Kredīts bez reģistrācijas maksas

By | 26 oktobris, 2012

Kad vajadzīga papildus nauda to bieži nepieciešams iegūt steidzami. Lai arī daudzas no vajadzībām, kas var likties svarīgas patiesībā var pagaidīt, piemēram, rēķinu nomaksa, tomēr ir situācijas, kad kavēšanās izmaksā dārgā nekā jebkādas procentu likmes. Šajās reizēs lieti noder ātrie aizdevumi, kas ļauj iegūt līdz 200 Ls bez komisijas maksas 15 minūtēs. Iespēju aizņemties internetā zina daudzi, taču šoreiz pievērsīsimies tam, kā iegūstams kredīts bez reģistrācijas maksas.

Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas internetā

Šobrīd kredīts bez reģistrācijas maksas Latvijā ir pieejams tikai vienā uzņēmumā – Vivus. Jau pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 1000 Ls. Visi pārējie kreditori pirms naudas izsniegšanas lūdz pārskaitīt reģistrācijas maksu – 0,01 Ls apmērā. Reģistrācijas maksa mērķis tradicionāli ir ļaut pārbaudīt aizņēmēja personību (vecumu) un pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs patiešām ir konta īpašnieks. Kredīts bez reģistrācijas maksas atsakās no šīs prasības un paļaujas uz cilvēku godaprātu. Tas mūsdienās var šķist neprātīgi taču, Vivus pieder A/S “4finance”, kas vienlaikus ir arī smscredit īpašnieks, kas gadu laikā ir uzkrājis milzīgu pieredzi un ļoti labi apzinās riskus. Ja tas nebūtu izdevīgi, Vivus pilnīgi noteikti atteiktu kredīta piešķiršanu.


Kā iegūstams kredīts bez % maksas un reģistrācijas?

Lai iegūtu ātro kredītu no vivus ir jāveic trīs vienkāršas darbības:

  • jāaizpilda pieteikuma anketa vivus mājas lapā (skat. linku iepriekš);
  • jāizvēlās nepieciešamā summa vivus kredītu kalkulatorā;
  • jāsaņem nauda kontā.

Ja viss izdarīts pareizi un aizdevēja lēmums par naudas piešķiršanu ir pozitīvs, tad kredītu iespējams saņemt 10 minūtēs. Atšķirībā no daudziem citiem piedāvājumiem, Vivus nepiedāvā iespēju aizņemties pirmajā reizē bez komisijas maksas, taču tā komisijas maksa uz pārējo ātro kredītu uzņēmumu fona ir samērīga (10%).

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu?

Vivus kredīts ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam ar tīru kredītvēsturi no 20 gadiem. Nekādas papildus prasības netiek izvirzītas, taču prakse liecina, ka jauniešiem vecumā līdz 23 – 25 gadiem gandrīz nekad pirmajā reizē netiek izsniegts kredīts, kas lielāks par pāris simtiem latu. Formāli iespēja saņemt 1000 Ls ir atvērta jau pirmajā reizē, taču realitātē tas gandrīz vienmēr ir iespējams, veicot tikai atkārtotus darījumus. Var saprast arī aizdevējus. Risks aizdot naudu nepazīstamiem cilvēkiem ir krietni lielāks nekā aizdodot līdzekļus pazīstamam klientam, kas godīgi pilda noslēgtās kredītsaistības.

Atgriežoties pie kredītvēstures, vērts atzīmēt, ka tīra jeb pozitīva kredītvēsture nozīmē, ka jums nedrīkst būt kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis jūs mūsdienās automātiski tiekat iekļauts parādnieku saraksts, turklāt ir kāds āķis. Pat, ja pārkāpums tiek novērsts, informācija par pārkāpuma faktu joprojām glabāsies kredītu reģistrā 10 gadus. Attiecībā uz privātajām parādnieku datu bāzēm, kas apkopo informāciju par privātpersonu parādiem citās jomās šīs normas ir līdzīgas. Ja jums ir problēmas ar kredītvēsturi, taču aizdevums ir nepieciešams, izlasiet šo rakstu. Lai arī kādu lēmumu jūs pieņemtu, ņemiet vērā, ka kredīts bez reģistrācijas maksas būs jāatlīdzina jebkurā gadījumā, bet, ja radīsies problēmas ar aizdevuma atdošanu noteiktajā laikā, būs jāizmanto kredīta pagarināšanas iespēja, kas nav lēts prieks.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.