Kredits365

By | 21 oktobris, 2012

Kredits365 ir viens no daudzajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā, kas piedāvā uz 30 dienām aizdot naudu līdz 200 Ls. Atšķirībā no konkurentiem, kredits 365 prasa maksāt komisijas maksu jau pirmajā reizē. Uzzini, kuri ir izdevīgākie kredīti bez maksas šeit.

Kas ir kredits365?

Kredits365 jeb kredits 365 ir uzņēmuma SIA “Delta Capital” viena no mājas lapām, kurā klientiem ir iespēja pieteikties aizņēmumam. Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, kas ļauj izsniegt patēriņa kredītus, līdz ar to var šo pakalpojumu piedāvāt likumīgi. Lai saņemtu naudu no kredits 365 nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai papīra izziņas. Pieteikties aizdevumam iespējams  visu diennaki, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uzņēmuma darba laikā (darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst. 20.00 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00).

Ja rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu, līgumu iespējams pagarināt par maksu. Interesants jaunievedums ir kredits 365 piedāvātā iespēja aizņemties ar 10% atlaidi. Šis nosacījums attiecas tikai uz lojāliem klientiem (cilvēkiem, kas aizņēmušies 6 reizes). Ņemot vērā, ka ātrais kredīts bez procentiem šobrīd ir pieejams sešos uzņēmumos (skat. linku raksta sākumā), var pieļaut, ka šādi lojāli klienti ir ļoti maz. Aizņemoties atkārtoti vienā un tajā pašā uzņēmumā, kredītņēmējs var iegūt naudu par dažām minūtēm ātrāk, taču katru reizi samaksā vismaz 5, 10 latus. Šī iemesla dēļ katram pašam ir jāizvērtē, kas ir būtiskāks, ātrums vai finansiāls ietaupījums.

Kredits365 nav vienīgais SIA “Delta Capital” projekts. Šis uzņēmums paralēli uztur arī mājaslapu Kredits7, kas ļauj aizņemties internetā 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām. Tādējādi var secināt, ka tā vietā, lai koncentrētu visus spēkus uz viena projekta popularizēšanu, Sia “Delta Capital” ir izvēlējies pakalpojumu diversificēšanas stratēģiju.

Priekšnoteikumi aizdevuma saņemšanai

Aizņēmumu no kredits 365 var iegūt tikai tie Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji, kas sasnieguši 21 gada vecumu. Uz pārējo aizdevēju fona šī prasība ir ārkārtīgi neparasta, jo vairumā gadījumu nauda tiek izsniegta no 19 vai 20 gadiem. Papildus tam jāņem vērā, ka aizdevums tiek izsniegts tikai tiem cilvēkiem, kam ir pastāvīgi ienākumi un tīra kredītvēsture. Pozitīva kredītvēsture šajā gadījumā nozīmē, ka pieteikuma iesniedzējam nedrīkst būt iepriekš kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis pēdējo 5 gadu laikā, tad var gandrīz droši apgalvot, ka cilvēks ir iekļuvis parādnieku sarakstā.

Praksē pastāv divi parādnieku reģistri. Pirmo no tiem, kas saistīs ar kredītiem un finanšu pakalpojumiem uztur Latvijas Banka. Paralēli pastāv vēl vairāki privātu uzņēmumu uzturēti parādnieku reģistri, kas apkopo informāciju no mobilo sakaru pakalpojumu, komunālo maksājumu un citiem uzņēmumiem.

Kā saņemt naudu no kredits 365?

Tieši tāpat kā jebkurš cits aizdevums arī kredits365 aizņēmums ir pieejams, realizējot četrus vienkāršus soļus:

  • jāaizpilda anketa kredits365 mājas lapā;
  • pārskaita reģistrācijas maksu (0,01 Ls), apliecinot, ka esi konta īpašnieks un esi 21 gada vecumu;
  • saņem atbildi no kredits65 un apstiprini kredīta pieprasījumu (ar sms, piezvanot vai veicot attiecīgu izvēli uzņēmuma profilā).

Kad viss izdarīts pareizi un lēmums ir pareizs, saņemsi naudu 10 – 20 minūšu laikā. Ja vēlies iegūt izvērtēt alternatīvas kredits365 aizņēmumam, aplūko citus piedāvājumus portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.