Minicredit.lv.Vai Minicredit.lv ir lētākais? Salīdzini!

By | 3 augusts, 2012

Uzņēmums MiniCredit izsniedz kredītu līdz 100 Ls bez maksas (0%) un tā ir maksimālā summa, kas ir pieejama pirmajā reizē. Izvēloties šo iespēju, jums būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties un ne santīms vairāk. Kredītu iespējams iegūt aptuveni stundas laikā un sadarbībai nostiprinoties pieejamas arī lielās summas (līdz 300 Ls). Minicredit mājas lapā ( www.minicredit.lv) ir pieejama visprecīzākā informācija par šā brīža speciālajiem piedāvājumiem, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts to aplūkot. Otra alternatīva ir salīdzināt Minicredit ar citiem kreditoriem. Pilnīgi iespējams, ka šādā veidā jūs variet atrast kādu vēl izdevīgāku piedāvājumu.

Kādēļ izvēlēties Minicredit?

Minicredit.lv ātrie kredīti pieejami LR pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 20 līdz 72 gadiem, ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Tas nozīmē, ka jums nedrīkst būt kavētas kredītsaistības. Naudas kredīts pieejams katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ja ziniet, ka nauda būs nepieciešama otrajā dienā, piesakieties iepriekšējās dienas vakarā, tādējādi minicredit darbiniekiem būs iespēja izskatīt jūsu pieteikumu maksimāli ātri un naudu saņemsiet savlaicīgi. Teorētiski var pieļaut, ka kredītu varētu būt iespējams saņemt arī bez darba vietas vai ar sliktu kredītvēsturi, taču  šādā situācijā procentu likmes visticamāk būtu augstākas un bezmaksas kredīts netiktu piedāvāts.

Kā saņemt MiniCredit.lv kredītu?

Lai saņemtu kredītu jums ir jāveic trīs vienkārši soļi:

1) reģistrējieties www.minicredit.lv (jānorāda kontaktinformācija, personas kods un vārds, uzvārds). Uzreiz pēc reģistrācijas jums uz epastu tiks nosūtīta vēstule, kurā būs norādīta reģistrācijas apstiprināšanas saite (hyperlink). Uzklikšķiniet uz šīs saites un pabeidziet reģistrāciju uzņēmuma mājas lapā;

2) nosūtiet 1 santīmu uz kreditora kontu (standarta verifikācijas procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta vecumu un maksātspēju);

3) saņemiet naudu kontā.

Vajadzības gadījumā, pēc pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies Minicredit.lv darbnieki, lai precizētu nepieciešamo informāciju. Visātrāk naudu saņemsiet, ja esiet DnB, Swedbank, Citadele vai Nordea klients (1 stundas laikā). Pārējo banku klientiem var nākties gaidīt aptuveni vienu līdz trīs dienas un šī atšīrība ir saistīta ar starpbanku maksājumu īpatnībām.

Kā atmaksājams ātrais kredīts no minicredit.lv?

Ja pēkšņi rodas situācija, kad jūs nespējat nokārtot kredītsaistības savlaicīgi, izmantojiet kredīta pagarināšanas iespēju. Maksa par līguma pagarināšanu uz vienu mēnesi uzņēmumā minicredit ir aptuveni 25% mēnesī no neatmaksātās summas. Precīza likme būs atkarīga no jūsu kredīta summas un atmaksas termiņa, tādēļ vēlams aplūkot uzņēmuma mājas lapu. Brīdī, kad veiksiet minicredit aizdevuma atmaksu, pievērsiet būtisku uzmanību visām detaļām – personas kods, līguma numurs, klienta numurs, bankas konta numurs u.c. aspekti.

Minicredit alternatīvas

Steizami nepieciešama finansiāla palīdzība? Pirmā alternatīva ir ģimenes locekļi, draugi vai radi, taču reti, kurš mūsdienās ir gatavs izmantot šo iespēju, jo baidās sabojāt attiecības, kas neglābjami var notikt, ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi. Šādā perspektīvāpat minicredit.lv procentu likmes par kredīta pagarināšanu var sākt likties pat tīrais nieks. Otra alternatīva mini kredītiem ir bankas aizdevums, kas ļauj saņemt arī krietni vien lielākas summas, taču jārēķinās, ka bankas nekad neko nedara par brīvu, līdz ar to arī pirmais kredīts nebūs bez maksas. Līdzīgi, aizņemties lielākas summas piedāvā arī uzņēmums aizdevums.lv.

Tāpat jāņem vērā, ka kritēriji kredīta piešķiršanai bankai var būt krietni vien stingrāki nekā piedāvā ātrie kredīti. Trešā alternatīva ir lombards, kas ļauj ieķīlāt mantas apmaiņā pret aizdevumu. Šis ir variants, ko izmanto pensionāri, jaunieši un bandīti, kas pārdot iegūtās mantas. Protams, lombardu var apmekēt arī cita gadagājuma cilvēki, taču kopumā tendence ir samērā noturīga.

Kkopumā uzņēmums minicredit.lv viennozīmīgi nav vienīgais, kas piedāvā iespēju aizņemties inernetā vai saņemt pirmo kredītu bez  maksas. Izdevīgākie piedāvājumi ir ietverti šī portāla pirmajā lapā un ar tiem ir vērts iepazīties pirms