Ziemassvētku kredīts

By | 9 decembris, 2011

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, bērni priecājas par dāvanām, pieaugušie priecājas, ka bērni priecājas vai arī par to, ka ir brīvdienas vai arī vienkārši paši ir dabūjuši dāvanas. Tām nav jābūt dārgām, pāris lati par dāvanu pieaugušajam ir pietiekami, arī pavisam mazam bērnam (1-3 gadi) prieku sagādā pats dāvināšanas fakts vai process, nevis rezultāts.

Nedaudz savādāk ir ar jaunajiem pāriem, kuri iepazinušies pavisam nesen. Budžets vēl nav kopējs, tādēļ katrs domā pa savam, nav vēl zināms, kas katram patīk, tādēļ dāvanām parasti tiek atvēlētas lielākas summas.

Dāvana sievietēm
Ja vīrietis nezin, ko dāvināt viņš uzdāvinās smaržas, ziedus vai dārglietas. Lai arī gaumei ir nozīme, tomēr jebkura sieviete novērtēs, ka vīrietis ir centies un bijis gatavs viņas dēļ izdot prāvu zūkšni. Alternatīvas dāvanas – grāmatas, JRT biļetes (abonaments) ceļojums divatā, aktīvās atpūtas dāvanu karte, e-grāmatu lasītājs, kaut kas no tehnikas (tikai ne mobilais telefons) u.t.t. Kopējais secinājums – vīrieši ir gatavi izdot par dāvanu savai sievietei diezgan daudz.

Dāvana vīrietim
Smēķētāji un alkohola lietotāji priecāsies par pīpes katiem, tabaku, viskiju vai vīnu. Sportiskajiem patiks gadžeti, kas saistīti ar viņa nodarbošanos, bet kurus viņš nav vīžojis vai atļāvies nopirkt. Tāpat var dāvināt arī grāmatas vai Kluba, Playbot abonamentu, bet vispār nav svarīgi. Galvenais, lai kaut kas, kas ir nedaudz praktisks, interesants un ikdienā nenopirkts. Vēl svarīgāk, protams, ir pati pasniegšana, bet to sievietes māk pat ļoti labi izdarīt.

Dāvanu iegāde
Dāvanas var pirkt pašā pēdējā brīdi kopā ar vēl pāris tūkstošiem līdzīgo, kas aizmirsuši vai beidzot saņēmušies staigāt pa veikaliem. Var iegādāties internetā, ietaupīsiet laiku, varbūt arī naudu, bet bez rūpīgas izpētes varat nopirkt kaķi maisā. Ieteicamais variants apskatīt veikalā, bet nopirkt internetā. Pārdevēji zin, ka daudzi tā dara, tādēļ nebrīnieties, ja nebūs diez ko runātīgi, ja neredzēs nopietnu interesi no Jūsu puses.

Kur ņemt naudu
Ja ir iekrājumi vai vienkārši kontā nauda ir gana – ideāli. Ja nauda ir mazāk vai nemaz dāvanu var taisīt pats, tas būs mīļi, liksies, ka esat īpaši centīgi un pati dāvana jau būs otršķirīga. Gadījumā, ja tomēr neesat gatavi izliet sveci, adīt zeķes, vārīt ievārījumu vai cept piparkūkas vai arī uzskatat, ka ir vajadzīga dārgāka dāvana, varat aizņemties pie ātrajiem kreditoriem.

Ja iepriekš nekad neesat ņēmuši kredītu, tad varat to dabūt pat bez komisijas maksas,t.i. atdosiet tik cik aizņēmāties (ja atdosiet līgumā noteiktajā termiņā. Ja neatdosiet laikā būs jāmaksā soda procenti, tādēļ ir vērts tomēr atdot. Tas varētu būt ērts risinājums gadījumā, ja algu saņemat nākamā mēneša pirmajos datumos vai 10. datumā, bet dāvanas ir vajadzīgas jau tagad.

Svētkos vienmēr ir papildus tēriņi un par to nevajag iespringt, bet baudīt svētkus. Pats sliktākais būtu sapirkt par kredītu ļoti dārgas dāvanas un pēc tam vēl vairākus mēnešus vai pat pusgadu maksāsiet procentus. Tas nav to vērts, vairāk par 100 – 150 latiem neaizņematies nekādā gadījumā. (Papildus informāciju par aizņemšanos varat atrast mūsu vietnē, te ir atbildes uz visiem jautājumiem)
[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] Saņemt naudu[/button]
Ja esat izlēmis aizņemties, iesakam kādu no mūsu partneriem, bet ja tomēr gatavosiet dāvanas paši, tad turam par Jums īkšķi. Tas noteikti būs piedzīvojums, jo paša izceptas piparkūkas vai liela paša gatavota svece ir viena no labākajām dāvanām. Priecīgus svētkus!