Aizdevums bez procentiem

By | 26 jūlijs, 2012

Tev ir pieejams aizdevums bez procentiem 20 minūšu laikā 365 dienas gadā (līdz 200 Ls). Kredīts ir pieejams no 18 gadu vecuma un tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņas. Lai saņemtu aizdevumu jums ir jāreģistrējas kreditora mājas lapā, taču pirms to darīt ir vēlams salīdzināt aizdevumus, jo tādējādi ir iespējams ietaupīt līdz pat 300 Ls. Protams, aizdevums bez procentiem ir tikai īslaicīgs piedāvājums un kredīts netiek piešķirts kā dāvana. Nauda tiek izsniegta uz laiku līdz 30 dienām un aizdevumu iespējams atmaksāt bez komisijas maksas un procentiem līgumā noteiktā termiņa ietvaros.

Piemērs – aizņemoties 100 Ls uz 30 dienām, jums šo 30 dienu laikā ir jāatmaksā tie paši 100 lati un nekas vairāk. Ja nokavēsiet atmaksas termiņu, līgumu iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums (no 12,5% – 30% mēnesī), tādēļ labāk ir pildīt saistības savlaicīgi.

Aizdevuma bez procentiem saņemšanas nosacījumi

Aizdevuma saņemšanai nav daudzi priekšnoteikumi, taču ir divi bez kuriem kredītu saņemt ir praktiski neiespējami.
1.) Tīra kredītvēsture – nedrīkst būt iepriekš kavēti kredītmaksājumi un pārkāptas parādsaistības; Tomēr atsevišķos gadījumos aizdevums tiek piešķirts arī tiem cilvēkiem, kas ir veikuši pārkāpumu, taču visas saistības ir nokārtojuši. Būtībā šajā gadījumā darbojas likumsakarība, kas neriskē tas nevinnē. Mēģiniet piereģistrēties pie vairākiem kreditoriem, taču ne pie visiem vienlaicīgi. Pastāv iespēja, ka kāds no viņiem aizdevumu tiešām izsniegs. Otra alternatīva ir izvēlēties kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, taču, lai to saņemtu jums ir jābūt gataviem ieķīlāt māju, dzīvokli vai zemi. Aizdevums netiek izsniegts bez procentiem, taču pieejamā summa un atmaksas termiņš ir būtiski garāks.

2) Regulāri ienākumi – ienākumiem ir jāatspoguļojas jūsu bankas kontā, pretējā gadījumā kreditors tos nevarēs pārbaudīt. Aizdevums bez procentiem tiek izsniegts tikai uzticamiem klientiem, pārējiem kredīts tiek atteikts vai arī tiek piedāvāts aizdevums uz augstākiem procentiem.

Ka saņemt aizdevumu?

Ātrie aizdevumi tiek izsniegti 365 dienas gadā arī agri no rīta un vēlu vakaros, taču ne naktīs. Ja vēlaties saņemt kredītu agri no rīta, tad aizpildiet pieteikuma anketu vakarā un no paša rīta jau saņemsiet atbildi. Pats aizdevuma bez procentiem saņemsānas process ir ļoti vienkāršs un ietver trīs galvenos soļus:

  1. aizdevumu salīdzināšana internetā (potenciāls ietaupījums vairāki simti latu);
  2. reģistrēšanās kreditora mājas lapā;
  3. reģistrācijas maksas (1 santīms) pārskaitīšana uz aizdevēja kontu.

Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā. Lai arī sākotnēji prasība pārskaitīt 1 santīmu var likties absurda, tomēr šī procedūra ir svarīga, jo ļauj pārbaudīt klienta personību, kredītvēsturi un ienākumu regularitāti.

Aizdevums bez procentiem ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, taču pat, ja iepriekš esiet jau saņēmuši aizdevumu bez maksas, jūs variet izmantot šo iespēju atkārtoti. Pašlaik Latvijā kredītu bez procentiem piedāvā 5 uzņēmumi un to skaits turpina pieaugt, līdz ar to bezprocentu aizdevums internetā katram no mums ir ieejams vairākas reizes. Protams, nevajadzētu izmantot aizdevumus kā ikdienas patēriņa preces, aizdevumi internetā ir paredzēti īpašām situācijām, kad nauda ir ārkārtīgi nepieciešama, bet nav, kam paprasīt. Izlietotjot šīs iespējas priekšlaicīgi var izveidoties situācija, kurā nauda tiešām pēkšņi ir vajadzīga, bet aizdevums ir pieejams tikai par maksu (ar procentiem).

Kā atmaksāt bezmaksas aizdevumu?

Bezmaksas kredīts ir jāatmaksā tieši tādā pašā veidā, kā naudu saņemot, t.i. veicot pārskaitījumu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Svarīgi šajā procesā būt precīzam un norādīt visu nepieciešamo informāciju, t.sk. vārds, uzvārds, klienta numurs, līguma numurs. Atmaksa jāveic ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma darbība termiņa beigām. Pretējā gadījumā pat, ja bezprocentu aizdevums tiek atmaksāts it kā savlaicīgi – 30-tajā dienā, kreditors naudu saņem vēlāk un klientam ir jāmaksā par kredīta internetā termiņa pagarināšanu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Aizdevums bez procentiem ir vilinoša iespēja, taču tā vienlaikus ir arī atbildība un jaunas saistības, kuru izpilde ne visiem izdodas viegli.