Lombards 24

By | 22 oktobris, 2012

Lombards 24 piedāvā izsniegt kredītu pret ķīlu, taču šis nebūt nav vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ļauj aizņemties. Šobrīd daudzi kreditori Latvijā dod iespēju iegūt ātro kredītu uz laiku līdz 1 mēnesim līdz 300 EUR bez procentiem un bez ķīlas. Uzzini, kuri ir izevīgākie ātrie kredīti Latvijā (skat. portāla sākumlapu).

Kas ir lombards 24?

Lombards24. lv ir uzņēmuma SIA “ExpressCredit” lombardu tīkls un reizē arī mājas lapa, kas sniedz informāciju par lombarda pakalpojumiem. Uzņēmumam ir plašs filiāļu tīkls visā Latvijā un tā atpazīstamības zīme ir dzeltens uzraksts lombards24. lv uz zaļa fona.

Lombards ir viens no vissenākajiem finanšu starpniecības pakalpojumiem un pastāvēja jau pirmās Latvijas laikā, kā arī vēlāk LPSR laikos. Šī darījuma galvenā priekšrocība ir iespēja iegūt naudu uzreiz pēc preces ieķīlāšanas. Ja rodas naudas grūtības un preci izpirkt vairs nav iespējams, tad lombards to atsavina un pārdod tirgū. Preces ieķīlātājam un lombardam savstarpēji vairs nav nekādas saistības, neviens netiek sūdzēts tiesā vai likts parādnieku reģistros.

Kā iegūt aizdevumu?

Lai ieķīlātu preci, jums ir jādodas uz kādu no lombards24 filiālēm, līdzi ņemot, piemēram, vērtslietas, sadzīves tehniku, mobilo telefonu, datoru vai pat auto. Ja prece ir pārāk liela, lai to ieķīlātu, variet vispirms sazināties ar uzņēmuma lombards24 darbiniekiem un sīki aprakstīt preces modeli, stāvokli, nolietojumu. Konsultanti jūs informēs par preces aptuveno vērtību un tuvāko filiāli. Komisijas maksas par lombards 24 pakalpojumu izmantošanu ir sākot no 18% mēnesī, kas ir aptuveni tikpat, cik ātrajiem kredītiem, kas prasa no 12% līdz 30% mēnesī (neskaitot akcijas piedāvājumus).

Pirms iešanas uz lombardu der ielāgot, ka preces vērtība nekad netiks novērtēta augstāk kā 1/3 vai maks. 1/2 no tās sākotnējās vērtības. Neskatoties uz to, ka prece ir gandrīz vai pilnīgi jauna, lombardam ir jārēķinās ar to, ka gadījumā, ja nāksies preci atsavināt, tā var ilgi stāvēt filiāles telpās un beigās to, iespējams, tāpat neviens nenopirks. Ja vēlaties iegūt lielāku naudas summu, tad pirms došanās uz lombardu, notīriet preci, atrodiet iepakojumu un čeku, ja tādi ir saglabājušies. Mūsdienās aizvien retāk, taču gadās situācijas, kad mantas ieķīlā zagļi un narkomāni, bet policija vēlāk atnāk un mantas atsavina.

Atbildīga aizņemšanās

Ņemot vērā Latvijas ekonomisko situāciju un Latvijas iedzīvotāju salīdzinoši zemo maksātspēju, ātrie kredīti, lombardi un privātie kredīti tiek izmantoti aizvien biežāk. Šādos apstākļos ne visi ir gana apdomīgi un spējīgiizvērtēt savas patiesās materiālās iespējas.

Lombards24. lv nav labdarības iestāde un procentu maksājumi ir salīdzinoši augsti, tādēļ pirms preces ieķīlāšanas vienmēr apsveriet, vai esiet gatavi sliktākajā gadījumā zaudēt savu mantu. Ja neesiet pārliecināti vai lombards24 piedāvājums ir jums labākais, izlasiet kredīts bez ķīlas un/vai aplūkojiet  kredītu salīdzinājumu portāla sākumlapā. Jo vairāk informācija, jo labāku un sev izdevīgāku lēmumu varēsiet pieņemt.

Uzziņai:

Lombards24. lv (Sia “ExpressCredit”)

– Reģistrācijas nr. 40103252854;

– saņēmis PTAC patēriņa kreditēšanas licenci;

– filiāles visā Latvijā;

– viens no lielākajiem lombardu tīkliem Latvijā.