pieejams gandrīz visiem. Izņēmums – klienti ar sliktu kredītvēsturi, kas iepriekš ir kavējuši parādsaistību un kredītsaistību atmaksu vai arī tās nav nokārtojuši joprojām. Daudzos gadījumos ātrais aizdevums varētu tikt atteikts vispār, taču ne vienmēr, tādēļ arī šiem iedzīvotājiem, ja ir galēja nepieciešamība ir vērts pamēģināt aizņemties.

Bez maksas aizdevuma saņemšanas priekšnoteikumi

  • vecums 18 līdz 75 gadi;
  • tīra kredītvēsture;
  • dators ar interneta pieslēgumu + internetbanka + mobilais telefons.

Pirmais ātrais aizdevums ir piesakāms internetā, reģistrējoties izvēlētā kreditora mājas lapā. Svarīgi norādīt precīzu kontaktinformāciju, jo tā tiks izmantota, lai pabeigtu kredīta piešķiršanu. Paralēli pēc reģistrēšanās būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu, kas kalpos kā apliecinājums, ka esat konta īpašnieks un vienlaikus aizdevējs varēs pārbaudīt jūsu identitāti un kredītvēsturi.

Ja vēlēsies saņemt atkārtotu aizdevumu tajā pašā uzņēmuma atkārtoti reģistrēties nevajadzēs, taču ir vērts pamatīgi apsvērt šādas rīcības jēgu. Pirmais aizdevums bez maksas ir pieejams tikai pirmajā reizē jaunajiem klientiem, taču tā kā šādu piedāvājumu sniedz vairāki aizdevēji, tad Tu vari saņemt bezmaksas aizdevumu vairākas reizes pēc kārtas.

Kad aizņemties?

Pirmais aizdevums bez maksas, bez ķīlas un bez darba vietas ir labs risinājums īstermiņa finansiālajām problēmām, kas var piemeklēt katru, t.sk. saplīsis auto, veselības problēmas, hipotekārā kredīta rēķina nomaksa, tomēr vienmēr ir vērts apsvērt vai tas tiešām ir nepieciešams. Aizdevums internetā nav laba izvēle, ja tādā veidā gribēsiet risināt savas ilgtermiņa finansiālās problēmas, jo aizņemoties variet tikai pasliktināt savu finansiālo stāvokli. Ja aizdevums ir nepieciešams, tad pirmais aizdevums bez maksas (0%) iespējams ir labākā izvēle, jo par kredīta izmantošanu variet nemaksāt pilnīgi neko, jāatmaksā būs tikai pamatsumma.