Pirmais aizdevums bez maksas

By | 4 jūlijs, 2012

Jaunie klienti ir priviliģētā situācijā, jo tikai viņiem tiek piedāvāts pirmais aizdevums internetā bez  maksas un  procentu maksājumiem. Jāatdod tieši tik, cik aizņematies un ne santīmu vairāk, taču šo piedāvājumu var izmantot arī tie, kas iepriekš jau ir izmantojuši kāda kreditora pakalpojumus.

Aizdevums bez maksas un tā ierobežojumi

Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties ir 200 Ls, savukārt maksimālais termiņš šāda tipa aizdevumam parasti ir 30 dienas. Ja esiet gatavi maksāt komisijas maksu, tad iespējams aizņemties arī vairāk, taču, ja vēlaties par finanšu resursu izmantošanu nemaksāt neko, tad maksimālā summa aizdevumiem internetā ir 200 Ls. Piemēram, aizņemoties 175 Ls uz 30 dienām, jums šo 30 dienu laikā ir aizdevēja kontā atpakaļ jāieskaita precīzi tā pati summa. Ja neizdodas samaksāt laikā, tad jāmaksā par aizdevuma pagarināšanu (likme ir atšķirīga katram aizdevējam). Saņemot reģistrācijas pieteikumu, uzņēmums parasti izvērtē klienta maksātspēju, kredītvēsturi un pašreizējās saistības, taču pieaugošās konkurences apstākļos aizdevumu iespējams saņemt pat bez darba vietas.

REKLĀMA
ViaSMS – 150Ls/30dienas/bez maksas
Kredīts līdz 90% no auto vērtības 1 dienā
REKLĀMA

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” color=”green”] salīdzināt aizdevumus[/button]

 

 

Katrs cilvēks vienā uzņēmumā var saņemt tikai vienu aizdevumu bez maksas, taču tā kā šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi, tad praksē ir iespējams saņemt pat piecus šādus aizdevumus. Vienīgais mīnuss šai pieejai ir atkārtota reģistrācija, tādēļ katram ir jāizvērtē savas prioritātes – ātrums vai ietaupīti 20 – 50 lati. Lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju mūsdienās krietni svarīgāks ir finansiālais ietaupījums, tādēļ nav brīnums, ka daudzi katrā reizē izvēlās citu pakalpojuma sniedzēju, tādējādi ilgtermiņā ietaupot pat vairākus simtus latu no pirmreizējām komisijām.

Kā saņemt aizdevumu?

Pirms aizņemšanās vienmēr ir vērts (1) salīdzināt un uzzināt, kuri ātrie aizdevumi ir izdevīgākie. Lai arī kredīta summa var būt vienāda, tomēr atšķirīgas ir komisijas un kredīta pagarināšanas maksas. Pēc  salīdzināšanas klientam ir (2) jāreģistrējas pie izvēlētā pakalpojuma sniedzēja, jāaizpilda nepieciešamā informācija un (3) jāgaida nauda kontā.

Parasti nauda tiek ieskaitīta vidēji 10 – 30 minūšu laikā pēc reģistrācijas pieteikuma aizpildīšanas, taču konkrēts laiks būs atkarīgs no klientu apkalpošanas speciālistu noslogojuma un starpbanku norēķinu ātruma. Atsevišķos gadījumos konts var tikt papildināts pat tikai nākamajā dienā.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Nauda ir jāpārskaita uz uzņēmuma bankas kontu, norādot līguma un klienta numuru, kā arī citu informāciju, kas ļaus jūs identificēt. Precīzs norādāmās informācijas daudzums ir atšķirīgs katram uzņēmumam un tas būs norādīts līgumā. Svarīgi ņemt vērā, ka naudu būtu vēlams skaitīt ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma darbības termiņa beigām, pretējā gadījumā var izrādīties, ka jūsu maksājums adresātu nesasniedz savlaicīgi un būsiet spiesti maksāt komisijas maksu par aizdevuma pagarināšanu.

Naudas atmaksa ir pats svarīgākais punkts, domājot par aizdevumiem internetā, jo priekšrocības un akcijas piedāvājumi var solīt dažnedažādas atlaides, taču, ja saistības netiek pildītas, galarezultātā būsiet zaudētājs un pat pirmais aizdevums bez maksas būs vairāk posts nekā dāvana.