Preces kredītā

By | 10 decembris, 2012

Ikviens vēlas dzīvot labi, taču reti kurš var iegādāties visu nepieciešamo tikai no savas algas. Lielākā daļa sava komforta palielināšanai iegādājas preces kredītā, tādējādi paaugstinot dzīves kvalitāti jau šodien. Lai sapnis nekļūtu par murgu, ir jāpievērš liela uzmanība pareizai, izdevīgākā kredīta izvēlei. Nianses ir dažādas un galvenās no tām aplūkosim šajā rakstā.

Kā iegādāties preces kredītā pareizi?

Vairums izvēlas kredītu, lai iegādātos sadzīves tehniku, mēbeles, mobilo telefonu, santehniku un būvmateriālus vai datortehniku. Neskatoties uz to, kādu preci konkrēti plānots pirkt, pirms aizņemties ir jāsalīdzina, kuri ir lētākie aizdevumi. Prakse liecina, ka ātrie kredīti nav piemēroti šim mērķim, jo, lai arī iespējams aizņemties bez maksas uz 30 dienām, tomēr piedāvātā summa (200 Ls) un termiņš ir pārlieku īss, lai pirkums būtu izdevīgs. Izņēmums – pietrūkst pavisam nedaudz un tieši šobrīd ir kāda īpaša akcija, kas ļauj iegādāties preces daudz izdevigāk nekā tas būs iespējams pēc pāris nedēļām. Ja vajadzīgi ātrie kredīti, ielūkojieties atrsaizdevums.lv sākumlapā, kur atradīsiet visaptverošu kredītu salīdzinājumu.

Atmetot ātros kredītus, atliek patēriņa kredīti, kas ļauj aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem un iegūt 1000 Ls, 3000 Ls, 5000 Ls pat 7000 Ls bez ķīlas. Procentu likmes patēriņa kredītiem ir krietni zemākas nekā ātrajiem aizdevumiem un sākas no 1,6% mēnesī. Jāatzsīst gan, ka precīzu procentu likmi iespējams uzzināt vienīgi aizpildot pieteikumu (bez maksas). Katram kreditoram ir savi noteikumi un kritēriji, kurus ņemot vērā tiek sagatavots individuāls piedāvājums. Vairums izvērtē klientu kredītvēsturi, kredītsaistības, ienākumu apjomu un regularitāti, taču iespējami arī dažādi papildus kritēriji, piemēram, ienākums uz cilvēku, preces vērtības un atbilstības ienākumiem izvērtējums u.c. Ja piedāvātais naudas kredīts apmierina, variet parakstīt līgumu un iegādāties preces kredītā, savukārt, ja uzskatat, ka tas nav atbilstošs, vienkārši ignorējiet. Piedāvājuma saņemšana neuzliek nekādas saistības. Alternatīva naudas aizdevuma meklējumos varētu būt komercbanku piedāvāto risinājumu salīdzināšan. Lai arī pēc ekonomiskās krīzes bankas kredītus aizdod uz daudz stingrākiem noteikumiem, tomēr joprojām pastāv iespēja atrast kādu pievilcīgu piedāvājumu, ja paveicas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Preces kredītā ir labs un ērts veids, kā paaugstināt dzīves kvalitāti šobrīd, taču tas nedrīkst notikt, pasliktinot situāciju nākotnē.