Ātrie naudas aizdevumi

By | 26 jūlijs, 2012

Ir reizes, kad nauda pietrūkst un šādās situācijās ir nepieciešama palīdzība no malas. Ātrie naudas aizdevumi ļauj saņemt nepieciešamo naudas summu internetā 10 – 20 minūšu laikā bez ķīlas. Aizdevums tiek ieskaitīts klienta kontā pēc reģistrēšanās kreditora mājas lapā, kas aizņem aptuveni 2 minūtes. Reģistrējoties ir jānorāda informācija par sevi, ienākumu un kredītsaistību apmērs, kā arī kontaktinformācija. Ātrie aizdevumi pirmajā reizē ir pieejami bez komisijas maksas (o%) un iespējams saņemt pat 200 latus. Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegta nauda bez maksas ir 30 dienas un, ja klients atmaksā naudu norādītajā termiņā, tad nekas papildus nav jāmaksā.

Pieredze liecina, ka vairums klientu izvēlas bezmaksas aizdevumu līdz 100 Ls un šādu pakalpojumu šobrīd piedāvā 5 kreditori. Lai arī visi piedāvājumi var likties ļoti līdzīgi, tomēr svarīgi ņemt vērā daudzas būtiskas atšķirības, kas ļauj ietaupīt vidēji 10 Ls – 350 Ls. Precīzs ietaupījums ir atkarīgs no izvēlētās naudas aizdevuma summas un termiņa un pārskatāmības labad esam informāciju to iespejams aplūkot aizdevumu salīdzinātājā.

Kā saņemt naudas aizdevumu?

Ātrie naudas aizdevumi ir pieejami katru dienu arī svētku dienās un brīvdienās. Vairums uzņēmumu strādā no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.oo līdz ar to naudu iespējams saņemt gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Ja ziniet, ka naudu vajadzēs otrā dienā no paša rīta, piesakieties kredītam kaut vai iepriekšējā naktī un naudu saņemsiet rīta agrumā. Pieteikšanās procedūra ir samērā vienkārša un pa spēkam jebkuram, kas kaut vienu reizi dzīvē ir veics maksājumu internetbankā vai izņēmis naudu no bankomāta. Ātrie naudas aizdevumi ir pieejami jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. Lai sanemtu kredītu jāizpilda četri vienkārši soļi:

  1. jāsalīdzina visi naudas aizdevumi (iespējams ietaupīt);
  2. jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  3. jāpārskaita reģistrācijas maksa (1 santīms) uz aizdevēja kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta personību un maksātspēju);
  4. jāgaida nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā naudu saņemsiet 10 – 20 minūšu laikā).

Papildus tam daži uzņēmumi vēl ieviesuši procedūru, kas paredz sms ar unikālu kodu nosūtīšanu uz kredītņēmēja mobilo telefonu. Šis kods ir jāievada jaunizveidotajā profilā uzņēmuma mājas lapā pirmajā reizē, bet piesakoties atkārtotam naudas aizdevumam, naudu būs iespējams saņemt tikai nosūtot īsziņu. Izklausās sarežģīti, bet praksē viss ir daudzkārt vienkāršāk.

Priekšnoteikumi ātrā naudas kredīta saņemšanai

Lai arī pieteikšanās procedūra ir ļoti vienkārša, ātrie naudas aizdevumi tomēr nav bezmaksas dāvana un, lai tos saņemtu ir jāizpilda vairāki priekšnosacījumi, no kuriem galvenie ir divi:

1) tīra kredītvēsture;

2) reģulāri ienākumi.

Tīra kredītvēsture nozīmē, ka klientam nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Atsevišķos gadījumos aizdevums ir pieejams arī, tad, ja ir slikta kredītvēsture, taču pārkāpums ir bijis maznozīmīgs un saistības ir tikušas nokārtotas, taču katrs pieteikums tiek izvērtēts atsevišķi un viennozīmīgu atbildi par kredīta pieejamību dot nav iespējams. Ja ātrie naudas aizdevumi jums nav pieejami, taču esiet gatavi uzņemties lielākas saistības, tad kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu varētu būt laba izvēle, jo ļauj saņemt aizdevumu pat vairāku tūkstošu latu apmērā uz termiņu līdz pat 10 gadiem. Kredītiestādes var neticēt klientam, bet, ja tās redz, ka ķīla ir droša, tad tām nav pamata atteikt kredīta izsniegšanu, taču jāņem vērā, ka procentu likmes var būt ļoti atšķirīgas un, ja nepieciešams liels naudas aizdevums, tad ir labāk aplūkot daudzu komercbanku un kredītiestāžu piedāvājumus.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Ātrie naudas aizdevumi ir jāatmaksā tieši tāpat kā jebkurš maksājums, t.i. veicot naudas pārskaitījumu uz norādīto kontu. Ja jums ir konts vienā un tajā pašā bankā, tad par naudas pārskaitīšanu nebūs jāmaksā komisijas maksa. Ņemiet vērā, ka aizdevuma atmaksu vēlams veikt  vismaz divas dienas pirms līgumā noteiktā termiņa beigām, jo pastāv iespēja, ka pārskaitījums aizkavējas (sakaru traucējumi, starpbanku maksājumu īpatnībās). Ja nokavēsiet kredīta atmaksu būs jāmaksā komisijas maksa par naudas aizdevuma pagarināšanu un kredīta izmantošanu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējie vai ātrie naudas aizdevumi jums ir tiešām nepieciešami, kā arī to, vai spēsiet kredītu atmaksāt savlaicīgi.