SMS krediti no 18 gadiem

By | 7 decembris, 2012

Ātrie SMS krediti no 18 gadiem palīdz jauniešiem iegūt papildus naudu steidzamos gadījumos. Aizņemties 10 vai 15 minūtēs var ikviens, jo sms krediti pārsvarā tiek izsniegti bez ienākumu pārbaudes, bez izziņas no darba vietas un bez ķīlas. Pirms piešķirt naudas aizdevumu, kreditors izvērtē potenciālā kredītņēmēja kredītvēsturi. Daudziem cilvēkiem kredītvēsture ir sabojāta, jo saistības nav pildītas savlaicīgi, taču jauniešiem kredītvēsture ir pilnīgi tīra un pozitīva. Tā rezultātā no 18 gadiem sms krediti ir pieejami visvieglāk un naudas kredīti tiek izsniegti 100% gadījumu.

Kā iegūstami sms krediti bez maksas?

Visizdevīgākie atrie sms krediti viennozīmīgi ir tie, kas ir vislētākie. Tieši šobrīd sms krediti no 18 gadiem ir pieejami bez procentiem un komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Atdod tikai tik, cik aizņēmies. Piemērs – aizņemies 50 Ls un 30 dienu laiku atmaksā tos pašus 50 Ls. Ja rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu, vari pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 1, 2, 3, vai 4 nedēļām.

Lai reāli saņemtu kredītu internetā ar sms no 18 gadiem ir jāveic šādas darbības:

  • salīdzini, kuri sms krediti ir izdevīgākie no 18 gadu vecuma (skat. sadaļu pirmais kredīts bez maksas un ietaupi līdz 250 Ls);
  • aizpildi reģistrācijas anketu aizdevēja mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, epasts un mobilā telefona numurs);
  • pārskaiti 1 santīmu kreditora kontā (lai pārskaitītu naudu ir jāizmanto internetbanka un šādā veidā kredītdevējs var pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdodas);
  • apstiprini aizdevuma lielumu (sms krediti visvieglāk var tikt apstiprināti, nosūtot sms ar savu unikālo kodu, kas tiks iegūts reģistrācijas procesā. Tieši šī iemesla dēļ ātrie kredīti internetā ir ieguvuši vārdu sms krediti).

Kad visu esi paveicis, atliek vien gaidīt. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda bankas kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Ja kādreiz vēlēsies aizņemties atkārtoti, tad izvēlies citu aizdevēju, jo aizņemties bez procentiem vienā un tajā pašā uzņēmumā var tikai vienu reizi.

Cik maksā kredit no 18 gadiem ar sms internetā?

Jau noskaidrojām, ka pirmais kredīts no 18 gadu vecuma ir pieejams bez procentiem, taču par atkārtotu sms aizdevumu ir jāmaksā komisijas maksa, kuras lielums svārstās no 10% līdz gandrīz 30%. Tieši šajā brīdī palīgā nāk kredītu salīdzinātājs (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu), kurā apkopoti visi sms krediti, kas pieejami no 18 gadiem pēc svarīgākajiem kritērijiem (procentu likme, pieejamā naudas kredīta lielums, vecuma). Reāli bez  maksas sms krediti ir pieejami vien divos uzņēmumos – greencredit un smscredit, taču aizdevēju klāsts ievērojami paplašinās, sasniedzot 19 gadu vecumu, bet no 20 gadiem ir pieejami pilnīgi visi ātrie interneta sms kredīti Latvijā, kas tiek piedāvāti ar vai bez ķīlas.

Ja rodas vajadzība pagarināt līguma darbības termiņu, to iespējams izdarīt ļoti vienkārši – jāpārskaita noteikta naudas summa uz aizdevēja bankas kontu un maksājuma uzdevumā jānorāda savs līguma numurs, identifikācijas kods, kā arī jebkāda cita informācija, ko aizdevējs lūdz norādīt savā mājas lapā. Naudas pārskaitījums sasniegs aizdevēju aptuveni 1 – 3 dienu laikā, tādēļ, ja jums un kreditoram ir konts dažādās bankās ir vērts veikt pārskaitījumu vismaz 3 darba dienas pirms noteiktā termiņa beigām. Pretējā gadījumā var nākties maksāt vairāk nekā paredzēts un tas nekad nav patīkami.

Nobeigumā – sms krediti no 18 gadiem ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums un nav paredzēti ilgstošai lietosānai. Aizņemies ātri un arī atmaksā pēc iespējas ātrāk. Tikai šādā veidā sms krediti būs izdevīgi, jo pretējā gadījumā nāksies maksāt par kredīta termiņa pagarināšanu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, vai sms krediti vares tikt atmaksāti savlaicīgi. Ja sadarbībā ar kreditoru rodas kādas domstarpības, sazinies ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru. Šī iestāde kontrolē ātro kredītu uzņēmumu darbu un vajadzības gadījumā iejauksies un atrisinās konfliktu tev par labu.