Mogo LV

By | 24 oktobris, 2012

Vēlies iegādāties auto vai nepieciešams kredīts pret auto, tad vari izmantot AS “Mogo” pakalpojumus. Kreditors sniedz iespēju aizņemties līdz  90% no auto tirgus vērtības (ne vairāk kā 10`000 Ls), uz laiku līdz pieciem gadiem. Aizdevums pieeejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. Paralēli uzņēmums arī izsniedz aizdevumus auto iegādei līdz 10`000 Ls. Vairāk par Mogo piedāvājumu vari uzzināt, piesakoties kredītam zemāk. Pieteikšanās izmaksā 0,01 Ls un individuāls kredīta piedāvājums tiks  nosūtīts 30 minūšu laikā.


Mogo-lv piedāvājumu priekšrocības un trūkumi

Kredīts pret auto

Mogo kredīts ir pieejams 1 dienas laikā un tā saņemšanai nav  nepieciešams galvotājs. Ja nepieciešams aizdevums pret auto, tad atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem AS “Mogo” ļauj aizņēmējam turpināt ar to braukt visu kredīta atmaksas periodu. Šī īpatnība uzņēmumam piesaista aizvien jaunus klientus, taču jāņem vērā, ka procentu likmes ir samērā augstas un variē robežās no 32% gadā (aizņemoties uz 5 gadiem) līdz 45% gadā (aizņemoties uz īsāku termiņu).

Procentu likmes ir daudz zemākas nekā ātrajiem kredītiem, taču krietni augstākas nekā banku aizdevumiem. Precīzu procentu likmi iespējams uzzināt, aplūkojot kredītu kalkulatoru uzņēmuma mājas lapā un tā būs atkarīga  no tādiem faktoriem kā: (1) nepieciešamā kredīta summa, (2) aizdevuma atmaksas termiņš, (3) auto tehniskais stāvoklis, (4) klienta kredītvēstures un (5) pašreizējām kredītsaistībām.

Kredīts auto iegādei

AS “Mogo” piedāvātais kredīts auto iegādei ļauj aizņemties no 500 līdz 10`000 latiem uz laiku no viena mēneša līdz 5 gadiem. Nepārsniedzot noteiktos griestus, aizņēmējs var iegūt līdz pat 90% no auto tirgus vērtības. Lai saņemtu auto līzingu, aizņēmējam ir jābūt spējīgam iemaksāt vismaz 10% no auto vērtības. Tāpat jāņem vērā, ka auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Ņemot līzingam vērtībā virs 2000 Ls uz līguma darbības termiņu aizņēmējam papildus ir jāiegādājas KASKO aprošināšana.

Atbildīga aizņemšanās

Lēmums par kredīta ņemšanu vai auto ieķīlāšanu nav viegls un arī summas, ko šādā veidā iespējams iegūt ir lielas. Lai neiekultos parādos, pirms aizņemšanās ir ļoti rūpīgi jāizvērtē iespējas naudu atmaksāt noteiktajā laikā. Reklāmdevēji sagatavo ļoti burvīgas reklāmas, kas, iegādājoties jebkuru produktu, sola gaisa pilis, taču lēmumu par aizņemšanos vai taupīšanu pieņem katrs atsevišķi. Aizņemieties atbildīgi.

Par uzņēmumu

AS “Mogo” ir reģistrēta  2012. gada 3. maijā un kā AS “AutoCredit” tiesību pārņēmēja ir saņēmusi licenci, kas nepieciešama, lai Latvijā likumīgi izsniegtu patēriņa kredītus. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 300 tūkstoši un tas koncentrējas uz diviem pakalpojumiem – kredīts pret auto un aizdevums auto iegādei.