Bezmaksas nauda

By | 8 decembris, 2012

Bezmaksas nauda nav tikai tukšs solījums. Internetā ikvienam ir pieejama nauda bez maksas uz 30 dienām. Nepārprotiet, nauda ir jāatmaksā, taču veselu mēnesi to iespējams lietot, nemaksājot procentus vai komisijas maksu. Saņem bezmaksas naudu 15 minūtēs tūlīt. Uzzini, kurš bezprocentu aizdevums ir Tev izdevīgākais un nepārmaksā ne santīmu. Skaidra nauda bez maksas ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 18 gadu vecumu, pie nosacījuma, ka ir savs mobilais telefons, epasts un bankas konts, kurā ir vismaz 1 santīms. Aizņemties iespējams bez ķīlas, galvotāja un izziņas no darba devēja.

Kā iegūstama bezmaksas nauda?

Šobrīd bez maksas (bez procentiem) nauda ir pieejama ļoti vienkārši un ātri. Viss, kas nepieciešams ir salīdzināt, kurš naudas kredīts bez maksas izdevīgāks (iespēja ietaupīt) un aizpildīt pieteikuma anketu aizdevēja mājas lapā. Kad tas izdarīts, jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu, tādējādi apliecinot, ka esi reāla persona un vienlaikus arī pa īstam plāno aizņemties. Ja būsi ievadījis visu informāciju pareizi un atbildīsi uzņēmēju kredītpolitikas nosacījumiem, naudu kontā saņemsi 10 līdz 20 minūtēs. Visātrāk nauda bez maksas tiek ieskaitīta tiem cilvēkiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur kreditoram. No pieredzes var secināt, ka lielākajai daļai kreditori ir bankas konts šādās komercbankās – Swedbank, Nordea, SEB, DNB, Gemoney un Citadele, retāk arī Norvik bankā. Ja jums ir konts Danskebank vai Rietumu bankā, tad naudu saņemsiet vēlāk. Ja banku konti nesakrīt, tad laiks līdz naudas saņemšanai var pagarināties līdz pat 2 – 3 dienām, taču tas notiek ļoti retāk. Visbiežāk citu banku klienti naudu saņem tās pašas dienas beigās (ja pieteikums aizpildīts no rīta).

Kādas ir alternatīvas bez maksas naudai?

Aizņemties bez procentiem un bez maksas iespējams ļoti ierobežotu naudas summu. Ja vajag vairāk, jāizvēlas kāds no lielajiem naudas aizdevumiem (skat. atrsaizdevums.lv pirmo lapu) vai jāaizņemas pret ķīlu. Pēdējais no variantiem ļauj samazināt kredīta procentu likmes un vienlaikus iegūt naudu arī tajos gadījumos, kad citādi to izdarīt nav iespējams. Daudziem cilvēkiem Latvijā šobrīd ir sabojāta kredītvēsture. Tas samazina iespējas dabūt naudu uz maksimāli zemiem procentiem, taču ir situācijas, kurās aizņemties internetā tomēr ir iespējams, turklāt pat lētāk nekā cerēts. Paralēli vērts apsvērt, vai draugi vai tuvinieki nebūtu gatavi aizdot naudu izdevīgi. Ja attiecības ir labas un viņiem būs iespēja, tad pilnīgi iespējams, ka naudu varētu iegūt bez procentiem uz neierobežoti ilgu laiku un paļaujoties tikai uz godavārdu.

Aizņemieties atbildīgiun izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.Bezmaksas nauda ir iegūstama, taču tikai uz ierobežotu periodu, gala beigās tā būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.