SMS kredīts no 18 gadiem

By | 25 jūlijs, 2012

Ātrais SMS kredīts no 18 gadiem sniedz iespēju visiem pilngadīgajiem Latvijas iedzīvotājiem saņemt naudu ātri un vienkārši. Viss, kas nepieciešams ir reģistrēties izvēlētā kreditora mājas lapā, jānorāda nepieciešamā kredīta summa un jāpiesaka SMS kredīts. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā. Šādā veidā iespējams aizņemties līdz pat 200 Ls uz 30 dienām, tomēr ne visi kredīti ir vienādi. Turpinājumā aplūkusim, kā izvēlēties labāko no piedāvājumiem.

Viena no lielākajām kļūdām, ko pieļauj kredītņēmēji ir aizņemšanās, nesalīdzinot vairākus piedāvājumus. SMS kredīts var šķist ļoti vilinoša iespēja, taču realitātē, rīkojoties impulsīvi var nākties pārmaksāt pat vairāk kā 100 latus (Salīdzināt kredītus). Ja rīkosieties gudri , internetā pieejamais sms kredīts ļaus saņemt nepieciešamo palīdzību brīžos, kad naudu ļoti vajag, bet nav, kam paparasīt.

Kā saņemt SMS kredītu no 18 gadiem?

 

SMS kredītu no 18 gadiem Latvijā piedāvā vairāki kreditori, t.sk. Credit24 un Mogo. Pēdējie divi kā obligātu prasību izvirza darba vietu, savukārt pirmais no aizdevējiem ir elastīgāks un ļauj saņemt SMS kredītu no 18 gadiem bez pastāvīgas darba vietas.

Priekšnoteikumi SMS kredīta saņemšanai

Šī tipa kredīta saņemšana būtiski neatšķiras no citu ātro kredītu internetā saņemšanas priekšnoteikumiem. SMS kredītam no 18 gadiem ir jāpiesakās elektroniski (aizdevēja mājas lapā), norādot visu nepieciešamo informāciju par sevi – vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, t.sk. mobilā telefona numurs. Izšķiroši svarīgi ir norādīt tā telefona numuru, kuru izmantosiet reģistrācijas procesā, jo tieši uz šo telefona numuru tiks nosūtīta sms ar jums piešķirto unikālo reģistrācijas numuru. Vienlīdz svarīgi ir izlasīt SMS kredīta līguma noteikumus, jo tikai tādā veidā jūs varēsiet saprast savas tiesības, pienākumus un pats galvenais uzņemtās kredītsaistības.

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ātrais kredīts internetā jeb SMS kredīts no 18 gadiem nodrošina vienlīdzīgas iespējas saņemt nelielu aizdevumu visiem Latvijas iedzīvotājiem, t.sk. jauniešiem, kas tikko sasnieguši pilngadības slieksni. No 18 gadu vecuma SMS kredīts ir pieejams bez galvotāja, ķīlas vai liekām izziņām, kas tikai pagarinātu laiku līdz naudas saņemšanai. Tomēr ir vajadzīgas divas lietas, bez kurām nekādi nav iespējams iztikt – (1) mobilais tālrunis un bankas konts (ar internetbankas pieslēgumu). Abas šīs lietas ir vajadzīgas reģistrēšanās procesā. Papildus tam svarīgi ir uzturēt tīru kredītvēsturi. Tieši kredītvēsture ir tas faktors, kas lielā mērā ir galvenais indikators klienta gatavībai kārtot savas saistības. Ja iepriekš ir gadījusies aizķeršanās ar kredītsaistību kārtošanu, bijuši kavējumi vai sliktākajā gadījumā esat iekļuvuši parādnieku reģistros, tad kredītu saņemt būs krietni grūtāk. Teorētiski kredītu varētu saņemt, ja, neskatoties uz pārkāpumiem, ir izdevies nokārtot visas kredītsaistības un pārkāpumi nav bijuši lieli, taču šo aspektu katrs aizdevējs izvētē individuāli.

Viens klients vienlaikus vienā un tajā pašā uzņēmumā var saņemt tikai vienu SMS kredītu no 18 gadiem. Līdz ar kredīta atmaksu būs iespēja pieteikties atkārtotam kredītam.

Pirmais SMS kredīts no 18 gadu vecuma

Vislabākā ātro SMS kredītu īpatnība ir iespēja saņemt pirmo aizdevumu bez komisijas maksas. Turklāt šādu akciju piedāvā vairāki uzņēmumi (saraksts portāla sākumlapā), tādējādi ātro kredītu bez komisijas maksas viens cilvēks var saņemt pat piecas reizes. Ja nepieciešama lielāka summa nekā 200 Ls vai arī ilgāks SMS kredīta atmaksa termiņš, tad to var saņemt, taču, tad vairs nebūs spēkā īpašie, akcijas noteikumi.

Kā atmaksāt SMS kredītu?

SMS kredītu no 18 gadiem iespējams atmaksāt jebkurā laikā, turklāt bez soda sankcijām. Ja vēlaties izmantot bezmaksas kredīta priekšrocības, tad SMS kredīts ir jaātmaksā līgumā noteiktajā termiņā (parasti 30 dienās). Pats maksāšanas process ir ļoti vienkāršs un ne ar ko neatšķiras no parastas rēķinu apmaksas. Ieejiet savā internetbankas kontā, norādiet visu nepieciešamo informāciju par kreditoru (nosaukums, reģistrācijas numurs, konta numurs) un savu kredītu (klienta numurs, līguma numurs, kredīta summa, vārds, uzvārds) un veiciet maksājumu. Ja vēlaties būt 100% droši, ka jūsu maksājums par SMS kredītu no 18 gadiem sasniegs adresātu savlaicīgi, veiciet pārskaitījumu ne vēlāk kā divas darba dienas pirms noteiktā termiņā. Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka maksājums tehnisku iemeslu dēļ var aizkavēties. Tas negadās bieži, taču labāk būt drošam nekā nožēlot.

SMS kredītu vari atmaksāt uzreiz līguma noteiktajā laikā, vai nepieciešamības gadījumā SMS kredītu no 18 gadiem vari pagarināt. Principā SMS kredītu no 18 gadiem vari atmaksāt pirms līgumā noteiktā laika pārskaitot naudu uz norādīto bankas kontu. Izvēlies savu banku un vienkārši pārskaiti naudu uz bankas kontu. Ja nespēj atmaksāt visu naudu uzreiz, tad pārskaiti pagarinājuma summu. Katram aizdevumam un laika periodam ir savādākas pagarinājuma izmaksas. Dari visu laicīgi un precīzi, lai nerastos pārpratumi un neskaidrības.

SMS kredīts no 18 gadu vecuma ir piemērots cilvēkiem, kas ir gatavi uzņemties atbildību un pildīt līgumsaistības. Pretējā gadījumā šis ātrais kredīts var izrādīties klaji neizdevīgs darījums. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.