ExtraCredit

By | 20 oktobris, 2012

Uzņēmums SIA ExtraCredit ir viens no daudzajiem aizdevējiem, kas izsniedz patēriņa kredītus internetā visiem Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Uzzini, kuri ir lētākie aizdevumi internetā un ietaupi vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Kas ir ExtraCredit?

ExtraCredit ir dibināts 2012. gada 25. maijā, taču Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci saņēma tikai 2012. gada 18. oktobrī. Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju, uzņēmums Extracredit pieder pieciem īpašniekiem – SIA “S1 Projekts”, SIA “Reference” un trīs privātpersonām. Kopumā Latvijā šobrīd reģistrēti 19 uzņēmumi, no kuriem absolūti lielākais ir smscredit, kas katru gadu apgroza vairāk kā pusi no visa kredītu apjoma. Kopējais uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir 300 tūkstoši latu, taču, lai iegūtu patērētāju kreditēšanas licenci uzņēmumam tāpat kā visiem pārējiem vajadzēja samaksāt 50 tūkstošus latu.

Uzņēmums “ExtraCredit” aizdevumus izsniedz savā mājas lapā extracredit.lv, taču viennozīmīgi var apgalvot, ka pirms naudas izsniegšanas ir vērts aplūkot arī citus piedāvājumus, ko esam apkopojoši portāla atrsaizdevums.lv augšpusē sadaļā “pirmais bez maksas”.

Kā iegūt aizdevumu internetā?

Visi ātrie kredīti internetā tiek izsniegti izmantojot elektronisko sakaru sniegtās priekšrocības (arī extracredit). Ja vēlaties ietaupīt salīdziniet vairākus piedāvājumus, taču pēc tam, kad esiet izvēlējušies, turpmākā procedūra ir pilnīgi vienāda:

  • reģistrējies izvēlētā kreditora mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu (procedūra ļauj pārbaudīt klienta vecumu un konta īpašumtiesības);
  • apstiprini kredīta pieprasījumu (piezvanot, nosūtot īsziņu vai veicot attiecīgas darbības jaunizveidotajā profilā uzņēmuma mājas lapā);

Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 līdz 20 minūtēs. Visātrāk naudu iespējams saņemt, ja kreditoram un aizņēmējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā var nākties gaidīt pat 2 – 3 dienas. Šī īpatnība ir saistīta ar starpbanku maksājumu īpatnībām, jo vairums Latvijas komercbanku naudu uz citu kredītiestādi pārskaita 1 – 2 reizes dienā. Ja gadās problēmas ar sakaru traucējumiem, tad šāda aizkavēšanās ir ļoti rēala.

Absolūti visi Latvijas aizdevēji izsniedz kredītus,  izvērtējot klientu kredītvēsturi un oficiālo ienākumu regularitāti. Cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītvēsture saņemt aizdevumu ir gandrīz vai nereāli, taču, ja tas ir nepieciešams, izlasiet par to, kā iegūstami aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi.

Atbildīga aizņemšanās un aizņemšanās internetā

Aizdevumi internetā ir pieejami jebkuram pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam. Pirmais kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez procentiem vairākos Latvijas uzņēmumos uz laiku līdz 30 dienām (skat. portāla atrsaizdevums.lv sākumlapu), pievērsiet uzmanību kredīta līguma pagarināšanas maksām, jo šī ir tā pozīcija uz kuras pelna vairums aizdevēju. Izvēloties extracredit vai jebkuru citu aizdevēju, esiet apdomīgi un pirms aizņemšanās pilnvērtīgi izvērtējiet pilnvērtīgi savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.