Uni kredīts

By | 23 oktobris, 2012

Uni kredīts ir A/S “UniCredit Bank” piedāvāts finanšu pakalpojums, kas ļauj iegūt kredītus apgrozāmiem līdzekļiem, kredītu importa un eksporta refinansēšanai, kredītlīnijas, naudu projektu finansēšanai, kā arī kredītus ar eksportaģentūras segumu. Uni kredīts ir orientēts un tiek izsniegts tikai uzņēmumiem (juridiskām personām). Visi pārējie var iegūt informāciju par izdevīgākajiem aizdevumiem atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Uni kredīts un tā alternatīvas

Mūsdienās aizņemšanās nav tikai uzņēmumu vai tūrīgu cilvēku priekšrocība. Patlaban ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir pieejams kredīts bez ķīlas, kas ļauj iegūt 10 Ls līdz 7000 Ls dažu minūšu vai pāris dienu laikā. Precīza procentu likme un atmaksas termiņš būs atkarīgs no jūsu kredītvēstures, aizdevuma termiņa, summas un pašreizējām kredītsaistībām, ja tomēr nosliecieties par labu uni kredīts piedāvātajiem risinājumiem uzņēmumiem, tad turpiniet lasīt un uzziniet visu par A/S “UniCredit Bank” piedāvājumu.

Pamatinformācija par “UniCredit Bank

A/S “UniCredit Bank” ir daļa no starptautiskā banku tīkla “UniCredit”, kas darbjas 22 Eiropas valstīs, galvenokārt Austrumeiropā un Balkānos, taču arī Vācijā un Turcijā. Kopumā tīklā ietilpst aptuveni 9500 filiāles un nodarbina vairāk kā 150 tūkstošus cilvēku. “Unicredit Bank” Latvijas tirgū ienāca, pārņemot “Vereinsbank Rīga”, kas Latvijā darbojās kopš 1996. gada.

A/S “Unicredit Bank” pakalpojumi ir noderīgi, ja esi uzņēmējs un darbojies pāri Latvijas vai Baltijas robežām. Tiem, kas ražo, eksportē, investē vai importē un ikdienas darbi norit Eiropas mērogā Unicredit tīkla pakalpojumi var noderēt, samazinot starpbanku norēķinu izmaksas un paātrinot naudas pārvedumus. Papildus tam tiek piedāvāti arī līzinga pakalpojumi, t.sk industriālās tehnikas, komerctransporta un vieglo auto līzings.

Ņemot vērā starptautiskā tīkla priekšrocības, jūs varat ātri un vienkārši atvērt kontu jebkurā UniCredit filiālē. Visu jautājumu risināšanai varēsiet sazināties ar savu individuālo klientu menedžeri, kas konsultēs par katras valsts likumdošanu un citām īpatnībām. Ērtākiem norēķiniem uni kredīts piedāvā izsniegt dažādas maksājumu kartes (MasterCard Gold, MasterCard Business). Ja vēlaties uzlabot uzņēmuma naudas plūsmas pārskatus un kontroli, unicredit piedāvā dažādus naudas plūsmas kontroles produktus.

Kopumā var droši apgalvot, ka uni kredīts var būt noderīgs risinājums jebkuram uzņēmumam, kam ir, kas vai vēlas savam biznesam piešķirt starptautisku mērogu. Privātpersonām ir paredzēti citi finanšu pakalpojumi un komercbankas.

 Uni kredīts klientu apkalpošanas kases stradā katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Adrese: Elizabetes 63, Rīga LV-1050.