SmsCredit dāvanas

By | 10 decembris, 2012

Uzņēmums Smscredit savā mājas lapā www.smscredit.lv līdz 2013. gada 15. janvārim ļauj ikvienam, kas pieteiksies kredītam (pirmreizējam vai atkārtotam) saņemt Laimas saldumu izlasi. Tas nozīmē, ka jaunajiem klientiem iespējams aizņemties bez procentiem un bez komisijas maksas līdz pat 200 Ls un bonusā vēl iegūt Laimas šokolādes. Šis piedāvājums liekas tik vilinošs, ka daudziem varētu rasties ideja aizņemties tikai tādēļ, lai dabūtu šokolādes. Naudu iespējams atmaksāt uzreiz otrā dienā vai jebkurā laikā 30 dienu periodā. No otras puses, šādā veidā tiek izlietota vērtīga iespēja aizņemties bez maksas un reizē, kad tas varētu būt patiešām nepieciešams, to nebūtu iespējams izdarīt.

Kas ir Smscredit akcijas dāvanas un kāda ir priekšvēsture

SmsCredit regulāri saviem klientiem piedāvā īpašus piedāvājumus. Piemēram, kredīts + biļete uz festivālu vai ātrais kredīts un Lulu pica par brīvu vai aizdevums internetā un Rīgas Viļņu abonaments uz 3 mēnešiem par brīvu. Ar šādu metožu palīdzību patēriņa kredītiem tiek piesaistīti daudzi, kuriem piemīt iedzimta nepatika pret aizņemšanos internetā, taču ir vēlme saņemt dāvanas bezmaksas. Kreditori, protams, to ļoti labi saprot un ir gatavi izdot nelielu naudas summu dāvanās, lai to vēlāk atgūtu ar uzviju no atkārtotiem apmeklējumiem.

Būsim godīgi. Cilvēki ir slinki un dāvanas ir labs motivators, lai spertu izšķirošo soli. Ja vēlāk radīsies situācijas, kad būs vajadzīga papildus nauda mazie kredītiuzreiz ienāks prātā. Ņemot vērā, ka nauda šādos mirkļos ir vajadzīga steidzami, iepriekš veiktā reģistrēšanās smscredit mājas lapā atausīs atmiņā un konkrētais sms aizdevums tiks izvēlēts tikai tādēļ ka slinkums reģistrēties, kur citur. Portāls atrsaizdevums.lv iesaka šādos brīžos apdomāties un pieņemt lēmumu ar vēsu prātu. Par pārmaksātajiem 10 Ls (komisijas maksa par 100 Ls kredītu uz 1 mēnesi ir 10 Ls) jūs variet iegādāties krietni vairāk šokolādes nekā piedāvā Smscredit Latvijā.

Tieši kredītu salīdzināšana ļauj uzzināt, kurš no piedāvājumiem ir izdevīgākais un galarezultātā salīdzinot ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu. Ja iepriekš nekad neesiet aizņēmušies, tad smscredit var būt labs risinājums, savukārt, ja gadījumā esiet izmantojuši smscredit lv pakalpojumus, tad obligāti vispirms aplūkojiet, kuri aizdevumi internetā ir izdevīgākie.

Plaši zināmais SmsCredit ir ātro kredītu tirgus līderis un uzņēmuma A/S “4Finance” īpašums.