Vivus credit LV |

By | 3 augusts, 2012

Tu vari saņemt 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz 30 dienām un būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. (piedāvājumi apkopoti šeit), tomēr ir reizes, kad nepieciešams lielāks kredīts un šādās situačijās var palīdzēt Vivus.lv jeb vivus credit.

Vivus sniedz iespēju aizņemties līdz pat  700 Ls uz laiku no viena mēneša līdz 2 gadiem. Nauda tiek izsniegta 15 minūtēs pēc reģistrācijas. Diemžēl vivus šobrīd nepiedāvā iespēju aizņemties pirmo kredītu bez maksas, taču tas ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas izsniedz internetā tik lielus kredītus un salīdzinot ar līdzīga profila konkurentiem tā procentu likmes ir krietni zemākas (GPL – 125,30%), taču daudz augstākas nekā banku aizdevumiem.

Kas ir Vivus-lv?

Uzņēmums Vivus-lv ir ar Latvijas ātro kredītu tirgus līderi – SmsCredit saistīts uzņēmums (abi pieder AS “4finance), kas ieguvis nebanku kreditētāja licenci (maksā 50`000 Ls) un izsniedz kredītus Latvijas Republikas iedzīvotājiem no no 19 līdz 70 gadiem. Savā tirgus nišā tas konkurē ar aizdevums-lv un vēl dažiem uzņēmumiem, kas izsniedz ātros kredītus uz ilgāku laika termiņu bez ķīlas un bez galvotāja.


Kā saņemt Vivus Credit?

Vivus kredīt ir iespējams saņemt tieši tāpat kā jebkuru citu ātro kredītu internetā. Jums ir jāreģistrējas Vivus mājas lapā, norādot personīgo informāciju par sevi – vārds, uzvārds, personas kods, epasts, mobilā tālruņa numurs. Lēmums par kredīta piešķiršanu vai atteikšanu tiks nosūtīts uz norādīto epastu un ar sms un pavisam drīz saņemsiet arī naudu.

Galvenie kritēriji, kas tiek vērtēti, lemjot par kredīta piešķiršanu, ir (1) tīra kredītvēsture un (2) regulāri ienākumi (jāparādās konta bilancē). Tīra kredītvēsture nozīmē, ka nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi vai pārkāptas parādsaistības.  Ņemot vērā, ka procentu likmes ir salīdzinoši augstas ir vērts salīdzināt vai vivuscredit.lv ir labākais risinājums. To iespējams izdarīt portāla sākumlapā.

Vivus credit strādā katru dienu (arī brīvdienās un svētku dienās) un izsniedz naudu no plkst. 7.00 līdz 24.00, taču kredītam internetā ir iespējams pieteikties jebkurā laikā. Ja pieteiksieties naktī, vivus izskatīs jūsu pieteikumu uzreiz no paša rīta un pozitīva lēmuma gadījumā  naudu varēsiet saņemt jau no paša rīta.

Pārskatāmības labad Vivus-lv ir izveidojis kredīta kalkulatoru, kas ļauj precīzi saprast, cik liela naudas summa būs katru mēnesi jāatmaksā. Ja vēlaties zināt precīzas procentu likmes, tad jārēķina pašiem vai jālasa līguma nosacījumi, tur viss ir pateikts.

Vivus kredīta priekšrocības

  1. ātrais kredīts līdz 700 LVL;
  2. kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvotāja;
  3. nauda kontā tiek ieskaitīta 15 minūtēs;
  4. viegli pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
  5. vivus-lv ir uzticams (viens un tas pats īpašnieks, kas smscredit-lv)
Kredīta atmaksas procedūra

Lai atmaksātu kredītu jums ir jāpārskaita nauda uz vivus credit norādīto konta numuru. Neaizmirstiet norādīt šādu informāciju – līguma numurs, klienta numurs, bankas konta numurs, uzņēmuma reģistrācijas numurs, jūsu vārds un uzvārds. Pozītivi, ka kredītu iespējams atmaksāt arī ātrāk nekā paredz līgums, turklāt bez jebkādām soda sankcijām. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, vienmēr ir iespējams pagarināt līguma darbības termiņu, taču tas būs maksas pakalpojums.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet vai vivus lv ir jums piemērotākais. Alternatīva, aplūkojiet kredītu salīdzinājumu šī portāla sākumlapā vai ātro jaunizveidotajā kredītu salīdzināšanas portālā.